ДОДАТОЦИ Organiz Организатор На Задниот Багажник Карго Мрежа ЗА ЛЕНД DISCOVЕР ДИСКАВЕРИ СПОРТ 2023 – Плик Стил Товарна Мрежа За ТЕРЕНЕЦ Камион - Премиум Мрежен Еластичен О?

ДОДАТОЦИ Organiz Организатор На Задниот Багажник Карго Мрежа ЗА ЛЕНД DISCOVЕР ДИСКАВЕРИ СПОРТ 2023 – Плик Стил Товарна Мрежа

DEN 1.67

Новак

Достапно за нарачка

Оптимално Решение : нашата товарна мрежа во стилот на мал плик е задолжителен додаток за вашиот автомобил! Лесен за инсталирање и практичен, овој додаток е клучен за да се спречи секое оптоварување да се движи во багажникот за побезбедно и поудобно возење. Лесен за Инсталирање : организаторот на задниот багажник за складирање автомобили е дизајниран за индивидуални модели на автомобили. Мрежата е многу лесна и брза за инсталирање, како и безбедна и издржлива. Бидејќи е дизајниран за индивидуални модели на автомобили, не се потребни дополнителни уреди или нови дупки за инсталација. Направено Да Трае : мрежестата мрежа е целосно изработена од најлон, тежок материјал кој е цврст, еластичен и многу долготраен. Мрежата на багажникот е лесна и лесно се остава кога не се користи. Компатибилност : овој организатор на багажникот ЗА ЛЕНД DISCOVЕР ДИСКАВЕРИ СПОРТ 2023 е дизајниран специјално за секој модел на автомобил. Доаѓа или со 2 петелки и 2 куки или комбинација од петелки и куки што одговараат на вашиот автомобил. Одржување На Вашиот Автомобил Организиран : организаторот на товарот на автомобилот доаѓа со 3 брави за фиксирање на решетката на врвот, така што предметите од решетката не можат да испаднат. Ги спречува вашите намирници, спортска опрема или други додатоци да се движат во багажникот. x1 Карго нето x2 куки x3 брави. x1 Карго нето x2 куки x3 брави. EACSESSORIES EA се фокусира на развивање на нови и напредни додатоци за автомобили кои го прават вашиот секојдневен живот подобар. Се потпираме на проверени добавувачи и врвни технологии за производство за да создадеме одлични производи што ги користат возачите ширум светот. Ако и вие сметате дека багажникот на вашиот автомобил е непрактичен бидејќи дозволува се да се движи премногу, тогаш нашата товарна мрежа за багажникот е одлично решение! Направена со издржливи материјали, оваа мрежа за багажникот спречува да се движат торбите за намирници, спортската опрема и поширокиот асортиман на додатоци, создавајќи потенцијална штета и бучава. Што го прави овој производ посебен? Оваа неверојатна товарна мрежа за автомобил е целосно изработена од најлон за дополнителна издржливост и цврстина. Мрежата за автомобили за багажникот е индивидуално дизајнирана за секој модел на автомобил и доаѓа со соодветни додатоци за брза и лесна инсталација. Товарната мрежа за автомобили, исто така, доаѓа со 3 брави за фиксирање на решетката на врвот и спречување на предметите од решетката да испаднат. Некои карактеристики што треба да ги имате на ум за нашиот производ : Практичниот дизајн Идеален За побезбедно возење Може да помогне да го одржите багажникот чист Од излевање Идеален За кеси За намирници, спортска опрема и други Лесни За инсталирање за неколку секунди може лесно да се соблечат кога е потребно не се потребни дополнителни уреди или нови дупки За инсталација Изработени од тежок најлон Издржлив И сигурен Сигурен И стабилен Вклучува 3 брави за фиксирање на решетката на горните Јамки и куки обезбедени според моделот на автомобилот Држете го багажникот на вашиот автомобил организиран и уредно со нашата премиум Багажникот Карго нето!.

Избор на клиент

Макс Експрес Багажникот Плик Карго нето За Шевролет Малибу Седан 2004 05 06 07 08 09 10 11 2012 Новак
Макс Експрес Багажникот Плик Карго нето За Шевролет Малибу Седан 2004 05 06 07 08 09 10 11 2012

БАГАЖНИКОТ ПЛИК КАРГО НЕТО ЗА ШЕВРОЛЕТ МАЛИБУ СЕДАН 20042012 СОСЕМА НОВА БОЈА : ЦРНА МРЕЖА ИМА 2 ПЕТЕЛКИ НА В�

DEN 159.84
Поларис 2879936 Задна Трка Нето Новак
Поларис 2879936 Задна Трка Нето

Обезбедува заштита од вашиот товар додека обезбедува максимален проток на воздух Стајлинг инспириран �

DEN 753.60
Андиго Камион Нето Камион Кревет Плик Стил Багажникот Карго Организатор Додатоци Новак
Андиго Камион Нето Камион Кревет Плик Стил Багажникот Карго Организатор Додатоци

?Врвен квалитетИзработен од издржлив полиестерски материјал, Како Што Е Погоден За Chevy silverado,GMC 2500 HD,Toyota Tu

DEN 271.84