Огледало за бричење на тушот за туширање на метални метални метални за бања, суета, када, wallид, 5,75 x 5,75 x 0,75 , Chrome

Огледало за бричење на тушот за туширање на метални метални метални за бања, суета, када, wallид, 5,75 x 5,75 x 0,75 , Chrome

DEN 2.67

Новак

Достапно за нарачка

Огледало за бричење : Огледало за вшмукување се придржува на која било не-порозна површина за употреба на мали простори каде што е потребно огледало. Идеално за тушеви и кади во мастер бања, гостинска бања, детска бања. Исто така одлично за просториите за колеџ во студентски дом. Издржлив : Направено од траен нерѓосувачки челик со години на квалитетна употреба. Стилски : Модерната завршница на хром изгледа одлично со секој декор. Цврст : 3 чаши за вшмукување одржуваат силно држење за да ја обезбедат стабилноста на огледалото на која било не-порозна површина. Идеална големина : Огледалото мери 5,75 "x 5,75" x 0,75 ", совршен за вашиот штанд за туширање. Огледалото за туширање на Idesign Gia е совршен додаток на вашата када. Направен од траен не'рѓосувачки челик со хромирана завршница, тој е дизајниран да трае за Години на квалитетна употреба. Огледалото се придржува на која било не -порозна површина - не е потребен хардвер! Се одликува со три силни чаши за вшмукување за да се обезбеди силен држач против површината. Ова огледало е совршено за мали простори како туш или када и исто така може да се залепи до плочка, стакло, метали или дрво. Огледалото за туширање на GIA мери 5,75 "x 5,75" x 0,75 ", совршено за вашиот тезга за туширање. Со Idesign by Interdesign, можете #livesimply секој ден.

Избор на клиент

Vtopmart 25 компјутери чисти организатори на пластична фиока и 5 пакувања за туш кади Новак
Vtopmart 25 компјутери чисти организатори на пластична фиока и 5 пакувања за туш кади

【Направете сè што е организирано】 Овие чисти разноврсни фиоки за делители на фиоки се совршени за кое �

DEN 1.33
Ричардс Домаќинс Арија 3-нивоа туш и кади со бања со сапун, 11 x 4,9 x 25,4-инчи, хром, хром Новак
Ричардс Домаќинс Арија 3-нивоа туш и кади со бања со сапун, 11 x 4,9 x 25,4-инчи, хром, хром

Оваа локација сепак ќе ве задржи на прстите без проблеми Овој кади се вклопува над главата за туширање, �

DEN 1.33