СИЛИКОНСКИ Силиконски Мажи Генитални Самостојни Послужавник За Мувла Новина За Правење Бонбони Калапи ЗА Мувла ЗА Изработка На Миризливи Предмети Од Смола Од Све?

СИЛИКОНСКИ Силиконски Мажи Генитални Самостојни Послужавник За Мувла Новина За Правење Бонбони Калапи ЗА Мувла ЗА Изработка

DEN 3.00

Новак

Достапно за нарачка

Храна одделение силиконски мажи генитална празнина мувла различни големини еднократно печење мувла за колачи коцка мраз свеќи. Изработен од силикон за храна, отпорност на висока температура, без мирис и нетоксичен, комплетен безбеден за употреба. Типот А е мувла со 10 шуплини, а типот Б е мувла со 14 шуплини. Усвоен со човекот генитален дизајн, две големини празнина. Мазната внатрешна површина лесно се расклопува за да се направи совршена форма. Погоден за чоколадо, колачиња, свеќа и многу повеќе. Не контактирајте директно со отворен пламен или остри работи. Ве молиме внимателно потврдете ја големината пред да нарачате. Храна одделение силиконски мажи генитална празнина мувла различни големини еднократно печење мувла за колачи коцка мраз свеќи. Изработен од силикон за храна, отпорност на висока температура, без мирис и нетоксичен, комплетен безбеден за употреба. Типот А е мувла со 10 шуплини, а типот Б е мувла со 14 шуплини. Усвоен со човекот генитален дизајн, две големини празнина. Мазната внатрешна површина лесно се расклопува за да се направи совршена форма. Погоден за чоколадо, колачиња, свеќа и многу повеќе. Не контактирајте директно со отворен пламен или остри работи. Ве молиме внимателно потврдете ја големината пред да нарачате. Комплетот Вклучува : 1pc Состојба На Мувла : Нов Без Ознака Материјал : 100% Силиконска Големина : 10-Шуплина : 19, 2x13, 1x2, 2cm/7, 68x5, 24x0, 88 инчи 14-Празнина : 16, 3x15x1, 7cm/6, 52x6x0, 68 инчи 15-Празнина : 29, 2x24, 2x2, 4cm/11.68х9, 68х0, 96 Инчи 10-Празнина : 20, 3х13, 6х1, 9см/8, 12х5, 44х0, 76 инчи.

Избор на клиент

EGBHouse Lifelike Baby Charlotte - 3D сапун/свеќа/полимер/глина/ладен порцелан силиконски мувла Новак
EGBHouse Lifelike Baby Charlotte - 3D сапун/свеќа/полимер/глина/ладен порцелан силиконски мувла

Флексибилен и издржлив : тоа е калап што може да се истегне Колку повеќе користите, толку подолго можете

DEN 750.40
Duawenki Pistol Form Car Freshie Silicone Mold за правење сапун арома мониста, свежиот, приврзокот, свеќата, смола Новак
Duawenki Pistol Form Car Freshie Silicone Mold за правење сапун арома мониста, свежиот, приврзокот, свеќата, смола

Материјал со висок квалитет : Нашите силиконски калапи за епоксидна смола се изработени од висококвали�

DEN 2.67
Светот на 4 шуплина тркалезна змеј и цвеќиња сапун/калап за бомби за бања L36 Новак
Светот на 4 шуплина тркалезна змеј и цвеќиња сапун/калап за бомби за бања L36

4 шуплина тркалезна змеј и цвеќиња сапун / калап за бомби за бања L36 4 шуплини 140g секоја ПВЦ мувла...

DEN 239.20
Есен S0105 занаетчиски силиконски сапун занаетчиски калапи DIY рачно изработени сапуни за сапуни Новак
Есен S0105 занаетчиски силиконски сапун занаетчиски калапи DIY рачно изработени сапуни за сапуни

Силиконски калапи Боја : Случајна Брод од Кина, само мувла Машината за миење садови безбеден, лесен за уп

DEN 2.00
РЕЛАНД СОНЦЕ САМ Правоаголник Овални Свеќи Сапун Силиконски Мувла Новак
РЕЛАНД СОНЦЕ САМ Правоаголник Овални Свеќи Сапун Силиконски Мувла

Силиконските калапи се идеални за употреба со широк спектар на материјали за јадење и за јадење, вклучу�

DEN 3.33
Светот на калапи 8 Кавта риба сапун/калап за бомби за бања, 25 x 24 x 4.599999999999999996 см, ПВЦ Новак
Светот на калапи 8 Кавта риба сапун/калап за бомби за бања, 25 x 24 x 4.599999999999999996 см, ПВЦ

8 шуплина Мала риба сапун / калап за калап за бомби за бања (пакет од 5) 8 шуплини 10 g секоја од нив ПВЦ мувла

DEN 479.20
2 парчиња восочни калапи со силиконски чоколаден бар со калапи за восок од топење чоколади за правење калапи Новак
4 шуплина змеј на лисја сапун/калап за бомби за бања M28 x 10 Новак
4 шуплина змеј на лисја сапун/калап за бомби за бања M28 x 10

4 шуплина змеј на лисја сапун / калап за бомби за бања M28 (пакет од 10) 4 шуплини 65g секоја ПВЦ мувла...

DEN 783.20
Houchu Божиќна свеќа мувла акрилик 3Д рачно изработена сапун занаетчиски сапуни Новак
Houchu Божиќна свеќа мувла акрилик 3Д рачно изработена сапун занаетчиски сапуни

Зелена оценка на храна : Нелеплива, отпорност на топлина, максимална издржливост, долг животен век, исто

DEN 1.33
На сите деца им е важно силиконски калап сапун од гипс восок смола Клеј 5oz Новак
На сите деца им е важно силиконски калап сапун од гипс восок смола Клеј 5oz

Еден од еден вид дизајн прави одлична идеја за изработка на подарок Оваа калап за сапун е изработен од 10

DEN 1.00