Јас чиста Замена Миле Фјм Вакуум Кеси 12 ПАРЧИЊА, Авион 3D Ефикасност Правосмукалка Прашина Кеси со 2 Филтри За Заштита на моторот &засилувач; Авион Филтер

Јас чиста Замена Миле Фјм Вакуум Кеси 12 ПАРЧИЊА, Авион 3D Ефикасност Правосмукалка Прашина Кеси со 2 Филтри За Заштита на моторот

DEN 303.84

Новак

Достапно за нарачка

Напредната Мека Структура овозможува воздухот лесно да поминува низ вреќата, така што вашиот вакуум е поефикасен при пониски поставки за вшмукување. Овие Замена Миле Гн Вакуумските Кеси се направени од природни безопасни материјали и може да се стават во редовно ѓубре за домаќинство. Меѓутоа, ако вреќата за прашина содржи забранет отпад, контактирајте го вашиот локален центар за собирање отпад за упатства за отстранување. Замена Миле Правосмукалка Кеси одговара на следниве miele компактен стил канистер модели : S241 преку S256i, S290 и S291, S300i преку S399, S500 Преку S578, S700 преку S758,S4000 преку S4999 (Галакси Серија), И S6000 Преку S6999. Пакетот вклучува : Miele Fjm Кеси за Прашина x 12pcs, Филтер За Заштита на Моторот x 2pcs, Филтер За Чистење На Воздухот x 2pcs. Предност : За правосмукалките За замена На Правосмукалката Миле фјм имаат девет слоја микрофибер материјал за повисоки перформанси на филтрација. Торбата што лесно се отстранува автоматски се запечатува кога ќе се отвори капакот на одделот за прашина, спречувајќи какво било истекување прашина. За Вакуумски Кеси Миле : иновативниот систем за филтрирање и капакот за заклучување и клуч ќе ги намалат емисиите за да ве остават со почист воздух. Гаранција : било каков проблем, ве молиме не двоумете се да контактирате со јас-чиста. Ние ЌЕ го решиме вашиот проблем ШТО Е МОЖНО ПОБРЗО. Замена Миле Правосмукалка Кеси одговара на следниве miele компактен стил канистер модели : S241 преку S256i, S290 и S291, S300i преку S399, S500 Преку S578, S700 преку S758,S4000 преку S4999 (Галакси Серија), И S6000 Преку S6999. Пакетот вклучува : Miele Fjm Кеси за Прашина x 12pcs, Филтер За Заштита на Моторот x 2pcs, Филтер За Чистење На Воздухот x 2pcs. Предност : За правосмукалките За замена На Правосмукалката Миле фјм имаат девет слоја микрофибер материјал за повисоки перформанси на филтрација. Торбата што лесно се отстранува автоматски се запечатува кога ќе се отвори капакот на одделот за прашина, спречувајќи какво било истекување прашина. За Вакуумски Кеси Миле : иновативниот систем за филтрирање и капакот за заклучување и клуч ќе ги намалат емисиите за да ве остават со почист воздух. Гаранција : било каков проблем, ве молиме не двоумете се да контактирате со јас-чиста. Ние ЌЕ го решиме вашиот проблем ШТО Е МОЖНО ПОБРЗО.

Избор на клиент

Нпв Група Предност Кенмор ЦФ - 1 Камбер Замена Канистер Пена Филтри Вакуум Кеса, ЦФ-1-2, Тан Новак Попуст
Нпв Група Предност Кенмор ЦФ - 1 Камбер Замена Канистер Пена Филтри Вакуум Кеса, ЦФ-1-2, Тан

Микрофилтрацијата ги доловува несаканите честички со ефикасност од 99,7% Дизајниран Да Одговара на кенмо

DEN 230.24
Бенсои 8 Пакувајте Вакуумски Кеси За Прашина 2,5 Литри Компатибилни Со ECOVACS DEEBOT OZMO T8 AIVI T8 Max T8 Серија T9 Серија Новак
Дулексо Прашина Торба Компатибилен ЗА ВИОМИ Алфа 2 Про Робот Правосмукалка Делови Замена Додатоци Новак
Замена На Батеријата 6 за Sears/Kenmore 20-51195 Вакуум Кеси-Компатибилен Со Sears/Kenmore 51195, Тип М Вакуум Кеси Новак
Замена На Батеријата 6 за Sears/Kenmore 20-51195 Вакуум Кеси-Компатибилен Со Sears/Kenmore 51195, Тип М Вакуум Кеси

Почетна Компоненти Бренд Ова Е Почетна Компоненти бренд замена дел, А не оем производ Сите споменувања �

DEN 3.00
Грин Клин® 103483 Про Тим Пролукс И Профорс Замена Правосмукалка Кеси Новак
Грин Клин® 103483 Про Тим Пролукс И Профорс Замена Правосмукалка Кеси

Зелениот чист користи најквалитетен микроплус филтер медиум за да постигне ефикасност до 99,9% Подобра ф�

DEN 313.60
COBREW 20 Парчиња Прашина Торба Вакуум Компатибилен ЗА VIOMI VXVC 11 VXVC12 S9 Правосмукалка Замена Додатоци Новак
COBREW 20 Парчиња Прашина Торба Вакуум Компатибилен ЗА VIOMI VXVC 11 VXVC12 S9 Правосмукалка Замена Додатоци

Тип : правосмукалка додатоци Издржлив и издржлив, со долг работен век Лесен за инсталирање, сигурен за у�

DEN 332.80
Атихао Правосмукалка Торба, Практична Отстранлива Практична Торба За Прашина За Сон Бот З10 Про Л10 Плус Новак
Атихао Правосмукалка Торба, Практична Отстранлива Практична Торба За Прашина За Сон Бот З10 Про Л10 Плус

Практично За Употреба : Лесна за расклопување и замена, вреќата за прашина е дел од секојдневното одржув

DEN 160.00