Хофун4у Лама Кадифен Перница, 39 Инчен Гушкање Алпака Кадифен Долго Тело Перница, Рамен Алпака Плишано Животно, Партија Божиќ Роденден Подарок За Возрасни Деца Дев?

Хофун4у Лама Кадифен Перница, 39 Инчен Гушкање Алпака Кадифен Долго Тело Перница, Рамен Алпака Плишано Животно, Партија Божиќ

DEN 704.00

Новак

Достапно за нарачка

?НЕ МОЖАТ ДА ИЗДРЖАТ ТОПЛИ СОВЕТИ 1-ниту алпаката не МОЖЕШЕ да СТОИ сама. Ова е само алпака кадифен перници. 51 инчи тежината на алпака е 2,1 кг, 39 инчи алпака е 1,3 кг. Памучното полнење е веќе многу полно откако ќе тестираме одново и одново. Бидејќи ткаенината е мека и не е еластична, не треба да се полни премногу за да се избегне кршење на алпаката. Кога алпаката целосно ќе закрепне, ако мислите дека вашата алпака има премногу полнење, можете да го отворите патентот за да извадите дел од памукот. ?ВАКУУМ СПАКУВАНИ ТОПЛИ СОВЕТИ 2-тоа беше многу брчки кога првпат се отвори. Еве неколку совети како да го направите меки : 1.По отворањето, истријте го трнливиот памук за да се олабави, поместете го вишокот памук и рамномерно распоредете го на целото тело на перницата, особено на вратот. (Важно) 2. Тапкајте го неколку пати. 3.Тогаш перницата постепено ќе стане мека и конечно брчките полека ќе исчезнат. Алпаката ќе оживее исто како што покажува нашата слика. ?ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ-плишаните перници Од Алпака се направени од мека кратка кадифена ткаенина и исполнети со пп памук. Овие перници од алпака се нетоксични, безбедни за кожата и меко чувство на рака. Целосно полнење, но не и вкочането. Високо анти-деструктивна сила, не е лесно да се скрши. Силно препорачуваме на секој кој сака мека перница за гушкање, или се буди со болки во рамото затоа што спијат на нивна страна. ?СИМПАТИЧЕН ДИЗАЈН НА АЛПАКА-полнетата алпака има долг врат одличен за гушкање. Пердув микрофибер завиткани во мека ткаенина за враќање. Дизајн на патент како перница, лесен за разделување и миење. Плишаната играчка за перници алпака е погодна за дневни соби, домови, спални соби, канцеларија, софа, автомобил и секое место што ви се допаѓа. Исто така може да се користи како прегратка перница/дремка перница/канцеларија пладне пауза дремат перница/кадифен играчки, исполнете ги сите ваши очекувања. ?ИДЕЈА ЗА ПОДАРОК-алпаката е исто така совршен подарок за некого на фестивали или прилики. Тоа е најслаткиот уникатен подарок за деца, девојчиња, момчиња, пријатели, на роденден, Ден На Децата, Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста, Денот На Вљубените, Божиќ итн. Тоа е забавен подарок за секој љубител на алпака! Ако мислите дека вашето омилено животно е преслатко, тогаш замислете колку би било слатко како кадифен!. ТОПЛИ СОВЕТИ 1. Ниту алпаката не можеше да стои сама. Ова е само алпака тело перници. 51 инчи тежината на алпака е 2,1 кг, 39 инчи алпака е 1,3 кг. Памучното полнење е веќе многу полно откако ќе тестираме одново и одново. Бидејќи ткаенината е мека и не е еластична, не треба да се полни премногу за да се избегне кршење на алпаката. Кога алпаката целосно ќе закрепне, ако мислите дека вашата алпака има премногу полнење, можете да го отворите патентот за да извадите дел од памукот. ТОПЛИ СОВЕТИ 2. Овие алпаки доаѓаат со вакуумско пакување, беше многу трнлив и брчки кога првпат се отвори. Еве неколку совети како да го направите меки : . 1.По отворањето, истријте го трнливиот памук за да се олабави, поместете го вишокот памук и рамномерно распоредете го на целото тело на перницата, особено на вратот. (Важно). 2. Тапкајте го неколку пати. 3.Тогаш перницата постепено ќе стане мека, и конечно брчките полека ќе исчезнат. Алпаката ќе оживее исто како што покажува нашата слика.

Избор на клиент

Хучу Кадифен Играчка Симулација Авион Полнети Играчки Кадифен Перница Мека Перница Авиони Полнети Перница Новак
Тјлс Дремка Перница Канцеларија Дремка Артефакт Дремка Одмор Лежи На Масата Перница Перница За Спиење Новак
Тјлс Дремка Перница Канцеларија Дремка Артефакт Дремка Одмор Лежи На Масата Перница Перница За Спиење

Памук, кадифе Земја Како Што Е Означено Ве молиме дозволете 23% грешка поради рачно мерење.Ве молиме биде�

DEN 1331.20
Лазада Шиба Ину Куче Кадифен Детска Перница Играчки Мек Подарок Сквош Играчка Кафеава 15 Инчи Новак
Лазада Шиба Ину Куче Кадифен Детска Перница Играчки Мек Подарок Сквош Играчка Кафеава 15 Инчи

Прекрасен ПодарокБарате Прекрасни Подароци? Ве молиме проверете со Оваа Серија Животни супер меки игра

DEN 175.84
Пчела Кадифен Играчка, Симпатична Бубамара Кукла Перница, Дете Подарок На Роденден Новак
Пчела Кадифен Играчка, Симпатична Бубамара Кукла Перница, Дете Подарок На Роденден

Слатки кадифни играчки изработени од супер мека пп памучна текстура.Кадифената пчела и бубамара е искл�

DEN 1.67
Тијанминџиедм Симулативна Симулација Џиновска Панда Кадифен Играчка Кукла Панда Перница Новак
Тијанминџиедм Симулативна Симулација Џиновска Панда Кадифен Играчка Кукла Панда Перница

Тоа е толку симпатично, толку влакнесто, толку меко, толку удобно, два кружни големи црни кругови...

DEN 1225.60
Пинк Зајаче Плиши Со Лак Новак
Пинк Зајаче Плиши Со Лак

Кадифен ЗајачеЗајаче : Прекрасно дизајнирана, ултра мека кадифена играчка, вие и вашето малечко нема да

DEN 238.08
Донгкристал Кадифен Зајаче Кукла Торба Приврзок Пакет Приврзок Во Форма На Зајак За Девојчиња Новак
Донгкристал Кадифен Зајаче Кукла Торба Приврзок Пакет Приврзок Во Форма На Зајак За Девојчиња

Материјал : Изработен Од Висококвалитетен пп Памук Големина : Околу 13 Инчи Добро шиење.Мека И Удобна.Одл�

DEN 2.33
Рјуса Геншин Влијание Јанфеи Кадифен Играчка Придружник Кукла Декоративна Перница 20см/7.9 Новак
Рјуса Геншин Влијание Јанфеи Кадифен Играчка Придружник Кукла Декоративна Перница 20см/7.9

Висококвалитетен кадифен, удобен и флексибилен, нежен допир, исполнет со целосен, не лесно деформиран...

DEN 2.33