Каубојска капа црна кожа Фишер го надминува западното кршење за мажи и жени

Каубојска капа црна кожа Фишер го надминува западното кршење за мажи и жени

DEN 255.20

Новак

Достапно за нарачка

Дишење и удобно; Оваа западна каубојска кожна капа не ја загрозува удобноста за стилот со вентилирани дупки во круната што ја оптимизираат дишењето со тоа што овозможуваат лесен проток на воздух. Ние гарантираме дека испраќаме и веруваме во квалитетот на испораката на нашите производи од DHL Express, што прави респектабилна испорака и безбедно го носи Залупе. За помош во изборот на големина, проверете ја табелата со големина, нашите капи се произведуваат со употреба на исклучителна природна кожа, така што може да има мали варијанти во боја, жлебови и текстури. Оваа капа е совршено спарување на формата и функцијата. Оваа капа е совршена за активности како пешачење, одење, лежење во базен, како и други авантури на отворено. Нашите западни капи за мажи и жени се повеќенаменски користени како мода и за да се спасиме од временските услови. Кривини клапи со внатрешна жица кои секогаш ја одржуваат својата форма.- Препорачуваме да ги исчистите сите сомнежи во врска со идеалната големина веднаш по купувањето. Не карактеризирање на дефект, туку доказ за натуралност, оригиналност и ексклузивност во секој производ, потпис за тоа колку се уникатни капи на Залупе. ерфинирани за каква било активност на отворено; Совршено за да ве заштити од сонце и дожд додека пешачите, релаксирајќи покрај базенот, или на вашата омилена плажа, градинарство или ладење на омилениот двор - пијалок во рака!. Само миење на рацете. Главната карактеристика на кожната капа е издржливоста, за разлика од другите, овој благороден материјал трае цел живот и вашата капа веројатно ќе им се пренесе на вашите внуци, па дури и на вашите внуци. Кривини клапи со внатрешна жица кои секогаш ја одржуваат својата форма. ерфинирани за каква било активност на отворено; Совршено за да ве заштити од сонце и дожд додека пешачите, релаксирајќи покрај базенот, или на вашата омилена плажа, градинарство или ладење на омилениот двор - пијалок во рака!. ВОДООТПОРЕН. Само миење на рацете. ВОДООТПОРЕН. Дишење и удобно; Оваа западна каубојска кожна капа не ја загрозува удобноста за стилот со вентилирани дупки во круната што ја оптимизираат дишењето со тоа што овозможуваат лесен проток на воздух. Оваа ексклузивна линија на обоени капи направени од Залапе е една од еден вид. Нема да жалам што ја стекнавте нашата капа кога ќе ја отворите кутијата и ќе добиете свирка на вистинскиот мирис на оригинална рустикална кожа на говеда. ВИСТИНСКА КОЖА. Рачно изработено со употреба на трајни, готови, 100% кожа, таа е изградена за да трае и да ве заштити од сонцето и дождот на која било авантура. Повлекување на затворање. Оваа капа има круна од 2.ВИСТИНСКА КОЖА. Високата круна и дишењето ве спречуваат да се чувствувате топло и испотено во тие топли сончеви денови. И ние сме толку горди на тоа, го ставивме нашето име во него. Идеална заштита од сонце : Телото на капа е структурирано за да помогне во намалувањето на вашата изложеност на УВ зраци.

Избор на клиент

Кожа каубојска капа, западна капа за мажи и жени, класичен стил на излез Новак
Кожа каубојска капа, западна капа за мажи и жени, класичен стил на излез

100% кожа Увезени Затворање на влечење Само Хемиско чистење 100% оригинална кожа, без имитација (кожена пуш�

DEN 1368.00
Стетсон машки TWSTFE Новак
Стетсон машки TWSTFE

Друго Направени во САД или увезени Повлекување на затворање Само Хемиско чистење Совршено пакувајте го

DEN 1.67
Џдон-капи, Жени Мода Западен Каубојски Шапка Со Навивам Раб Чувствува Каубојка Сомбреро Капи Новак
Џдон-капи, Жени Мода Западен Каубојски Шапка Со Навивам Раб Чувствува Каубојка Сомбреро Капи

Чувствував Затворање на повлекување Малку голема од една големина / најголема големина, Овој Обем На К�

DEN 366.56
Ретро бејзбол капи за жени мажи со прилагодлива буква за грб, печати едноставна обична капа за одење Новак
Ретро бејзбол капи за жени мажи со прилагодлива буква за грб, печати едноставна обична капа за одење

100% памук Увезени Machine Wash womens hats baseball caps mens baseball cap hats for women baseball cap green baseball cap infant baseball cap men's baseball caps sports fan base

DEN 0.33
Барма Капи Фолдавеј Говеда Велур Кожа Шапка-Точка 1061 Новак
Барма Капи Фолдавеј Говеда Велур Кожа Шапка-Точка 1061

100% Вистинска Говеда Велур Кожа Произведено во САД Вклучи затворање Миење Раце Само Висококвалитетна Ам

DEN 430.40
Калерона каубојска капа за жени и мажи Новак
Калерона каубојска капа за жени и мажи

100% полиестер Увезени Затворање на влечење Само миење на рацете Каубојската капа има прилагодливи ленти

DEN 3.33