Уварилој 3Д силиконски булдог калап, калапи за свеќи од кучиња кучиња кучиња кутре животни во облик на скулптура, калап, рачно изработен сапун, арома, восок, правење

Уварилој 3Д силиконски булдог калап, калапи за свеќи од кучиња кучиња кучиња кутре животни во облик на скулптура, калап, рачно

DEN 411.20

Новак

Достапно за нарачка

♥ Разновидност : Овие силиконски калапи повеќето смоли или други материјали за леење и се многу погодни за вашата занаетчиство за DIY. Тоа не е само идеална алатка за правење свеќи, туку може да се користи и за правење украси како украси. ♥ Висококвалитетен материјал : Овој булдог силиконски калап е изработен од силиконски, мек, густ, отпорен на солза, не е лесен за деформирање, миење, многу издржлив и еднократно. Проucирната боја ви овозможува јасно да ја видите внатрешноста. ♥ Лесен за употреба : Треба само да го извртите силиконскиот калап и да ги извадите вашите занаети од калапот откако ќе биде целосно суво. Вашата работа лесно може да излезе од калапот. Овој калап може да ја одржи својата форма. Можете исто така да користите спреј за калап од смола, што помага да се извлече и продолжите животот на калапот. ♥ Лесно да се демолира : Овој едноставен булдог калап е лесен за демидирање, нелеплива, лесна за чистење, лесен за складирање и не е лесно да се промени формата. ♥ Направете семејни подароци : Можете да направите уникатен роденден, Ноќта на вештерките, Божиќ, Денот на мајката, Денот на вineубените и новогодишните подароци за вашите пријатели и семејство. Нашите калапи за силиконски смола се совршени за вас, вашето семејство, пријатели или секој што сака ракотворби. ♥ Разновидност : Овие силиконски калапи повеќето смоли или други материјали за леење и се многу погодни за вашата занаетчиство за DIY. Тоа не е само идеална алатка за правење свеќи, туку може да се користи и за правење украси како украси. ♥ Висококвалитетен материјал : Овој булдог силиконски калап е изработен од силиконски, мек, густ, отпорен на солза, не е лесен за деформирање, миење, многу издржлив и еднократно. Проucирната боја ви овозможува јасно да ја видите внатрешноста. ♥ Лесен за употреба : Треба само да го извртите силиконскиот калап и да ги извадите вашите занаети од калапот откако ќе биде целосно суво. Вашата работа лесно може да излезе од калапот. Овој калап може да ја одржи својата форма. Можете исто така да користите спреј за калап од смола, што помага да се извлече и продолжите животот на калапот. ♥ Лесно да се демолира : Овој едноставен булдог калап е лесен за демидирање, нелеплива, лесна за чистење, лесен за складирање и не е лесно да се промени формата. ♥ Направете семејни подароци : Можете да направите уникатен роденден, Ноќта на вештерките, Божиќ, Денот на мајката, Денот на вineубените и новогодишните подароци за вашите пријатели и семејство. Нашите калапи за силиконски смола се совршени за вас, вашето семејство, пријатели или секој што сака ракотворби.

Избор на клиент

На сите деца им е важно силиконски калап сапун од гипс восок смола Клеј 5oz Новак
На сите деца им е важно силиконски калап сапун од гипс восок смола Клеј 5oz

Еден од еден вид дизајн прави одлична идеја за изработка на подарок Оваа калап за сапун е изработен од 10

DEN 1.00
Никол силиконски бетонски калап за сапун сапун, занаетчиски уметнички мувла Новак
Никол силиконски бетонски калап за сапун сапун, занаетчиски уметнички мувла

Материјал силикон со висок квалитет Големина Мувла : 10,7 см x 10,7 см x 1,5см Завршена големина : 9,5 см x 9,5 см x 1cm

DEN 1.67
Светот на калапи 8 Кавта риба сапун/калап за бомби за бања, 25 x 24 x 4.599999999999999996 см, ПВЦ Новак
Светот на калапи 8 Кавта риба сапун/калап за бомби за бања, 25 x 24 x 4.599999999999999996 см, ПВЦ

8 шуплина Мала риба сапун / калап за калап за бомби за бања (пакет од 5) 8 шуплини 10 g секоја од нив ПВЦ мувла.

DEN 479.20
Антички мувла - египетско предвидување големо Новак
Антички мувла - египетско предвидување големо

Големина на мувла : 1 " Користете со кој било вид скапоцена метална глина, полимер или керамички глини...

DEN 2.00
Chengyida Soap силиконски калап леб брановиден брановиден не'рѓосувачки челик сапун чистач Новак
Chengyida Soap силиконски калап леб брановиден брановиден не'рѓосувачки челик сапун чистач

Што има во пакетот 1 x sc001 бранови сеча 1 x sm006 1200ml силиконски сапун Големината на секачот е 18x12cm, а димензиј�

DEN 3.33
Hotgoden Car Freshie Moad Silicone Car Freshies калапи за рерна Безбедна арома мониста печење мали калапи за вентили за вентили Новак