Гроздобер Кожа Крст Висат Обетки За Жени Девојки Леопард Печатење Аб Кристална Изјава Капка Висат Кука Обетка Обетка Бохо Лесен Претеран Накит

Гроздобер Кожа Крст Висат Обетки За Жени Девојки Леопард Печатење Аб Кристална Изјава Капка Висат Кука Обетка Обетка Бохо Лесен

DEN 1.00

Новак

Достапно за нарачка

Материјали - - - Изработени Од Хипоалергични Материјали, без никел, без олово. Аааа Кубна Цирконија, Сјајна Свев, Специјални Прилики, Денот на Вљубените, Денот На Мајките, Дипломирањето или Свршувачката Подароци За Годишнината од Свадбата. Услуга - - - Обезбедени 30 Дена Пари Назад или Размена. Доколку има некаков проблем со купувањето, слободно контактирајте не, ќе ви помогнеме да го решите проблемот за 24 часа. 1.Уверувајќи го највисокиот квалитет во цените, целиот наш накит е изработен од хипоалергични материјали, можеби ќе бидете сигурни дека нема да ја иритираат вашата кожа или да предизвикаат чешање. 2.Идеален додаток на вашата облека или како подарок, на пр.За Вашата Љубовница, Девојка, Сопруга, Мајка, Ќерка, Сестра, Свршеница, Двојка, Валентин или Најдобар Пријател итн.; Погоден За секојдневно носење,топка, забава, годишнина, матура, дипломирање, роденден или какви било посебни прилики.шармантна, мода и привлекување на очите на луѓето. 3.Елегантниот сонувачки дизајн оди добро со секоја облека во сите прилики како РАБОТА, БИЗНИС, СОСТАНУВАЊЕ, СЕКОЈДНЕВНО, ПАТУВАЊЕ, УЧИЛИШТЕ и ЌЕ се чувствувате УДОБНО да ја носите.

Избор на клиент

Трендовски Изјава Креативни Смешни Доживотно Овошје Акрилни Обетки За Жени/Девојчиња Новак
Трендовски Изјава Креативни Смешни Доживотно Овошје Акрилни Обетки За Жени/Девојчиња

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 2.00
Обетки од Кринестоун Што Висат За Жени Девојки Долги Обетки Со Лустери Кристали Од Ресни Висат Обетка Новак Попуст
Обетки од Кринестоун Што Висат За Жени Девојки Долги Обетки Со Лустери Кристали Од Ресни Висат Обетка

Добро полиран Месинг со Блескави Австриски Кристали, давајќи изјава за привлечна искра; Лесни и удобни �

DEN 191.68
BaubleStar Притиснат Цвет Солза Обетки Суви Цвеќиња Капка Висат Моден Накит Новак
BaubleStar Притиснат Цвет Солза Обетки Суви Цвеќиња Капка Висат Моден Накит

Карактеристики : Уникатни рачно изработени проѕирни обетки со капка солза со сушено цвеќе од вистинска

DEN 1.00
Референца 925 Стерлинг Сребрена Лак Капка Обетки Висат За Жени Девојки Машна Висат Обетки Столпчиња Новак
Референца 925 Стерлинг Сребрена Лак Капка Обетки Висат За Жени Девојки Машна Висат Обетки Столпчиња

Ние сме компанија специјализирана за дизајн и производство на сребрен накит од 925 стерлинг Ве молиме по�

DEN 3.00