Лореал Париз Козметика Боја РИШЕ ЛЕС НУС НУ АРТИСТИКА

Лореал Париз Козметика Боја РИШЕ ЛЕС НУС НУ АРТИСТИКА

DEN 3.33

Новак

Достапно за нарачка

12 интензивни и ласкави голи Кармини, кои не се сушат и не се размачкуваат, бојата на усните останува вистинита цел ден. Изразете се себеси и вашиот став, пронајдете ја вашата совршена гола, усните се чувствуваат меки и мазни по нанесувањето. Ексклузивна силуета куршум дефинира вашиот усна линии за мазна лизгање и покриеност во само еден удар. Дел од куќата на дрскоста - во рамките на куќите на боја Рише, бои што ги збогатуваат вашите усни, формулата е мека, кремаста и мазна. Достапно во 12 различни, интензивни голи нијанси. Ве покануваме да ја пронајдете вашата совршена гола, лес нус по Боја Рише. Лес нус по Боја Рише. 12 интензивни ласкави голи со удобно носење и боја која трае цел ден. Дел од куќата на дрскоста - одете смело со живописна гола боја и формула која е мека, кремаста и мазна. Најдете го вашиот совршен гол. Изразете се себеси и вашиот став со различни нијанси кои не се сушат и оставете ги усните да се чувствуваат меки. Богато - пигментирана боја во само едно лизгање. Карминот е отпорен на дамки и не е пердув. Обликот на куршум со силуета ви овозможува да ги обложите усните, а искривувањата ви овозможуваат да ги амортизирате усните со луксузна боја. Лес нус по боја Рише-најдете го вашиот совршен гол.

Избор на клиент

ОРИУКАН Мини Шминка Торба СО Огледало, Спојката Чанта Кожа Кармин Случај, Цртан Филм Морски Животни И Писмо В Новак
Pе Лаудер Чиста Боја завист 0,23 Мл Боја-На Течна Боја За Усни О, Природа! 115 Новак
Pе Лаудер Чиста Боја завист 0,23 Мл Боја-На Течна Боја За Усни О, Природа! 115

Во соработка со глобалниот директор за убавина на брендотшминкерката И инфлуенсерка Виолет eе Лаудер п�

DEN 2.67
Јуја-Мат Течен Кармин Ла Сирена - Совршени мат и долготрајни течни кармини-интензивна боја во една апликација Новак
3дроза Покријте Ме Во Бакнежи Момчешки Готски Виолетов Кармин Флертувачки Забава-Знамиња Новак
3дроза Покријте Ме Во Бакнежи Момчешки Готски Виолетов Кармин Флертувачки Забава-Знамиња

Вкупна димензија( во инчи) : 12 х 18; големина на слика (во инчи) : 10 х 10 Изработен од 100% еднослоен полунепроѕи

DEN 1163.20
Липсенс .25фл водоотпорен/Отпорен на Дамки/Веганска/Течна Боја На Усните Новак
Липсенс .25фл водоотпорен/Отпорен на Дамки/Веганска/Течна Боја На Усните

Липсенс е за разлика од секој конвенционален кармин, дамка или боја Како оригинална долготрајна боја на

DEN 2.00
Мејбелин Суперстој Мастило Боички Мат Долга Облека Кармин Со Вграден Острилка, Не Знаат Граници, 0.04 Унца Новак