Голем Метален Кафез За Птици Пренослив Вентилиран Носач На Птици За Птици За Птици Пространи Кафези За Птици За Домашни Миленици

Голем Метален Кафез За Птици Пренослив Вентилиран Носач На Птици За Птици За Птици Пространи Кафези За Птици За Домашни Миленици

DEN 697.60

Новак

Достапно за нарачка

Цврст и издржлив : овој кафез за птици е изработен од метално ковано железо, кое е отпорно на ' рѓа и водоотпорно, издржливо; челичните жици се рамномерно распоредени за да обезбедат безбедност при исполнување на украсната вредност. Забавен Парк за птици : забавен парк каде слатки птици играат и одмараат. Може слободно да виси во кафезот, така што вашата птица може да игра среќно без да и здодее. Пренослив Голем Кафез За Птици : и покрај најголемиот дел, овој кафез за птици е релативно лесен. Можете без напор да ја преместите каде и да сакате да оди вашата птица, како што е веднаш до прозорецот или на страничната маса на софата. Циркулација на воздухот : кафезот за птици е проветрен од сите страни, спречува лош мирис, ги одржува миленичињата ладни и опуштени, обезбедува удобен простор за живеење за вашите птици и можете јасно да ги видите птиците. Разновиден : овој кафез за папагали е погоден и за домашна и за комерцијална употреба. Пространиот простор и едноставниот и внимателен дизајн го прават идеален избор за продавници за миленичиња и болници за миленичиња. име на производ : Кафез За Птици/Кафези За Птици/Кафез За Птици/Носачи На Птици/Гнезда За Птици/Кафез За Папагали/Куќичка За Птици : големина на телото во Бел Кафез : 55*38*60см материјал : метална жица + пластика процес : еколошки карактеристики на бојата : Цврст и издржливопис на примена : погоден за сите видови мали и средни птици миленичиња како што е кожата на тигарот, ксуанфенг, Мало Сонце, Божур, Вениао, Мина И Мина, Златно Сонце Со Хоризонтални Дамки Итн.

Избор на клиент

Хендрикс СП850Б / Б Чист Живот Кокатиел Кејџ, Црна, 1/2 Новак
Хендрикс СП850Б / Б Чист Живот Кокатиел Кејџ, Црна, 1/2

Нашиот Кафез За Чист Живот Кокатиел е функционален и достапен Интегрираниот штитник за семе ги намалув�

DEN 1.33
Савиќ 59361 Метро Додатоци Тунел Долг 15 см, Јасно Новак Попуст
Савиќ 59361 Метро Додатоци Тунел Долг 15 см, Јасно

Вистински САВИЌ ДЕЛОВИ : Савиќ додаток и замена цевки и тунели се истите оние кои доаѓаат вклучени со ни�

DEN 159.84
Претходна Пет Производи Од Нерѓосувачки Челик игра врвот Птица Кафез, Нерѓосувачки Челик, Средни Новак
Претходна Пет Производи Од Нерѓосувачки Челик игра врвот Птица Кафез, Нерѓосувачки Челик, Средни

Сите Нерѓосувачки челик птица дома – дури и седалата! Големата влезна врата има два различни стилови на

DEN 239.52
1 Поставете Тркалезен Кафез За Птици Пластичен Папагал Папагал Папагал Љубовница Кокатиел Кафез Милениче Новак
Мјвдп Хрчак Кафез Мало Животно Двокатен Кафез Голема Вила Замав Скали Миленичиња Кафез Во Собата Новак