Омонс полици за бања, туш агол кади организатор за бања, држач за стакло корпа за складирање од не'рѓосувачки челик бања/куки 2.

Омонс полици за бања, туш агол кади организатор за бања, држач за стакло корпа за складирање од не'рѓосувачки челик бања/куки

DEN 2363.20

Новак

Достапно за нарачка

Што и да изберете шипки за крпи современ дизајн и функционална естетика ќе дадат бесмислена завршница на вашата бања или кујна. Оваа железничка закачалка за пешкири е направена со, давајќи луксузен изглед на секоја бања. Бар за крпи може да се стави во wallидот на бањата до тушот за да можете лесно да стигнете до пешкир. Нема остри рабови, убав sfor да ги држи крпите или што и да виси на лавиците за пешкири. Нашата лента за крпи се од, ng и имаат уникатен, рационализиран, модерен дизајн. Добредојдовте во нашата продавница, најразлични стилови на бар за крпи за вашето купување. Виш среќен секој ден! Соба, дневна соба, градинка, кујна, многу погодна за складирање во аголот на бањата. Цветни садови, итн. Можете да контактирате со нас преку систем за пораки и ќе го решиме проблемот што е можно поскоро, ние сме многу среќни што сме наши клиенти и ви посакуваме среќен шопинг!.

Избор на клиент

За креативни организатори за складирање во форма на човекот во облик Новак
За креативни организатори за складирање во форма на човекот во облик

Лесно за инсталирање : Инсталирајте со лепило што не се обележува, нема потреба да се прободуваат дупки,

DEN 1013.92
Zerodeko Mesh Toush Caddy Tote Bag Toiletary Tagn Брзо суво бања Организатор за колеџ за колеџ во салата за салата Новак
Zerodeko Mesh Toush Caddy Tote Bag Toiletary Tagn Брзо суво бања Организатор за колеџ за колеџ во салата за салата

Мрешка торба за туширање ќе имате искуство со добро користење заради совршена изработка на овој произв�

DEN 206.56