Навлажнувачки Кармин Долготраен Кармин Молив Лагер За Усни Кадифе Свилен Сјај За Усни Шминка Долготрајно Пенкало За Липлинер Секси Нијанса За Усни Козметички Поч?

Навлажнувачки Кармин Долготраен Кармин Молив Лагер За Усни Кадифе Свилен Сјај За Усни Шминка Долготрајно Пенкало За Липлинер

DEN 1.33

Новак

Достапно за нарачка

Многу Лесно Се Нанесува Рамномерно Со Мазна И Мека Текстура, Исто Така Ви Помага Да Дефинирате Шармантна Извонредна Усна Секогаш И Каде И Да Е. Молив За Усни Се Од Сите Штетни Хемикалии. Ако Сте За Шминка, Тогаш Овој Молив За Усни Е . Земете Боичка За Усни Направена Од Природни Состојки. Пигментот со Високи перформанси И Високо Пигментираната Боја Ви Даваат Прекрасен Сјај, Ве одржуваат Цел Ден и Навлажнувачки. Ова Апсолутно Е Совршен Подарок, Без разлика дали Сте Дама или Сте Студент,без разлика дали Сте Почетник За Шминка или Шминкер.Можете Да Го Изберете Овој Производ. Најдобар Избор За Подарок Нашите Облоги За Усни Ќе Бидат Совршен Избор Како Подарок За Роденден, Вљубените И Многу Повеќе. Навлажнувачки Кармин Долготраен Кармин Молив Усна Лагер Кадифе Свила Усна Сјај Шминка Долготрајни Липлинер Пенкало Секси Усна Нијанса Козметички Почетниците Лесен За Употреба Висока Сенка Кадифе Магла Се Чувствуваат Лисица Усна Сјај Кармин Усна Лагер Кадифе Свила Усна Сјај Шминка Долготрајни Липлинер Пенкало Секси Усна Нијанса Козметички Почетниците лесен за употреба Сенка Кадифена Магла Кармин Липлинер Материјал : Пластична Боја : Како Што Покажува Сликата, (Поради Разликата Помеѓу Различните Монитори, Сликата Може Да Има Мала Разлика Во Бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 20гр големина на Пакетот : 15х2, 8х2, 8см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.).

Избор на клиент

Лореал Париз Козметика Боја РИШЕ ЛЕС НУС НУ АРТИСТИКА Новак
Лореал Париз Козметика Боја РИШЕ ЛЕС НУС НУ АРТИСТИКА

12 интензивни и ласкави голи Кармини, кои не се сушат и не се размачкуваат, бојата на усните останува вист

DEN 3.33
Pе Лаудер Чиста Боја завист 0,23 Мл Боја-На Течна Боја За Усни О, Природа! 115 Новак
Pе Лаудер Чиста Боја завист 0,23 Мл Боја-На Течна Боја За Усни О, Природа! 115

Во соработка со глобалниот директор за убавина на брендотшминкерката И инфлуенсерка Виолет eе Лаудер п�

DEN 2.67
Баксин Чепстик Држач За Клучеви Празен Неопренови Кармин Држач За Клучеви За Жени Девојче Новак
Баксин Чепстик Држач За Клучеви Празен Неопренови Кармин Држач За Клучеви За Жени Девојче

Увезени Затворање на клипот ●Материјал● неопренова ткаенина, метален прстен Се одликува Со Лесен, изд�

DEN 3.00
Роден Олио Лусо Црвен Стап Луксузен Луксузен Кармин Намигнува Новак
Роден Олио Лусо Црвен Стап Луксузен Луксузен Кармин Намигнува

Како Што Гледа Линда Роден, блескавата кожа и вистинскиот кармин ја негираат потребата од други видови �

DEN 2.33
Мејбелин Суперстој Мастило Боички Мат Долга Облека Кармин Со Вграден Острилка, Не Знаат Граници, 0.04 Унца Новак
Апсолутна Њујорк Водоотпорен Гел Усна Облоги Новак
Апсолутна Њујорк Водоотпорен Гел Усна Облоги

Мора да се изостри! Водоотпорен гел молив за усни кој е дизајниран удобно да ја прегрне вашата пута со фо

DEN 64.32