Mnsruu 2 Пакет Qtip Носителот Организаторот Диспензерот Виножито Палм Бич Бања За Складирање Канистер Пластични Памук Топката Држач Бања Контејнери За Памучни Брисеви/

Mnsruu 2 Пакет Qtip Носителот Организаторот Диспензерот Виножито Палм Бич Бања За Складирање Канистер Пластични Памук Топката

DEN 577.60

Новак

Достапно за нарачка

МАТЕРИЈАЛ Проѕирен мат ефект дизајн. Големина Пластичен материјал не се грижи за случајно кршење 3.Пакување : 2 пакување/4 пакување празна тегла Нашиот пакет е 1 кутија за 1 тегла, а потоа спакувајте ги 2-те кутии заедно со ОПП торба. Ако добиете пакет со само една тегла, ве молиме контактирајте не за решавање 4.Прилика : Чистите контејнери за бања се суштински предмет за складирање на бања и суета. Совршен за бања, кујна, суета, но одличен и во домашна канцеларија за штипки, гумени ленти, штипки за врзување итн. 5.Складирање : памучни влошки, памучни топчиња и П-совети, вратоврски за коса, боби иглички итн., Користете ја оваа тегла за да ги соберете вашите ситници и никогаш не грижете се дали ќе се изгубат или тешко ќе се најдат -ПРАШАЊЕ И ОДГОВОР - - - - П1 : само живот капаците нагоре или треба да ги извртувате/повлечете? А1 : само подигнете го капакот. Тоа не е капак за пресврт. П2 : Дали Е ова маглива тегла за проѕирност?Дали темните обрасци се исто така магла проѕирност? А2 : Сите се проѕирни мат ефект дизајн. П3 : дали оваа тегла е доволна за чување бонбони? А3 : теглата може да биде премногу мала за мешунки од бонбони или сапун за перење. П4 : Зошто добив само еден држач за контонска топка? А4 : грешка При Испорака, ве молиме контактирајте не, ние ќе ви испратиме уште една!.

Избор на клиент

кејт спејд Њујорк Конкорд Плоштад Висок Канистер Новак
кејт спејд Њујорк Конкорд Плоштад Висок Канистер

кејт спејд њујорк кејт спејд њујорк Донесете ултрашик кејт спејд њујорк во вашата кујна со впечатливио�

DEN 0.33
Креативни Производи За Бања Пукаат Керамичка Тегла Новак
Креативни Производи За Бања Пукаат Керамичка Тегла

Вклучува 1 тегла Точка мерки : 5 1 / 4 х 4 х 5 Содржина на материјалот : керамика Крпа / Килим / туш завеса нега :

DEN 1140.80