Бормиоли Роко Аурум Унца Карафе, 150cl Подарок Кутија]

Бормиоли Роко Аурум Унца Карафе, 150cl Подарок Кутија]

DEN 1.33

Новак

Достапно за нарачка

Мерки 4.5 "ДИА 11.8" Ч 2.65 " Фунти. 50.75 мл. бокалот се продава како едно парче. Уникатна форма со рачка надвор од центарот, што овозможува сигурно држење при истурање. Изјава барвер парче. Уникатен сад за сервирање вино, удар, сангрија, вода и безалкохолни пијалоци. Рачно изработени Во Полска. Препорачано миење раце. 50.68 мл. Безбедна машина за миење садови. Овој бокал е дел од колекцијата Аурум, која вклучува артикулирана палета на производи со традиционален и елегантен дизајн. Бокалот Аурум е елегантен начин за послужување на вашите омилени вина, сангрии и многу повеќе. Уникатната рачка за дизајн на дупки е удобна и го одржува бокалот избалансиран додека се истура. Машина за миење садови-безбеден производ. Бокалот е ексклузивен рачно изработен производ благодарение на стручната техника на стручни мајстори за стакло.

Избор на клиент

Чист Бакар Зачукуван Дизајн Стомни И Кревети Гарафи Со Чување Шише Со Вода Со Капак Новак
Чист Бакар Зачукуван Дизајн Стомни И Кревети Гарафи Со Чување Шише Со Вода Со Капак

ОБЕЗБЕДУВАЊЕ, АВТЕНТИЧНОСТ И БЕЗБЕДНОСТ : обезбедено е Задоволство Од Квалитетот и навремена испорака..

DEN 3.33
Алатка за вода од не'рѓосувачки челик со леден чувар за пиење стомна дома хотел за сервирање Новак
Niuxuan 1.8Liter 60oz стаклен стомна со капак, 1/2 галон овошје инфузер вода карафе со рачка, бокал за топли/ладни пијалоци Новак
BTWD во кревет во вода Карафе и стакло, ноќна вода Bidiside Carafe со стаклена чаша, стаклен диспендер за миење на устата за Новак Попуст
Technivorm Moccamaster Glass Carafe, една големина/1,8 l, чиста Новак Попуст
Technivorm Moccamaster Glass Carafe, една големина/1,8 l, чиста

Наменето за ЦД Гранд модел Мокамастер Пивари Доаѓа со капа на пијалак изработен од пластика БПА / БПС / Б�

DEN 800.00
Американски Металкрафт ГЦД28 Дијамантски Дизајн Стаклена Карафа, 28-Унци Новак
Американски Металкрафт ГЦД28 Дијамантски Дизајн Стаклена Карафа, 28-Унци

Ова шише со вода сигурно ќе ги сврти главите со привлечно тело со текстура на дијаманти Одлична опција з

DEN 295.68
Cuisinart DGB-500WRC 12-чаша замена за кафе, бело Новак
Cuisinart DGB-500WRC 12-чаша замена за кафе, бело

Капацитет : стакло со стакло со 12 чаши има 96 унци на течности Карактеристики на карафе : Ергономска удобн

DEN 1.00
Едно-чиста стаклена карафе Новак
Едно-чиста стаклена карафе

Едносите чисти стаклени карафе Карафите за замена од 12 чаши се дизајнирани да одговараат на повеќето тр

DEN 1.00
Тиаобуг Вода Стомна Со Капаци 1800МЛ/2200МЛ Чај Бокал Вода Котел Ладни Пијалоци Сок Стомна Бела 1800мл 1800МЛ Новак
Тиаобуг Вода Стомна Со Капаци 1800МЛ/2200МЛ Чај Бокал Вода Котел Ладни Пијалоци Сок Стомна Бела 1800мл 1800МЛ

Пп стомна со капак за отворање на печатот конфортна рачка со рамен дизајн со голем капацитет котел за фр

DEN 55.84
Квалија Абонос Рака Изработени Вино Карафа, 42 мл, Јасно/Црно Новак
Квалија Абонос Рака Изработени Вино Карафа, 42 мл, Јасно/Црно

Рачно Изработени со премиум стакло Црно стакло завиткано околу вратот Рачно насликани Капацитет : 42Унц�

DEN 1.67