Аголни полици за туширање кади, корпи за туширање за внатре во туш не'рѓосувачки челик туш кади агол корпа полица за туширање шампон сапун организатор за складирањ?

Аголни полици за туширање кади, корпи за туширање за внатре во туш не'рѓосувачки челик туш кади агол корпа полица за туширање

DEN 320.00

Новак

Достапно за нарачка

Применливи сценарија : Изградена полица за бања - во вшмукување чаша е најпогодна за употреба на мазни површини, како што се керамички плочки, стакло, гранит и не'рѓосувачки челик. Мултифункционално : Кади за туширање во агол има силен капацитет на лежиште и може да се користи за складирање на шампон, балсам, гел за туширање или други предмети. Широк спектар на апликации : Туш агол Caddy Hollow и вентилиран дизајн За да се направи водата да се исцеди брзо, да ги чувате вашите производи за бања на полицата за бања суви и чисти. Висок квалитет : На металната површина се користи електропланирање на кадри за туширање на метална површина. Лесно за инсталирање : Инјектирање на лепак на дното на чашата за вшмукување, покажувајќи силна сила на адсорпција од обичните производи. Нема потреба да вежбате, нема оштетување на идот. Применливи сценарија : Изградена полица за бања - во вшмукување чаша е најпогодна за употреба на мазни површини, како што се керамички плочки, стакло, гранит и не'рѓосувачки челик. Мултифункционално : Кади за туширање во агол има силен капацитет на лежиште и може да се користи за складирање на шампон, балсам, гел за туширање или други предмети. Широк спектар на апликации : Туш агол Caddy Hollow и вентилиран дизајн За да се направи водата да се исцеди брзо, да ги чувате вашите производи за бања на полицата за бања суви и чисти. Висок квалитет : На металната површина се користи електропланирање на кадри за туширање на метална површина. Лесно за инсталирање : Инјектирање на лепак на дното на чашата за вшмукување, покажувајќи силна сила на адсорпција од обичните производи. Нема потреба да вежбате, нема оштетување на идот. Применливи сценарија : Изградена полица за агол на бањата - во вшмукување чаша е најпогодна за употреба на мазни површини, како што се керамички плочки, стакло, гранит и не'рѓосувачки челик. , балсам, гел за туширање или други артикли. Широк опсег на апликации : Туш агол, шупливо и вентилиран дизајн за да се направи водата да се одвои брзо, да металната површина. Лесно за инсталирање : Инјектирање на лепак на дното на чашата за вшмукување, покажувајќи силна сила на адсорпција од обичните производи. Нема потреба да вежбате, нема оштетување на wallидот. Спецификација : Тип на ставка : Shelfmatery Shelfmatery : 304 не'рѓосувачки челик : Големина на сребропродукција : приближно.22x30x5cm/8.7x11.8x2 Inweight : Compt.375g/13.2ozinstalation Водич : 1. Исчистете ја површината каде што сакате да ја инсталирате полицата за бања, треба да се инсталира на агол од 90 °. Чувајте го местото суво пред инсталацијата.2. Исечете еден заштитен филм на лепилото, залепете го лепилото до исчистениот wallид.3. Виси полицата за бања на жлебовите на лепилото. Подобро ќе ги ставите работите на решетката по 24 часа. Список на пакети : 1 x полица за туширање 2 x налепница за не-трага 1 x Упатство за упатства Забелешка : 1. Оставете грешка 1‑2in поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето.2. Мониторите не се калибрирани исто, бојата на артиклите прикажана на фотографии може да се прикаже малку поразлична од реалниот предмет. Ве молиме, земете го вистинскиот како стандард.

Item Type: Shower Shelf
Material: 304 Stainless Steel
Color: Silver
Product Size: Approx.22x30x5cm/8.7x11.8x2in
Weight: Approx.375g/13.2oz
Installation Guide:
1. Clean the surface where you want to install the bath shelf, it should be installed to 90°corner. Keep the place dry before installation.:
2. Tear off one protective film of the adhesive, stick the adhesive to the cleaned wall.:
3. Hanging the bathroom shelf on the grooves of adhesive. You’d better put things on the rack after 24 hours. :
Package List: 1 x Shower Shelf 2 x Non-Trace Sticker 1 x Instruction Manual
Note: 1. Please allow 1‑2in error due to manual measurement. Thanks for your understanding.2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard.

Избор на клиент

Ричардс Домаќинс Арија 3-нивоа туш и кади со бања со сапун, 11 x 4,9 x 25,4-инчи, хром, хром Новак
Ричардс Домаќинс Арија 3-нивоа туш и кади со бања со сапун, 11 x 4,9 x 25,4-инчи, хром, хром

Оваа локација сепак ќе ве задржи на прстите без проблеми Овој кади се вклопува над главата за туширање, �

DEN 1.33
Zhanmam Sholuth Sholf Batal Corner Rack Aluminum Toush Caddy Organizer No Dryphing Rust Profive Лесно чисто за кујнски дом 0305 Новак
Zhanmam Sholuth Sholf Batal Corner Rack Aluminum Toush Caddy Organizer No Dryphing Rust Profive Лесно чисто за кујнски дом 0305

✽ Метал материјал од не'рѓосувачки челик, не е лесен за 'рѓа, не е лесен за кородирање, водоотпорен, заобл

DEN 1480.64
Zhanmam Shoing Sholf Sholf Sholf Tempered Glass Cosmetic Storage 35 ~ 60 см, не е потребно склопување лесно чисто 0131 Новак
Zhanmam Shoing Sholf Sholf Sholf Tempered Glass Cosmetic Storage 35 ~ 60 см, не е потребно склопување лесно чисто 0131

✽ максимално оптоварување : 20 килограми, чувајте шампон, гел за туширање, сапун и други предмети за бања;

DEN 2284.00
World's Okeest Caddy Chig, Okeyest Caddy, 11-унца бело Новак
World's Okeest Caddy Chig, Okeyest Caddy, 11-унца бело

Печатено од обете страни Висок квалитет Печатено од обете страни Висок квалитет Светски окејд Кеди кри�

DEN 2.33
Умбра Флекс со патентирана чаша за вшмукување на технологија за заклучување на гел, корпа за агол, сива Новак
Умбра Флекс со патентирана чаша за вшмукување на технологија за заклучување на гел, корпа за агол, сива

95% ABS, 5% гума Подобрете го флексибилниот опсег во предниот дел на кади овозможува зголемено складирање...

DEN 304.00