Јардве Овошни Закуски 1 Комплет Колачи Од 3 Нивоа За Торта Десерти За Прикажување Кула За Десерт Држач За Храна Послужавник За Послужавник Овошни Чинии Колачи Десер

Јардве Овошни Закуски 1 Комплет Колачи Од 3 Нивоа За Торта Десерти За Прикажување Кула За Десерт Држач За Храна Послужавник

DEN 2.67

Новак

Достапно за нарачка

Се користи во семејства, хотели, ресторани, кујни, продавници за колачи, продавници за десерти, свадбени сцени итн. Погоден за повеќето настани, како што се свадба, семеен собир, банкет, Пролетен Фестивал, Нова година итн. Се одликува со 3 различни тркалезни чинии за складирање и сервирање на вашата храна. Користејќи акрилен материјал, безбеден и здрав, можете да го користите со доверба. Можете да го користите за чување закуски, сушено овошје, кекси, чоколадо, бонбони и друга храна. Опис дали сеуште барате послужавник за сервирање храна? Ако е така, нашиот сет за послужавник за храна е внимателно подготвен за вас. Можете да го користите за чување на вашата храна, како што се сушено овошје, печење храна, закуски, торта итн. Можете исто така да им го дадете на вашите пријатели. Карактеристики-Боја : Црно-Материјал : Акрилик-Големина : 25. 00Х25. 00Х22. 00см, 9. 82Х9. 82Х8. 65во-можете да го користите за чување закуски, сушено овошје, кекси, чоколадо, бонбони и друга храна.- Користејќи акрилен материјал, безбеден и здрав, можете да го користите со доверба.- Се одликува со 3 различни тркалезни чинии за складирање и сервирање на вашата храна.- Се користи во семејства, хотели, ресторани, кујни, продавници за колачи, продавници за десерти, свадбени сцени итн.- Погоден за повеќето настани, како што се свадба, семеен собир, банкет, Пролетен Фестивал, Нова година итн. Пакет Вклучувајќи 1 х Сет На Десерт Штанд.

Избор на клиент

3 Ниво Полица Торта Поп Штанд + 4 Ниво Акрилик Кекс Кула Дисплеј Новак
3 Ниво Полица Торта Поп Штанд + 4 Ниво Акрилик Кекс Кула Дисплеј

Конструкција со врвен Квалитет : Овие штандови за десерти се направени со супериорен квалитет, високо и�

DEN 656.00
Беистл Металик Кекс Стои, 13.5, Злато, 2 Парче Пакет Новак
Беистл Металик Кекс Стои, 13.5, Злато, 2 Парче Пакет

Вклучува 2 штандови за кекси во пакување Секој штанд е висок 13,5 инчи Направено од густа хартија за табла;

DEN 272.00