Шминка Кармин Случај За Надворешни Ацтеките Модел Пренослив Кармин Организатор Со Огледало Дами Мини Шминка Торба Трае До 3 Кармин

Шминка Кармин Случај За Надворешни Ацтеките Модел Пренослив Кармин Организатор Со Огледало Дами Мини Шминка Торба Трае До 3

DEN 191.84

Новак

Достапно за нарачка

ГОЛЕМИНА НА КАРМИН : само 50гр, лесен и лесен ставен во чанта. 3. 7х0, 8х2, 7 инчи, совршено за држење кармини од цевки и сјај за усни, исто така може да собере некои кредитни картички. ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : овие футроли за кармин се изработени од микрофибер кожа, удобни и убави. Силно затворање на бравата, ефикасно спречува лизгање на карминот. УИЛТ ВО ОГЛЕДАЛО : Опремен со мало огледало, што го прави погодно нанесувањето шминка насекаде и во секое време. Дозволете секогаш да останете убави и совршени. ПРЕНОСЛИВ ДИЗАЈН : мини чантата за шминка може да ја организира козметиката потребна за секојдневно патување, компактниот дизајн кој удобно се вклопува во џеб или чанта со вкрстено тело. СИМПАТИЧЕН ПОДАРОК : Секоја футрола за мини кармин има многу моден стил и практична функција, тоа би бил одличен подарок за жени и девојки. Ако барате организатор за вашиот клуч или кармин, оваа мини чанта за шминка е она што ви треба, ќе ви овозможи мал предмет поорганизиран од сега! Спецификација на производот : Материјали : Големина на кожа од микрофибер : 3,7 € 0,8 € 2,7 Во Тежина : 50g - ова е лесна кутија за складирање кармин која лесно може да складира мали предмети како што се кармини. - Вграденото мало огледало ви овозможува да ја прилагодите вашата шминка во секое време, одржувајќи нежна и елегантна во секое време. - Лесен за носење, лесно можете да го ставите во вашата торбичка кога излегувате, многу погоден за пешачење, кампување и забави!.

Materials: microfiber leather
Size: 3.7×0.8×2.7 in
Weight: 50g
- This is a lightweight lipstick storage box that can easily store small objects such as lipsticks.:
- The built-in small mirror allows you to adjust your makeup at any time, keeping delicate and elegant at all times.:
- Easy to carry, you can easily put it in your satchel when you go out, very suitable for hiking, camping and partying! :

Избор на клиент

Ревлон Супер Сјаен Кармин Со Витамин Е И Масло Од Авокадо, Бисерен Кармин Во Кафеава Боја, 300 Зрна Кафе, 0,15 мл Новак Попуст
Полни Дебели Усни Навлажнувачки Волумен На Масло Екстремни 5мл Долготраен Усна Усна Кармин Гол Пигмент Новак
Полни Дебели Усни Навлажнувачки Волумен На Масло Екстремни 5мл Долготраен Усна Усна Кармин Гол Пигмент

Носете Светла Боја На Усните Ефективни Навлажнувачки Состојки, трајни, Направете Двојна Усна Е Забране�

DEN 590.40
барминерали Барпро Кармин За Долга Облека-Женски Кармин од брусница 0,07 мл Новак
барминерали Барпро Кармин За Долга Облека-Женски Кармин од брусница 0,07 мл

Долготраен кармин со до 8 часа носење Обезбедува целосна боја на покриеност со едно лизгање...

DEN 380.32
3дроза Покријте Ме Во Бакнежи Момчешки Готски Виолетов Кармин Флертувачки Забава-Знамиња Новак
3дроза Покријте Ме Во Бакнежи Момчешки Готски Виолетов Кармин Флертувачки Забава-Знамиња

Вкупна димензија( во инчи) : 12 х 18; големина на слика (во инчи) : 10 х 10 Изработен од 100% еднослоен полунепроѕи

DEN 1163.20
Роден Олио Лусо Црвен Стап Луксузен Луксузен Кармин Намигнува Новак
Роден Олио Лусо Црвен Стап Луксузен Луксузен Кармин Намигнува

Како Што Гледа Линда Роден, блескавата кожа и вистинскиот кармин ја негираат потребата од други видови �

DEN 2.33