Галакси Фантазија Еднорог Небото Виножито, Не Се Лизга Вратата 23.6 Тркалезна Површина Тепих Теписи Килими За Деца Спална Соба Бебе Соба Игра Соба Расадник

Галакси Фантазија Еднорог Небото Виножито, Не Се Лизга Вратата 23.6 Тркалезна Површина Тепих Теписи Килими За Деца Спална Соба

DEN 3.33

Новак

Достапно за нарачка

Главна Карактеристика Полиестер, гумени точки го прават анти-лизгање, ултра абсорбента, кристално велур, шарени печати и низок профил дизајн. Овој килим е совршен за оние области со голем сообраќај во вашиот дом. Тоа е, исто така, дете и миленичиња пријателски!. Големина 6 60 х 60 см / 23.6 х 23.6 во (1.9 стапки), тркалезна форма мат. Удобно-Супер мека текстура не само што ветува возвишена удобност под нозете, туку ќе додаде модерен и шик допир во секоја просторија и одличен декоративен во секоја друга пригода дневна соба, спални соби, работна соба, детска соба за деца, женска јога, Читање. Лесно Чистење Користи Нежна машина за перење, отпорна на дамки и не пролева, чистењето е брзо и лесно. 100% Гарантирано Задоволство ние веруваме во квалитетот на нашите душеци. Доколку имате некаков проблем или предлог, ве молиме слободно контактирајте не, ви обезбедуваме пријателска, лесно достапна поддршка. Шарена подлога за вратата за Вашиот Дом Е прекрасен начин да додадете боја на секоја палуба, трем или влез. На вашите посетители ќе им се допадне живописниот поздрав што го добиваат кога ќе дојдат на посета.Издржлив Дизајндорматите имаат нелизгачка подлога на врвот со полиестерски филц што е низок профил за да се намалат шансите за сопнување.Квалитетна Конструкцијатие се направени од висококвалитетен полиестер, без избледување, а не топчестата Големина60 х 60 см / 23,6 х 23,6 инчи.

Избор на клиент

3drose o е за опосум во сина боја за момчиња бебе и деца ... - душеци за бања за бања Новак
3drose o е за опосум во сина боја за момчиња бебе и деца ... - душеци за бања за бања

Голем мат за бања, 18 "x 23" со дебелина од 0,125 " Направена од висококвалитетна полиестер, мазна, мека кадифен

DEN 0.33