Абаодам 2 комплети роза букет кутија за подароци свадба декор де цветни декор свадба букети свадбени кутии симулација букет портокалова сапун цвет, хартија, сапун ?

Абаодам 2 комплети роза букет кутија за подароци свадба декор де цветни декор свадба букети свадбени кутии симулација букет

DEN 0.33

Новак

Достапно за нарачка

Кутија за подароци од роза : ? Цветот е рачно изработен вештачки, никогаш нема да венее, избледи, не го управувате со овие цвеќиња од сапун. Свадбени украси : Може да биде добар избор за подароци за роденден или други фестивали за вашите пријатели и семејства, ќе им се допадне. Подароци од роза : Овој уникатен сапун цвет може да се даде како подарок за Денот на вinesубените, годишнини, подароци за венчавки, родендени и така натаму. Цвеќиња за подароци за цвеќиња : ? Обликот на овие цветни сапуни е убав, може да биде како украс, подарок за пријателите и роднините. Букет сапуни : Нашиот декор за цвеќиња од сапун изразува loveубов, благослов, почит, може да ви донесе посреќно чувство. Можете да го ставите под туш. Кутија за подароци од роза : ? Цветот е рачно изработен вештачки, никогаш нема да венее, избледи, не го управувате со овие цвеќиња од сапун. Свадбени украси : Може да биде добар избор за подароци за роденден или други фестивали за вашите пријатели и семејства, ќе им се допадне. Подароци од роза : Овој уникатен сапун цвет може да се даде како подарок за Денот на вinesубените, годишнини, подароци за венчавки, родендени и така натаму. Цвеќиња за подароци за цвеќиња : ? Обликот на овие цветни сапуни е убав, може да биде како украс, подарок за пријателите и роднините. Букет сапуни : Нашиот декор за цвеќиња од сапун изразува loveубов, благослов, почит, може да ви донесе посреќно чувство. Можете да го ставите под туш. Пакетот вклучува 2 x сапун букет 2 x Карактеристики на кутијата - Материјал : сапунски цвеќиња, хартија, подароци за невестата за крпа - совршен подарок за Денот на вineубените на вашата девојка, сопруга, тие ќе бидат многу среќни што ги имаат овој деликатен сапун сапун букети. - Големина : 25.00x14.50x6.00cm/9.82x5.70x2 цветни сапуни букети. - Деликатниот дизајн, со животен век на цвеќе, се совпаѓа со многу различни стилови на домашни вештачки цвеќиња од сапун. - Нашиот украс за сапун цвет изразува loveубов, благослов, почит, може да ви донесе посреќно чувство. Можете да го ставите во сапун за туширање рози во кутија. - Боја : Сапун за аранжман со портокалова цвет - може да биде добар избор за подароци за роденден или други фестивали за вашите пријатели и семејства, ќе им се допадне сапун цвет. - Може да се постави на работната површина лесно со завиткување на кутии, применливо за дневна соба, студија, бања, спална соба, канцеларија итн. На вашата мајка или подарок за в Valentубените за девојка, тие ќе бидат многу среќни што ќе добијат таков убав подарок. Флорски букети не само што може да го украси вашиот дом, туку и да ви донесе подобро расположение. Уникатна романтична атмосфера за вашиот дом.

Избор на клиент

4 шуплина врежана starвезда сапун/калап за бомби за бања G08 x 10 Новак
4 шуплина врежана starвезда сапун/калап за бомби за бања G08 x 10

4 шуплина врежана starвезда сапун / калап за бомби за бања G08 (пакет од 10) 4 шуплини 60g секоја ПВЦ мувла Сапун �

DEN 2.67
Никол силиконски бетонски калап за сапун сапун, занаетчиски уметнички мувла Новак
Никол силиконски бетонски калап за сапун сапун, занаетчиски уметнички мувла

Материјал силикон со висок квалитет Големина Мувла : 10,7 см x 10,7 см x 1,5см Завршена големина : 9,5 см x 9,5 см x 1cm

DEN 1.67
РЕЛАНД СОНЦЕ САМ Правоаголник Овални Свеќи Сапун Силиконски Мувла Новак
РЕЛАНД СОНЦЕ САМ Правоаголник Овални Свеќи Сапун Силиконски Мувла

Силиконските калапи се идеални за употреба со широк спектар на материјали за јадење и за јадење, вклучу�

DEN 3.33