Орнаментални цвеќиња капаци за седишта за бебиња - шетач за покривка со високи столици, мулти -употреба на крошна на автомобили, за мајки и бебиња

Орнаментални цвеќиња капаци за седишта за бебиња - шетач за покривка со високи столици, мулти -употреба на крошна на автомобили,

DEN 287.84

Новак

Достапно за нарачка

❤ Истегнување и добро блокирање - ткаенината на капакот на шетачот е повеќе истегната и издржлива од другите ткаенини што не е лесна за деформирана и брчка по измиена. *Потребната температура за перење е под 30 степени Целзив. Печатете ја етикетата за враќање. Печатете ја етикетата за враќање. ❤ Мека и дише - капакот на шетачот е изработен од 80% полиестер и 20% спандекс, тој е многу мек и дише, нуди утеха и за мајка и за бебе. Затегнување на отворот на врвот остава повеќе воздух и ви овозможува лесно да ekиркате на вашето бебе. Најмногу се вклопуваат во мама и автомобили. -Тајната е навистина мека, може многу да се протега без да се изгуби еластичноста. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Поважно е дека не можете да ја видите внатре низ ткаенината дури и кога е истегната. Willе се одржи добро по повеќекратни миења. ❤ Мулти-употреба на медицински сестри за нови мајки-капаче за шетачи за бебиња, доење на доење, покривка за доење, крошна на автомобили, покривка на автомобили, покривка на седиштето за бебиња, покритие за количка, покритие за столче за хранење, дури и марама за медицинска сестра. Испратете го!. ❤ Совршен подарок - симпатичен дизајн, квалитетна ткаенина, дефинитивно ценета од нови мајки и бебиња. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. -Покорно функционално и воопшто не е незгодно, ова покритие е лесно да се извади во секое време како капакот на количката, капакот на медицинска сестра и така натаму. ❤ Совршен подарок - симпатичен дизајн, квалитетна ткаенина, дефинитивно ценета од нови мајки и бебиња. ❤ Мека и дише - капакот на шетачот е изработен од 80% полиестер и 20% спандекс, тој е многу мек и дише, нуди утеха и за мајка и за бебе. Затегнување на отворот на врвот остава повеќе воздух и ви овозможува лесно да ekиркате на вашето бебе. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. И затоа што е доволно затегнато, лесно е да се облече и да се соблече како корица за хранење. Исто така, му помага на вашето бебе да има сладок сон додека ги штити од ветер. Карактеристики -Нашите украсни цвеќиња на седиштето за бебиња се дише и доволно светло што не го размачкува вашето бебе кога тој/таа негува, обезбедува целосна покриеност на приватноста и доволно простор, но исто така го одржува сонцето од таа чувствителна кожа додека се држи во неговата /нејзиното тело топлина. Пакетот вклучуваше 1* капаче за седишта за бебиња. ❤ Лесен за употреба - Нашиот дом за медицинска сестра обезбедува целосна покриеност додека медицинска сестра. Испратете го!. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Ова беше хит подарок на забавата за туширање за бебиња и ќе расте заедно со бебето. Заштедете време и хигиенски.

Избор на клиент

Yyzzh Pretty Pacock Dair Strighty Baby Car Coar Cover Cover Canopy Nurpy Nursion Covers Covering Cover Dishable Windproof Зимска Новак
Yyzzh Pretty Pacock Dair Strighty Baby Car Coar Cover Cover Canopy Nurpy Nursion Covers Covering Cover Dishable Windproof Зимска

80% полиестер + 20% спандекс Големина : 13.4 "x27.6" x28.3 " / 34 x 70 x 72 cm; целосно печатење на лице; одговара на повеќет

DEN 0.33
Yyzzh Day of the Dead Sugar Sculp Mexican Dia de Los Muertos Print Strighty Baby Car Deen Conpy Canopy Nursion Covers Coverding Новак
Yyzzh Day of the Dead Sugar Sculp Mexican Dia de Los Muertos Print Strighty Baby Car Deen Conpy Canopy Nursion Covers Coverding

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 255.84
Yyzzh Red Poppy Flower Clower Aquescorlor Floral Print Design Starty Baby Car Defent Conop Canopy Nursigh Новак
Yyzzh Red Poppy Flower Clower Aquescorlor Floral Print Design Starty Baby Car Defent Conop Canopy Nursigh

80% полиестер + 20% спандекс Големина : 13.4 "x27.6" x28.3 " / 34 x 70 x 72 cm; целосно печатење на лице; одговара на повеќет

DEN 255.84
Jeocody Halloweeen Bat Print Nursight Cover Мека еластична еластична шал за доење за мајки за новороденчиња од автомобили со Новак
Holographic SeaShell Holographic Seashell Pastel Pastel Pense Pink сирена боја Дизајн на боја, истегнат бебешки автомобил, за Новак
Holographic SeaShell Holographic Seashell Pastel Pastel Pense Pink сирена боја Дизајн на боја, истегнат бебешки автомобил, за

80% полиестер + 20% спандекс Големина : 13.4 "x27.6" x28.3 " / 34 x 70 x 72 cm; целосно печатење на лице; одговара на повеќет

DEN 2.00