Празничен отворен фронт кардиган за жени со долг ракав класичен памук удобен ветерница крпеница на ветерници

Празничен отворен фронт кардиган за жени со долг ракав класичен памук удобен ветерница крпеница на ветерници

DEN 1.00

Новак

Достапно за нарачка

Погоден е за обична, забава, плажа, клуб, дневно, канцеларија и датира. Худ Кејп Палто, жени, дожд јакна со качулки, палто, џебови на отворено мантили водоотпорна лесна јакна од дожд, активни женски ровови, ровови, целосна палто за руно, јакна Шерпа, четвртина паталона, во боја на пулвер, во боја на блок, отворен предниот дел од ракави, кариран елек, кардиган 2022 година елек со патент со долг ракав лапел патент нагоре, ласкава бушава преголема јакна од палто со џебови топла зима. јакна на женските шерпа топла зимска мечка палто Обично руно, патент по преголема лабава лабава лабава облека, со џебови, женски преголеми поштенски патенти на шерпа јакна со џебови карирани руно руно, зимска палто за надворешни работи на женски карирани карирани рубли, карирано качулка со качулка Копчиња со мантили со долги јакни со долги качулки со копче за крзно со топла надворешна облека со џебови жени со качулка со качулка, наредени џемпер. 【Белешка】 Ве молиме проверете ја табелата со големина пред купувањето, препорачува да земете поголема големина ако сакате лабав стил. Пар со различни фармерки, здолништа и хеланки за шармантен изглед. Секогаш можете да ја најдете вистинската овде! Ве молиме, погледнете ја нашата табела со големина подолу. Ако имате какви било прашања во врска со предметот, слободно контактирајте не. Ако имате какви било прашања во врска со предметот, слободно контактирајте не. Погоден е за обична, забава, плажа, клуб, дневно, канцеларија и датира. 【Совет за миење】 миење на рака или миење машина со ладна вода, без белење. 【Совпаѓање】 】енски елегантни јакни/палта ја истакнуваат убавината и елеганцијата на женските криви, одлично со џемпери, блузи, фустан, фармерки и хеланки за шик изглед во пролет, есен или зима, добар ветерница за секојдневно носење во ладно време. 【Прилики】 Овие обични, стилски и класичен стил женски палто/јакна ви донесуваат доверба, мора да имате секојдневно носење во вашата гардероба. Худ Кејп Палто, жени, дожд јакна со качулки, палто, џебови на отворено мантили водоотпорна лесна јакна од дожд, активни женски ровови, ровови, целосна палто за руно, јакна Шерпа, четвртина паталона, во боја на пулвер, во боја на блок, отворен предниот дел од ракави, кариран елек, кардиган 2022 година елек со патент со долг ракав лапел патент нагоре, ласкава бушава преголема јакна од палто со џебови топла зима. Меко и удобно за носење. јакна на женските шерпа топла зимска мечка палто Обично руно, патент по преголема лабава лабава лабава облека, со џебови, женски преголеми поштенски патенти на шерпа јакна со џебови карирани руно руно, зимска палто за надворешни работи на женски карирани карирани рубли, карирано качулка со качулка Копчиња со мантили со долги јакни со долги качулки со копче за крзно со топла надворешна облека со џебови жени со качулка со качулка, наредени џемпер.Материјал : Памук и полиестер. 【Совпаѓање】 】енски елегантни јакни/палта ја истакнуваат убавината и елеганцијата на женските криви, одлично со џемпери, блузи, фустан, фармерки и хеланки за шик изглед во пролет, есен или зима, добар ветерница за секојдневно носење во ладно време. Материјал : Памук и полиестер. Добредојдовте во продавницата за облека за жени Prdecexlu. Меко и удобно за носење. 【Прилики】 Овие обични, стилски и класичен стил женски палто/јакна ви донесуваат доверба, мора да имате секојдневно носење во вашата гардероба. Худ Кејп Палто, жени, дожд јакна со качулки, палто, џебови на отворено мантили водоотпорна лесна јакна од дожд, активни женски ровови, ровови, целосна палто за руно, јакна Шерпа, четвртина паталона, во боја на пулвер, во боја на блок, отворен предниот дел од ракави, кариран елек, кардиган 2022 година елек со патент со долг ракав лапел патент нагоре, ласкава бушава преголема јакна од палто со џебови топла зима.

Избор на клиент

Foviguo Casual Home Cardigan за жени со долг ракав Зимски кардиган лапел мека цврста фланела со целосна удобност Новак
Foviguo Casual Home Cardigan за жени со долг ракав Зимски кардиган лапел мека цврста фланела со целосна удобност

Ние ќе бидеме обработени во рок од 24 часа Ве молиме, проверете ја табелата за мерење на сликата внимател�

DEN 1.67
Кардиган за жени Дастер Кардиганс од отворена облека Отворена предна кардиган, женски кардиган џемпери Новак
Ndvyxx Шакет јакна жени кардиган џемпери за жени ровови палта за жени кардиган џемпери за жени Новак
Ndvyxx Шакет јакна жени кардиган џемпери за жени ровови палта за жени кардиган џемпери за жени

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Материјал : Памук и полиестер Увез�

DEN 2.00
Тантизи Жени Open Зима Отворен Преден Кардиган Кимоно Џемпер Долг Ракав Плус Големина Лабаво Палто Со Џебови Новак
Класични палто за скијање со долг ракав, жени отворени предни кардигани удобни удобни цврсти дебели лапчиња Новак
Wirziis Женски Лесен Отворен Преден Кардиган Црн/Сив Долг Ракав Долг Шал Копче Надолу Јакна Со Џеб Новак
Wirziis Женски Лесен Отворен Преден Кардиган Црн/Сив Долг Ракав Долг Шал Копче Надолу Јакна Со Џеб

24 " Ракав : 66см / 25 долги кардигани за жени лесни за фустанnетски шифон кимона за жени плус големина џем�

DEN 687.84
Урбан Коко Женски Лесен Отворен Преден Плетен Кардиган Џемпер Долг Ракав Со Џеб Новак
Урбан Коко Женски Лесен Отворен Преден Плетен Кардиган Џемпер Долг Ракав Со Џеб

70% Вискоза, 30% Полиестер Увезени Повлечете го затворањето Миење Раце Само Машинско Перење И Рачно Перење

DEN 1.67
Елегантен колеџ плус големина кардиган жени широк ракав Зимски џемпер густо топло копче до цврста удобност v Новак
Урбан Коко Женски Печатени Ресни Отворен фронт Пончо Кејп Заврши Шал Новак
Урбан Коко Женски Печатени Ресни Отворен фронт Пончо Кејп Заврши Шал

Повлечете го затворањето 50% полиестер и 50% акрилик Ткаенината е мека и густа Тоа е реверзибилно, пријатн�

DEN 2.67
Елегантен долг ракав што излегува на кардиган за жени есен супер мек фит полиестерски палто цврст со капа Новак