Пренослив Полнач Suptig, Водоотпорна Банка За Напојување 7800mAh, Компатибилен За Gopro Херој 11 Херој 10 Херој 9 Херој 8 Херој 7 Херој 6 Херој 5 Херој 4 Херој Сесија Херој + ЏИ осм?

Пренослив Полнач Suptig, Водоотпорна Банка За Напојување 7800mAh, Компатибилен За Gopro Херој 11 Херој 10 Херој 9 Херој 8 Херој

DEN 1.33

Новак

Достапно за нарачка

Висок Капацитет : Вградена литиумска батерија 7800ма, Компатибилна за gopro hero11/hero10/херој 9/херој 8/херој 7 црно/херој 5/ херој 6/ херој 7 сребро/херој 7 бело/херој 2018/херој 4/херој 3/херој 4сесија/херој+/херој5сесија+/Џи осмо/АКАСО и повеќе акциони камери. Се разбира, исто така можете да го наплаќате вашиот паметен телефон или други дигитални производи, така што вашиот прекрасен непрекинат. Водоотпорна длабочина : Водоотпорна до 98 стапки (30 метри), Преку меѓународната стандардна сертификација за тестирање СЕ, можете да користите водоотпорен извор на банка за напојување за да ја наполните камерата со посветено водоотпорно куќиште (не е вклучено) до 98 стапки(30 метри) под вода. Нека вашиот удар во уживајте во чудната убавина на непознат подводен свет. Совршена големина : Водоотпорна големина на банката за напојување : (4, 5х2, 95х1, 37 инчи), водоотпорната банка за напојување е целосно наполнета околу 7 часа. Користете адаптер 1А (не е вклучен) и вклучениот Микро USB кабел. Сјајна и мат надворешност со ладно-сина ЛЕД светлина за пријавување на нивото на батеријата. Ултра издржлив употребата на нерѓосувачки челик и производство на компјутерски материјал, може да се нурне во морето не мора да се грижите за ' рѓа. Што Добивате : суптиг водоотпорна банка за напојување, 1x кабел за полнење, 1x Палец, 1x монтирање За Брзо ослободување, 1x клуч, 1 XMICRO USB Кабел. Капацитет : 7800m Ah (Секој). Димензија : 4.52*2.75*1.37 инчи (Секој). Тежина : 0,54 килограми (Секој). Влез : 5 V/1А. Излез : 5 V/2А.Време На Полнење : . Потребни се 7-8 Часа (5v/1a приклучок). Потребни се 5-6 Часа (5v/2a приклучок). Вградена литиумска батерија 7800ма, Компатибилна за гопро херој 11/херој10/херој 9/херој 8/херој 7црно/херој 5/ херој 6/ херој 7 сребро/херој 7 бело/херој 2018/херој 4/херој 3/херој 4сесија/херој+/херој5сесија+/Џи осмо/АКАСО и повеќе акциона камера. Се разбира, можете да го наполните вашиот паметен телефон или друг дигитален производ.

Избор на клиент

Нов полнач за батерии за Sony BC-CSGB NP-BG1 NP-FG1. Новак
Нов полнач за батерии за Sony BC-CSGB NP-BG1 NP-FG1.

100% сосема нов и висок квалитет Со вградени безбедносни карактеристики, заштита од краток спој, заштита �

DEN 111.84
Случај за полнење на батерии за замена на херојот Новак
Случај за полнење на батерии за замена на херојот

21 и сите идни ажурирања на фирмверот Црвено светло значи дека е во состојба на полнење, зелена светлина �

DEN 494.40
Полнач за батерии на Wasabi Power за Kodak LB-050, LB-052 Новак
Полнач за батерии на Wasabi Power за Kodak LB-050, LB-052

Mini Rapid Charger целосно ја наплаќа батеријата Kodak LB050 Преклопен рамен приклучок за САД овозможува компактно и

DEN 1.00
Полнач за батерии за батерија за Canon Vixia HF M32 Новак
Полнач за батерии за батерија за Canon Vixia HF M32

Компактен полнач за Canon Vixia HF M32 Универзален напон (користете каде било во светот без трансформатор) Вклу�

DEN 624.00
ПОЛНАЧ ЗА батерии USB Двојна ЗА np-40 np-40n finepix j50 v10 f402 f403 f420 f455 f460 f470 f480 f610 f650 f700 f710 f810 f811 Новак
ПОЛНАЧ ЗА батерии USB Двојна ЗА np-40 np-40n finepix j50 v10 f402 f403 f420 f455 f460 f470 f480 f610 f650 f700 f710 f810 f811

Овој Полнач за Батерии наполнува 1x батерија еднаш користете AC(100 V240 V)или DC(4.2 V8.4 V)влез на полнач за автомо

DEN 460.80
Полнач за батерии за напојување Wasabi за Ricoh Pentax D-Li92, D-BC92, K-BC92 и Ricoh Pentax Optio I-10, RZ10, RZ18, WG-1, WG-1 Новак
Полнач за батерии за напојување Wasabi за Ricoh Pentax D-Li92, D-BC92, K-BC92 и Ricoh Pentax Optio I-10, RZ10, RZ18, WG-1, WG-1

Mini Rapid Charger целосно ја наплаќа батеријата Pentax DLi92 Платениот рамен пин овозможува компактно и лесно склад�

DEN 699.20
Кастар Слим Лцд Полнач ЗА НБ - 1Л НБ - 1ЛХ ЦБ-2ЛС И ИКСИ Дигитал 200 200а 300 300а 320 400 430 450 500 С200 С230 С330 Пауершот Новак
Кастар Слим Лцд Полнач ЗА НБ - 1Л НБ - 1ЛХ ЦБ-2ЛС И ИКСИ Дигитал 200 200а 300 300а 320 400 430 450 500 С200 С230 С330 Пауершот

Kastar LCD Тенок USB полнач, може да се напојува СО USB Ѕид Излез : 4.2 V 600m A Интелигентниот лцдполнач го прикажува

DEN 127.84
EPG FUJI NP-50, NP50 Battery Charger Compatible with Fuji Finepix F50, F50fd, F50 fd, F60, F60fd, F60 fd, F100, F100fd, F100 Новак
EPG FUJI NP-50, NP50 Battery Charger Compatible with Fuji Finepix F50, F50fd, F50 fd, F60, F60fd, F60 fd, F100, F100fd, F100

Склопувачки приклучок на задниот дел од полначот на wallидот Вграден во заштита на батеријата и откривањ�

DEN 143.84