Кастар Слим Лцд Полнач ЗА НБ - 1Л НБ - 1ЛХ ЦБ-2ЛС И ИКСИ Дигитал 200 200а 300 300а 320 400 430 450 500 С200 С230 С330 Пауершот С200 С230 С300 С330 С400 С410 С500 Камера

Кастар Слим Лцд Полнач ЗА НБ - 1Л НБ - 1ЛХ ЦБ-2ЛС И ИКСИ Дигитал 200 200а 300 300а 320 400 430 450 500 С200 С230 С330 Пауершот

DEN 127.84

Новак

Достапно за нарачка

Kastar LCD Тенок USB полнач, може да се напојува СО USB Ѕид Излез : 4.2 V 600m A. Интелигентниот лцд-полнач го прикажува статусот на полнење и капацитетот на батеријата. МОЖЕ да се напојува СО USB Ѕид И Автоматски Полнач Или Компјутер, доаѓа Со Микро USB кабел. Патентиран полнач со FCC, CE и rohs сертификација. Сите предмети вклучуваат 18-Месечна гаранција на производителот. Топол Потсетник : може лесно да го користите "Ctrl" + "F" за да ги најдете вашите модели 1. Компатибилен со модели на батерии : NB - 1 L NB-1lh 2. Компатибилен со полнач модели : CB-2 L CB-2 LS CB-2 LSE CBC-NB1 3. Компатибилен со модели на камери : IXY Дигитални 200 IXY Дигитални 200a IXY Дигитални 300 IXY Дигитални 300a IXY Дигитални 320 IXY Дигитални 400 IXY Дигитални 430 IXY Дигитални 450 IXY Дигитални 500 IXY Дигитални S200 IXY Дигитални S230 IXY Дигитални S330 Дигитални IXUS 200a Дигитални IXUS 300 дигитален ixus 300 A ДИГИТАЛЕН Ixus 320 ДИГИТАЛЕН Ixus 330 ДИГИТАЛЕН IXUS 400 ДИГИТАЛЕН Ixus 430 дигитален IXUS 500 дигитален Ixus V2 Дигитален IXUS V3 Дигитален ixus V3 Дигитален ixus V3 dixus V3 digital IXUS V3 powershot s200 Powershot S230 Powershot S300 Powershot S400 Powershot S410 пауершот с500.

Избор на клиент

Полнач за батерии на фотоапарати, приклучок, компатибилен со Canon LC-E5E LCE5 LP-E5 LPE5 Rebel XSI EOS 450D 500D Новак
Замена за Casio Exilim Zoom Ex-Z37pe Универзален полнач-Компатибилен со Casio NP-80, полнач за дигитални фотоапарати NP-82 Новак
Замена за Casio Exilim Zoom Ex-Z37pe Универзален полнач-Компатибилен со Casio NP-80, полнач за дигитални фотоапарати NP-82

Замена Casio Exilim Zoom ExZ37 PE полнач Универзалниот полнач има прилагодлив лизгач за полнење на различни литиум

DEN 1443.20
Дигипауер Тц-55о Патнички Полнач За Олимп Новак
Дигипауер Тц-55о Патнички Полнач За Олимп

За употреба Со олимп ЛИ10Б, ЛИ40Б, ЛИ50Б, ЛИ60Б, ЛИ70Б и ЛИ80Б батерии За употреба Со олимп ЛИ10Б, ЛИ40Б, ЛИ50Б, ЛИ60Б

DEN 145.44
Полнач за батерии на Wasabi за Ricoh DB-100, BJ-10 и Ricoh CX3, CX4, CX5, CX6, PX Новак
Полнач за батерии на Wasabi за Ricoh DB-100, BJ-10 и Ricoh CX3, CX4, CX5, CX6, PX

Mini Rapid Charger целосно ја наплатува батеријата за приближно 6090 минути Платениот рамен пин овозможува компа�

DEN 1.33
Комплет за полнење на камера за камера Bronine NP-FV100 / FV70 / FV50 CAMCORDER CAMERORD Новак
Комплет за полнење на камера за камера Bronine NP-FV100 / FV70 / FV50 CAMCORDER CAMERORD

Потребно е полнач за фотоапарати со повеќе брендови не може да се користи сам Мора да се користи со полн

DEN 479.84
Полнач за батерии ЗА Lpe5 LP-E5 Canon Rebel Xsi 450D E5 [Камера] Новак
Полнач за батерии ЗА Lpe5 LP-E5 Canon Rebel Xsi 450D E5 [Камера]

Сосема Нов Полнач што не Е ОЕМ Тенок и пренослив дизајн Индикатор за статусот НА полнење НА ПАМЕТНИ ЛЕР �

DEN 0.67
Кастар NB-5l Батерија Полнач За Canon PowerShot SX200 е SX220 е SX230 HS, Дигитални 900 е 820 е 810 е 800 е 2000 е 1000, Дигитални Новак
Кастар NB-5l Батерија Полнач За Canon PowerShot SX200 е SX220 е SX230 HS, Дигитални 900 е 820 е 810 е 800 е 2000 е 1000, Дигитални

Овој полнач за батерии Kastar со преклопен рамен игла за лесно складирање Влезен Напон на полначот : НАИЗМЕ

