DOITOOL 2pcs Cupcake Дисплеј Штанд Хартија Десерт Вклучена Стојат Три Слој Колаче Послужавник Штанд Овошје Дисплеј Кула За Пустинска Салата Закуска Свадба Роденден Торта Д

DOITOOL 2pcs Cupcake Дисплеј Штанд Хартија Десерт Вклучена Стојат Три Слој Колаче Послужавник Штанд Овошје Дисплеј Кула За Пустинска

DEN 0.67

Новак

Достапно за нарачка

Многу издржливи држачи за торта, кои се изработени од висококвалитетен материјал, издржливи, погодни за секоја активност, а исто така можат да држат колачи или овошје. Совршени се за секоја пригода, семејно обединување, детска забава, свадба, роденден, годишнина, bенска забава, свршувачка, роденденска забава. Ќе се види исклучителна и убава изработка. Послужавникот е совршен за држење на вашето овошје, бонбони, ужина и други кујнски и предмети за домаќинството. Може да се користи како штанд за чај, држач за торта, штанд за прикажување бонбони за десерти или послужавник за овошје. Многу издржливи држачи за торта, кои се изработени од висококвалитетен материјал, издржливи, погодни за секоја активност, а исто така можат да држат колачи или овошје. Совршени се за секоја пригода, семејно обединување, детска забава, свадба, роденден, годишнина, bенска забава, свршувачка, роденденска забава. Ќе се види исклучителна и убава изработка. Послужавникот е совршен за држење на вашето овошје, бонбони, ужина и други кујнски и предмети за домаќинството. Може да се користи како штанд за чај, држач за торта, штанд за прикажување бонбони за десерти или послужавник за овошје. Опис сакате да ја покажете вашата роденденска торта на уникатен начин? Овој штанд за прикажување торта ќе биде одличен избор за вас. Со деликатна изработка, изгледа супер луксузно и убаво. Може да се користи на сите настани и забави како што се чајна забава, тушеви за бебиња, дипломирање, свадби, Божиќ, денот на благодарноста или за украсување на домот. Карактеристики-Материјал : Хартија-Големина : 30Х30Х33СМ-Боја : Златен Пакет, Вклучувајќи 2 штандови за торта х.

Избор на клиент

3 Ниво Cupcake Стојат Црвена Кинески Виткање Навивачи Десерт Маса Сервирање Коцки За Партии Новак
3 Ниво Cupcake Стојат Црвена Кинески Виткање Навивачи Десерт Маса Сервирање Коцки За Партии

Сетот За Држачи За Торта Вклучува : 1 x 3 Нивоа Тркалезен Држач за Кекси и три столба за поврзување €Голем

DEN 2.33
Беистл Металик Кекс Стои, 13.5, Злато, 2 Парче Пакет Новак
Беистл Металик Кекс Стои, 13.5, Злато, 2 Парче Пакет

Вклучува 2 штандови за кекси во пакување Секој штанд е висок 13,5 инчи Направено од густа хартија за табла;

DEN 272.00
Силикомарт Макадо Јасен Пластичен Сад за 6 Макарони Со Дијаметар од 50 мм-Случај од 90 Новак
Силикомарт Макадо Јасен Пластичен Сад за 6 Макарони Со Дијаметар од 50 мм-Случај од 90

Секој контејнер за држење макарони е составен од матирана проѕирна безбојна нееластична пластична лен�

DEN 1.33
3 Ниво Кекс Штанд Ретро Хотодоги Десерт Маса Нивоа Служат Коцки За Партии Новак
3 Ниво Кекс Штанд Ретро Хотодоги Десерт Маса Нивоа Служат Коцки За Партии

Сетот За Држачи За Торта Вклучува : 1 x 3 Нивоа Тркалезен Држач за Кекси и три столба за поврзување €Голем

DEN 3.00