Штанд за Кекси од 3 Нивоа, Кула За Прикажување Колачи За Пециво, Чинија За Сервирање Кула За Десерт За Свадба Роденден Декор Брод Сонце Срце

Штанд за Кекси од 3 Нивоа, Кула За Прикажување Колачи За Пециво, Чинија За Сервирање Кула За Десерт За Свадба Роденден Декор

DEN 1.67

Новак

Достапно за нарачка

Соодветна Големина : вкупната висина на дисплејот на кулата за кекси е 32 см/12,5 инчи, што не е многу висока и обезбедува поголема стабилност. Дијаметар на долната лента : 27см/10. Дијаметар на долната лента : 27см/10. Пластичен Држач За Кекси : држачот за кекси од 3 нивоа е изработен од висококвалитетна пластика со златна облога за храна на површината, која може директно да служи кекси, сендвичи, овошје, суши, колачиња, крофни, бонбони на послужавник, рамката за поддршка на железо е исто така обложена со злато, златната боја го прави држачот за десерт за пециво да изгледа многу врвно. Потребни се само неколку минути за да се навртуваат трите различни фиоки заедно, многу едноставни. Десертната кула може да собере 24-30 колачи. Држач за кекси за пециво исто така убава декорација. Спецификации на Решетката за десертизголемување На Вкупната Висина : 32 см/12,5 Дијаметар на долниот Послужавник : 27 см/10,62 Дијаметар на Средниот Послужавник : 24 см/9,44 дијаметар на фиоката : 21 см/8,26 во материјалот : пластика За Храна, рамка За поддршка за повеќекратна употреба : Железо, плус дното е фиксирано со завртки за да ја одржува масата за десерт исправена и стабилна Колорголд-Позлатена, Изгледа Многу висококвалитетно пакување3 x златни послужавници2 x златна поддршка стојали1 X Златна Рамка За Поддршка со љубовно срце на топ1x screw1x nutportable има дизајн на срце на горниот дел од држачот За Кекси, кој е лесен за носење1. Силна Стабилност : со цел да се обезбеди стабилност на кулата за прикажување кекси, може да биде малку тешка, со тежина од 1000гр/2,2 фунти, (се надеваме дека ќе можете да го разберете ова пред да го купите), што обезбедува подобра рамнотежа и поддршка, и нема потреба да се грижите за навалување за време на употреба или тресење, можете исто така да ставите потешка храна на долниот послужавник за да го направите десертот да стои постабилен. Потребни се само неколку минути за да се навртуваат трите различни фиоки заедно, многу едноставни. Најдобро е да го покриете со крпа при складирање за да спречите паѓање прашинаинсталации1. Кога не се користат, трите послужавници можат да бидат одвоени и наредени заедно за да заштедат простор. Лесен За Инсталирање и Расклопување : прво, затегнете ги завртките на долниот слој, а потоа ставете ја фиоката на горниот слој. Пластичен Држач За Кекси : држачот за кекси од 3 нивоа е изработен од висококвалитетна пластика со златна облога за храна на површината, која може директно да служи кекси, сендвичи, овошје, суши, колачиња, крофни, бонбони на послужавник, рамката за поддршка на железо е исто така обложена со злато, златната боја го прави држачот за десерт за пециво да изгледа многу врвно. Држач за кекси за пециво исто така убава декорација. Десертната кула може да собере 24-30 колачи.44 инчи, дијаметар на горниот послужавник : 21см/8. Ставете ја фиоката во средината и поврзете ги двете железни колони заедно3. Шармантни Украси За Забави : златна пластична кекс-дисплеј десертна кула со едноставен и шармантен дизајн, ќе ја надополни секоја пригода, исто така ќе биде одличен додаток на тушеви за бебиња, ангажмани, свадби, родендени, денот на благодарноста, Божиќ, Ноќта на Вештерките, Денот на Вљубените, затоплување на куќата, чајни забави. Ветуваме дека ќе се вратиме и враќаме безусловно во рок од 90 days.

Избор на клиент

Lyetny 3 Ниво Десерт Торта Стојат Злато Cupcake Пециво Штанд За Чај Партија, Свадба И Роденден, Розова Цвет Пролет Новак