Омонс Кастер, високо -формација гума за вртење на мобилни компоненти

Омонс Кастер, високо -формација гума за вртење на мобилни компоненти

DEN 585.60

Новак

Достапно за нарачка

Време на испорака : 1-2 дена распространето, 15-25 дена. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не навреме. 4 монтирање на плочата за завртки и цврста гума 360 степени ротирачки тркала. Челична плоча со висока форма, глава со двојна топка. Тип на тркало : Цврста црна гума, обичен лежиште; челичен центар за добра јачина и издржливост. Тешки прицврстувачи за мазен челик центар за добра сила и издржливост. Тешки влезови мазни и тивки и стабилни. Вашето задоволство е наша најголема потрага. Ако имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.

Избор на клиент

Schioppa, Flap 210 bp, 2 Цврст не-сопирачки риц, не-означување термопластично ПВЦ тркало, 70 bs, плоча: 1-21/32 x 1-21/32 Новак
Schioppa, Flap 210 bp, 2 Цврст не-сопирачки риц, не-означување термопластично ПВЦ тркало, 70 bs, плоча: 1-21/32 x 1-21/32

Ригиден Тркало од 50мм (2 ") Неозначување Термопластичен ПВЦ Серијалот L10 на Schioppa има дванаесет адаптибилн

DEN 1.00
Schioppa GLA 512 UPE SL L12 Series 5 X 1-1/4 Дијаметар вртливата рициново со сопирачка за заклучување на тркалото, не-означување Новак
Вестил гума вртливата со рициново сопирачки 4 ин. Дијаметар x 2 in. Ширина 551 lb. Капацитет црно/сиво Новак
Тркала за рициново Zyledw, 4pcsniters Swivel Wheelnuteer, тркало за вртење на сплит во облик на U, со метална заграда, двојно Новак
Schioppa, Glap 210 NTT FPI, 2 Rivel Caster Caster, црно најлонско тркало, 70 bs, плоча: 1-21/32 x 1-21/32 Новак
Schioppa, Glap 210 NTT FPI, 2 Rivel Caster Caster, црно најлонско тркало, 70 bs, плоча: 1-21/32 x 1-21/32

Врвна 50мм (2 ") тркало Најлон 121 / 32 x 121 / 32" (дупки за завртки 11 / 4 x 11 / 4 ")Топ плоча Црна со сопирачка Дванаесет

DEN 2.33
X-Dree 8 Дијаметар црвено пластично јадро гума индустриско тркало за риболовци (8 '' Diámetro rojo plástico base de goma rueda Новак
AllStar Caster за пит Jackек Новак
AllStar Caster за пит Jackек

Тип на производ : Автоматски додаток Димензии на пакетот : 5,5 "L x8.95" W X2.25 "H Тежина на пакет : 1.01 LBS...

DEN 1119.84
RGD плоча Кастер, фенолен, 5 in., 1000 lb. Новак
RGD плоча Кастер, фенолен, 5 in., 1000 lb.

Цена за : Секоја боја на тркалото : Црно јадро Боја : Црн Дурометар : 90 Шор Д Кастер Заклучување Тип : Без за

DEN 2.00
Вестил 6х2 без рамен вртливо/тота рициново сопирачки Новак
Вестил 6х2 без рамен вртливо/тота рициново сопирачки

Небесплатно необележување тишина Висок капацитет Додаден дизајн на шара за влечење на топката за перфо

DEN 1.33