Диносаурусите Шема Шминка Чанта Липсенс Торбичка Патување Жени Мини Пренослив Чапстик Организатор За Чување Кармин Случај

Диносаурусите Шема Шминка Чанта Липсенс Торбичка Патување Жени Мини Пренослив Чапстик Организатор За Чување Кармин Случај

DEN 0.33

Новак

Достапно за нарачка

Големина : 9, 5х2х7 см/3, 7х0, 8х2, 7 инчи, може да собере до 3 мелеми за усни или кармини во исто време. Материјал : Изработен од висококвалитетен стп кожен материјал, и лесен и издржлив, затворање на метална тока, лесен за употреба. Практичен Дизајн : Опремен со мало огледало внатре, погодно за шминка во движење. Мини големина, погодна за ставање во чанта, чанта, спојка или торбичка. Мултифункционален : можете исто Така да ставите готовина или кредитни картички внатре, па дури и дел од вашиот накит. Овие карактеристики го прават мултифункционален организатор на шминка. Совршен Подарок : Совршен празничен подарок за мама, сопруга, девојка или сестра На Божиќ, роденден, годишнина, Денот на Благодарноста, Денот на Вљубените. Спецификација : Големина : 3,7" х 2,7" х 0,8 " Тежина : Приближно 50гр Материјал : Стп Кожен Капацитет : достапен за Пакување со 3 кармини : 1 Х Карактеристики На куќиштето за кармин : Кожен материјал, мек издржлив и лесен за чистење. Држи до 3 кармини или мелеми за усни. Опремен со мало огледало, лесен за излегување поправете ја шминката. Дизајн на метална тока за заштита на карминот од загуба. Мала големина, мала тежина, лесна за носење. Спречува гребење на куќиштето за кармин. Забелешка : ве Молиме дозволете мало отстапување на мерењето за податоците. Бојата на чантата може малку да се разликува од онлајн сликата поради поставките за боја на мониторот.

Size:3.7 x 2.7 x 0.8:
Weight : approx 50g
Material:PU leather :
Capacity:available for 3 lipsticks:
Package: 1 x lipstick case
Features:
Leather material, soft durable and easy to clean.:
Holds up to 3 lipsticks or lip balms.:
Equipped with a small mirror, easy to go out fix makeup.:
Metal buckle design to protect lipstick from loss.:
Small size, light weight, easy to carry.:
Prevents the lipstick case from being scratched.:
Note:
Please allow slight measurement deviation for the data.:
The bag color may vary slightly from the online image due to monitor color settings.:

Избор на клиент

барминерали Барпро Кармин За Долга Облека-Женски Кармин од брусница 0,07 мл Новак
барминерали Барпро Кармин За Долга Облека-Женски Кармин од брусница 0,07 мл

Долготраен кармин со до 8 часа носење Обезбедува целосна боја на покриеност со едно лизгање...

DEN 380.32
3дроза Покријте Ме Во Бакнежи Момчешки Готски Виолетов Кармин Флертувачки Забава-Знамиња Новак
3дроза Покријте Ме Во Бакнежи Момчешки Готски Виолетов Кармин Флертувачки Забава-Знамиња

Вкупна димензија( во инчи) : 12 х 18; големина на слика (во инчи) : 10 х 10 Изработен од 100% еднослоен полунепроѕи

DEN 1163.20
ВО Тебе Мат Кармин Мек Ултра Високо Пигментиран Гол Стап За Усни Мазна Лесна Шминка За Усни За Жени Крем Финиш Новак
Мејбелин Суперстој Мастило Боички Мат Долга Облека Кармин Со Вграден Острилка, Не Знаат Граници, 0.04 Унца Новак
Апсолутна Њујорк Водоотпорен Гел Усна Облоги Новак
Апсолутна Њујорк Водоотпорен Гел Усна Облоги

Мора да се изостри! Водоотпорен гел молив за усни кој е дизајниран удобно да ја прегрне вашата пута со фо

DEN 64.32