Prdecexlu топол лапел зимски кардиган женски екстра долго проверено патување кардигани удобно популарно декорација на копчиња

Prdecexlu топол лапел зимски кардиган женски екстра долго проверено патување кардигани удобно популарно декорација на копчиња

DEN 2.67

Новак

Достапно за нарачка

Меко и удобно за носење. 【Врвот за перење】 миење на рацете или миењето на машината со ладна вода, без белење. Худ Кејп Палто, жени, дожд јакна со качулки, палто, џебови на отворено мантили водоотпорна лесна јакна од дожд, активни женски ровови, ровови, целосна палто за руно, јакна Шерпа, четвртина паталона, во боја на пулвер, во боја на блок, отворен предниот дел од ракави, кариран елек, кардиган 2022 година елек со патент со долг ракав лапел патент нагоре, ласкава бушава преголема јакна од палто со џебови топла зимска тексас јакна анорак парка палто. Погоден е за обична, забава, плажа, клуб, дневно, канцеларија и датира. Повлечете го затворањето. Ако имате какви било прашања во врска со предметот, слободно контактирајте не.Материјал : Памук и полиестер. 【Прилики】 Овие обични, стилски и класичен стил женски палто/јакна ви донесуваат доверба, мора да имате секојдневно носење во вашата гардероба. Производ Опис : Тип на производ : Тип на палто : Plaid Sleeve Тип : Долг ракав Стил : V-вратоврски Тип : Име на влечење на стилот : Име на влечење : Модерен стил на стилот : Плетиран Front Target Пол : Опсег на женски опсег Опис : Возрасен тип : Loosetheme : празници Боја : 01-црвена големина : XX-големи промоции може да варираат во зависност од бојата/големината. Секогаш можете да ја најдете вистинската овде! Ве молиме, погледнете ја нашата табела со големина подолу. Машинско миење. Пар со различни фармерки, здолништа и хеланки за шармантен изглед. Худ Кејп Палто, жени, дожд јакна со качулки, палто, џебови на отворено мантили водоотпорна лесна јакна од дожд, активни женски ровови, ровови, целосна палто за руно, јакна Шерпа, четвртина паталона, во боја на пулвер, во боја на блок, отворен предниот дел од ракави, кариран елек, кардиган 2022 година елек со патент со долг ракав лапел патент нагоре, ласкава бушава преголема јакна од палто со џебови топла зимска женска тексас јакна анорак парка. 【Материјал】 95% полиестер, 5% спандекс. Ако имате какви било прашања во врска со предметот, слободно контактирајте не. Јакни со худи со женски модни модни лапчиња со долги ракави, патенти, постепено, склопење бушава преголема јакна од палто за топла зима, женски нејасни руно лапел отворено предниот кардиган палто faux крзно топло зимски јакни за зимска облека, паднати отворени предни кардигански фаукс фаукс крзно крзно од платно, платно, плака, топол јакна, топла кастр Womenените палта од волна мешавина топла зимска јакна поштеда на долги ракави преголема мода надворешна облека женски faux велур кожа долга јакна, есен и зимски моден ров. Добредојдовте во продавницата за облека за жени Prdecexlu. Материјал : Памук и полиестер. Јакни со худи со женски модни модни лапчиња со долги ракави, патенти, постепено, склопење бушава преголема јакна од палто за топла зима, женски нејасни руно лапел отворено предниот кардиган палто faux крзно топло зимски јакни за зимска облека, паднати отворени предни кардигански фаукс фаукс крзно крзно од платно, платно, плака, топол јакна, топла кастр Womenените палта од волна мешавина топла зимска јакна поштеда на долги ракави преголема мода надворешна облека женски faux велур кожа долга јакна, есен и зимски моден ров. Погоден е за обична, забава, плажа, клуб, дневно, канцеларија и датира. 【Прилики】 Овие обични, стилски и класичен стил женски палто/јакна ви донесуваат доверба, мора да имате секојдневно носење во вашата гардероба. Повлечете го затворањето. Худ Кејп Палто, жени, дожд јакна со качулки, палто, џебови на отворено мантили водоотпорна лесна јакна од дожд, активни женски ровови, ровови, целосна палто за руно, јакна Шерпа, четвртина паталона, во боја на пулвер, во боја на блок, отворен предниот дел од ракави, кариран елек, кардиган 2022 година елек со патент со долг ракав лапел патент нагоре, ласкава бушава преголема јакна од палто со џебови топла зимска женска тексас јакна анорак парка.

Избор на клиент