Женски Модни Јакни Жени Обичен Кардиган Три Четвртини Ракав Отворен Преден Лесен Кардиган Возбуда Кардигани

Женски Модни Јакни Жени Обичен Кардиган Три Четвртини Ракав Отворен Преден Лесен Кардиган Возбуда Кардигани

DEN 114.56

Новак

Достапно за нарачка

Должината на врвовите изгледа продолжете ги нозете, додавајќи уникатно чувство . Опис на производот : Сезона : Зимски Пол : Женски Материјал : Шифон Декорација : Ниту Еден Ракав Должина : Три Четвртина Ракав Шема Тип : Печатење Стил : Мода, Каузална Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не. јакни за жени, јакна јакна жени, женски зимски палта, зимски јакни за жени. Дизајнот на должината и високиот еластичен струк ја покажува вашата прекрасна фигура. Прилично декоративно копче може совршено да ја покаже вашата личност. ●Стил●ова е кратко Палто што ќе ве направи кул. ●Брза Испорака●7-20 дена!!!!! Има за цел да избере побрза логистика за вас. врвовите за жени ќе ги модифицираат вратот и рамото, ќе ве направат шармантни и привлечни.Жени Обичен Кардиган Три Четвртини Ракав Отворен Предни Лесни Точки Кардиган Обвиткан Возбудува Карактеристики На Кардиган : + Материјал●Изработен Од Полиестер, Мек материјал, лесен и дише, Одличен тактилен на вашата кожа. преголема тексас јакна жени,палто без ракави,исечена црна тексас јакна,јакна од пеплум,кожна моторџиска јакна жени,јакна со леопард принт,жени од јакна од вештачко крзно,мечкино палто,жени од камо јакна,црна сјајна пуфер јакна,бела крзнена јакна,преголема црна тексас јакна,преголем кожен блејзер,розова јакна жени,надолу пуфер јакна,зимско палто клиранк-е,розова бомбер јакна,секојдневни јакни за жени,бургундско палто,долго палто од вештачко крзно,јакна с-але,исечена бомбер јакна,кафеава јакна жени,розова јакна јакна. Материјал за Палто од Јакна од кардиган : полиестер, спандекс, памук. Долг Капут За Жени, еластичен, дише, мек и удобен за носење, супер одличен, одличен секси стил, многу жежок и супер симпатичен. Можете да ја маичката во вашите шорцеви или здолништа за стилски изглед сите сезони! ①Прилики погоден За секојдневен секојдневен изглед и сите прилики особено за канцеларија, забави,одмор,клубови и состаноци. Ќе ги слушаме идеите на клиентите и ќе го дотераме секој детал за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност. машко палто со качулка,машки зимски паркови палта,волнено црно палто,ветробран за пуловер за голф,долги црни coови,долна водоотпорна јакна,најдобри женски зимски јакни,машки волнен палто за автомобили,женски тренч мантил,зимскиatови,жени од бел паун,машки волнен зимски капут,карирани жени од паун,плус големина женски coови,сив паун жените,волна мантил жени,автомобил палта жени,двојно гради палта,исечени црвена јакна,женски исечени пуфер јакна ,renchот палто костум,плус големина волна палта.

Избор на клиент

Зимски зимски палто, зимски кардиган дами долг долг ракав убав роденден длабоко в вратот палто со тенок палто Новак
Елегантен долг ракав што излегува на кардиган за жени есен супер мек фит полиестерски палто цврст со капа Новак
Petticoats за жени, култура зимска мода кардиган за жени училишни кошули со долг ракав каубојски цврст тенок Новак
Petticoats за жени, култура зимска мода кардиган за жени училишни кошули со долг ракав каубојски цврст тенок

Ние ќе бидеме обработени во рок од 24 часа ? Големина : Работи мали, ве молиме нарачајте една или две голем�

DEN 343.84
Куливон 2022 Fr И Зима Женско Пржено Тесто Со Средна Должина Пресврт Џеб Плетен Џемпер Од Кардиган Дама Џемпер Новак
ГРЕЈС Карин Женски Обичен Отворен Преден Кардиган Долги Плетени Џемпери Со Џебови Новак
ГРЕЈС Карин Женски Обичен Отворен Преден Кардиган Долги Плетени Џемпери Со Џебови

65% Вискоза, 35% Акрилик Повлечете го затворањето Отворени предни обични џемпери за жени, кардиган со џебо�

DEN 0.67
Полиестерска екипа на вратот есенски кардигани со долги ракави за дами ленти со џебови кардиган при море дише Новак
Sgasy Womens 2022 Мода обичен отворен предниот дел печатени џемпери за кардиганс тенки палта јакни надворешна облека Новак
Класични палто за скијање со долг ракав, жени отворени предни кардигани удобни удобни цврсти дебели лапчиња Новак
Wirziis Женски Лесен Отворен Преден Кардиган Црн/Сив Долг Ракав Долг Шал Копче Надолу Јакна Со Џеб Новак
Wirziis Женски Лесен Отворен Преден Кардиган Црн/Сив Долг Ракав Долг Шал Копче Надолу Јакна Со Џеб

24 " Ракав : 66см / 25 долги кардигани за жени лесни за фустанnетски шифон кимона за жени плус големина џем�

DEN 687.84
Свровеси Женски Отворен Преден Кардиган Плетен Есенски Зимски Џемпер Палто Со Џеб Лесен Цврст Џемпер Новак
Свровеси Женски Отворен Преден Кардиган Плетен Есенски Зимски Џемпер Палто Со Џеб Лесен Цврст Џемпер

95% Акрилик, 5% Спандекс Увезени Quost quost По Купувањето Ако некогаш се сретнете со било какви проблеми или им

DEN 1.33