DEN 0.67
Leica D-Lux 7 батерии со висок капацитет + AC/DC Полнач за патувања + лента за ленти Крусел Новак
Leica D-Lux 7 батерии со висок капацитет + AC/DC Полнач за патувања + лента за ленти Крусел

2 Батерии за замена (неОЕМ) за Leica DLux 7 (1200 m Ah), 5годишна гаранција 1 AC / DC (CAR & HOME) Брз полнач за батерија Leica BPDC1

DEN 2.33
Компатибилен полнач за двојна батерија во Hongdak за GoPro Hero 9/10/11 Црна, станица за полначи на батерии со микро USB кабел, Новак Попуст
„Интелигентен“ брз полнач за камера за Panasonic Lumix DMC-FZ300 Новак
„Интелигентен“ брз полнач за камера за Panasonic Lumix DMC-FZ300

Брз полнач (1 час) за модели на батерии Panasonic DMWBLC12 110220 Волт за светска употреба (вклучува европски адаптер

DEN 280.00
Замена на DSTE за 1,5A двојна полнач за батерии компатибилен Panasonic DMW-BLJ31 DMW-BLJ31E батерија компатибилна Panasonic Новак
Замена на DSTE за 1,5A двојна полнач за батерии компатибилен Panasonic DMW-BLJ31 DMW-BLJ31E батерија компатибилна Panasonic

Прилагодено дизајнирање на чипови на IC : Автоматски ја открива и испорачува оптималната струја за полне

DEN 502.40
Полнач за батерии Wasabi Power за Sony NP-BK1 и Sony Cyber-Shot DSC-S750, DSC-S780, DSC-S950, DSC-S980, DSC-W180, DSC-W190, Новак
Полнач за батерии Wasabi Power за Sony NP-BK1 и Sony Cyber-Shot DSC-S750, DSC-S780, DSC-S950, DSC-S980, DSC-W180, DSC-W190,

Mini Rapid Charger целосно ја наплатува батеријата за приближно 6090 минути Платениот рамен пин овозможува компа�

DEN 806.40
Sigma BC-51 полнач за батерии за FP камери Новак
Sigma BC-51 полнач за батерии за FP камери

Sigma BC51 полнач за батерии за FP камери Sigma BC51 полнач за батерии за FP камери Sigma BC51 полнач за батерии за FP каме

DEN 3.00
MH-63 MH63 Полнач за EN-EL10 Батерија и CoolPix S60, S80, S200, S210, S220, S230, S500, S510, S520, S570, S600, S700, S3000, Новак
MH-63 MH63 Полнач за EN-EL10 Батерија и CoolPix S60, S80, S200, S210, S220, S230, S500, S510, S520, S570, S600, S700, S3000,

Fully Compatible : ENEL10 Fujifilm NP45 CASIO NP80 OlympLI40 B LI42 B Kodak KLIC7006 Pentax DLi63 DLi108 and Coolpix S60 Coolpix S80 Coolpix S200 Coolpix S203 Coolpix S210 Coolpix S220 Coolp

DEN 559.84
Нов полнач за батерии за Sony BC-CSGB NP-BG1 NP-FG1. Новак
Нов полнач за батерии за Sony BC-CSGB NP-BG1 NP-FG1.

100% сосема нов и висок квалитет Со вградени безбедносни карактеристики, заштита од краток спој, заштита �

DEN 111.84
Полнач MH-24 MH24 за EN-EL14 ENEL14 EN-EL14A батерија компатибилен со Nikon D3100 DSLR, D5100 DSLR и P7000 дигитални камери Новак
Полнач MH-24 MH24 за EN-EL14 ENEL14 EN-EL14A батерија компатибилен со Nikon D3100 DSLR, D5100 DSLR и P7000 дигитални камери

MH24 Брз полнач за полнење ENEL14 LiIon батерија Се наплаќа брзо без да го оштети квалитетот на батеријата Прик�

DEN 235.20
БМ НБ-11л Двоен Полнач За Батерии За Канон Пауершот Елф 110, Елф 130, Елф 135, Елф 140, Елф 150, Елф 160, Елф 170, Елф 180, Новак
Кинамакс Замена П. Н. Е.-Цсг / П. Н. Е. - ТРГ Полнач За Сони Нп-БГ1 И Нп-ФГ1 Батерии Новак
Кинамакс Замена П. Н. Е.-Цсг / П. Н. Е. - ТРГ Полнач За Сони Нп-БГ1 И Нп-ФГ1 Батерии

Земја На Потекло : Кина Број на модел : LCHNPBG101 Точка Пакет Димензија : 4.199999995716 "Л х 2.99999999694" В х 2.299999997654 " H...

DEN 256.32
Случај за полнење на батерии за замена на херојот Новак
Случај за полнење на батерии за замена на херојот

21 и сите идни ажурирања на фирмверот Црвено светло значи дека е во состојба на полнење, зелена светлина �

DEN 494.40
НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Адаптер/Полнач За Канон Елура 90, Елура-90 Новак
НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Адаптер/Полнач За Канон Елура 90, Елура-90

Овој адаптер е направен за да има висококвалитетно филтрирање за да ја заштити вашата инвестиција...

DEN 2.67
2 пакувања батерии и полнач станица за GoPro Hero 10, GoPro Hero 9 + 65W PD Брз wallиден полнач за полнење блок за патување Новак