Didiseaon 3 парчиња силиконски калапи за сапуни со сапун силиконски сапун смола силиконски калапи смола занаетчиски калапи епоксидни калапи калапи смола уметнички кал

Didiseaon 3 парчиња силиконски калапи за сапуни со сапун силиконски сапун смола силиконски калапи смола занаетчиски калапи епоксидни

DEN 224.16

Новак

Достапно за нарачка

Калапи за силиконски смола на DIY : Нашите производи ја носат и можноста за абење и отпорност. Мала калап за правење украси : Оваа ставка е совршена алатки за правење на вашите дневни проекти за DIY. DIY рачно изработен уметнички мувла : Направено од силиконски материјал, безбеден и еколошки. DIY мувла за подароци : Овој вид мувла може да биде да се направат рачно изработени подароци, DIY уметнички производи или украси во форма на срце. Калап за кастинг за подароци : Користете калапи за да ги направите вашите DIY занаети и да ја доживеете забавата на рацете. Список на пакети 3 x Карактеристики на силиконски калап -Материјал : Силиконски епоксид -боја : бели сапуни калапи -големина : приближно. 9.00x8.90x5.90cm / 3.54x3.50x2 силиконски мувла. - Со добра изработка и креативен дизајн, изгледа поубаво материјал за правење подароци DIY дијаманти. - Избор за пријатели кои сакаат DIY занаети што прават рачен силикон. - Нелепливи, лесни за одвоени и чисти, исто така може да се рециклираат калапи за епоксид. - Оваа ставка е совршена алатки за вашите дневни проекти за DIY, правејќи калапи за леење на смола. - Изработено од силиконски материјал, безбеден и еколошки калап за леење на подароци. Описи за описи на описи за смола за смола Овие калапи се флексибилни и лесни за употреба и чиста. Ослободете го нашиот уникатен DIY мувла е совршен избор за да се направи декоративни занаети. Калапот е секогаш прекрасна алатка за да ви помогне вас и вашите деца да создадат многу забавно за време на правењето свои занаети за куќа.

Избор на клиент

РЕЛАНД СОНЦЕ САМ Правоаголник Овални Свеќи Сапун Силиконски Мувла Новак
РЕЛАНД СОНЦЕ САМ Правоаголник Овални Свеќи Сапун Силиконски Мувла

Силиконските калапи се идеални за употреба со широк спектар на материјали за јадење и за јадење, вклучу�

DEN 3.33
3Д овци Силиконски Фондан торта од чоколаден сапун од сапун Новак
3Д овци Силиконски Фондан торта од чоколаден сапун од сапун

Симпатична 3Д дизајн овци силиконски мувла за фонтанти Прекрасна за украсување на торта со пена, или сап

DEN 0.67
Антички мувла - египетско предвидување големо Новак
Антички мувла - египетско предвидување големо

Големина на мувла : 1 " Користете со кој било вид скапоцена метална глина, полимер или керамички глини...

DEN 2.00
EGBHouse Lifelike Baby Charlotte - 3D сапун/свеќа/полимер/глина/ладен порцелан силиконски мувла Новак
EGBHouse Lifelike Baby Charlotte - 3D сапун/свеќа/полимер/глина/ладен порцелан силиконски мувла

Флексибилен и издржлив : тоа е калап што може да се истегне Колку повеќе користите, толку подолго можете

DEN 750.40
Светот на 4 шуплина тркалезна змеј и цвеќиња сапун/калап за бомби за бања L36 Новак
Светот на 4 шуплина тркалезна змеј и цвеќиња сапун/калап за бомби за бања L36

4 шуплина тркалезна змеј и цвеќиња сапун / калап за бомби за бања L36 4 шуплини 140g секоја ПВЦ мувла Сапун од

DEN 239.20
SoapRepublic Мала птица / 4 во 1 / силиконски сапун од сапун Новак
SoapRepublic Мала птица / 4 во 1 / силиконски сапун од сапун

100% рачно изработена силиконска суровина со врвен квалитет за правење сапун 4 калап на шуплина Големина (

DEN 1457.60
Есен S0105 занаетчиски силиконски сапун занаетчиски калапи DIY рачно изработени сапуни за сапуни Новак
Есен S0105 занаетчиски силиконски сапун занаетчиски калапи DIY рачно изработени сапуни за сапуни

Силиконски калапи Боја : Случајна Брод од Кина, само мувла Машината за миење садови безбеден, лесен за уп

DEN 2.00