Llnsupply Голема големина 5 ft круг деца играат површина килим ананас со цветна расадник за килим не -лизгачки деца тепих племемати игра душек за бебиња за бебиња игроса ?

Llnsupply Голема големина 5 ft круг деца играат површина килим ананас со цветна расадник за килим не -лизгачки деца тепих племемати

DEN 831.84

Новак

Достапно за нарачка

Децата играат област на килим : Големината е 4 ft x 4 ft/5,2 ft x 5,2 ft, што е доволно за ползи, движење и играње на детето. Областа килими за деца се лесни за склопување и складирање (браздата може да се елиминира), лесен за извршување, за да можете слободно да го користите овој детски килим затворен или на отворено. Ултра мека површина, надградба на меѓусебно и подлога на анти-лизгање : Површината на килимите за деца е кристална велур, која е неверојатно мека, удобна и пријателска за кожата. Интерслојот на килими за детска област е памук со висока густина, кој може ефикасно да го намали бучавата, да влијае и да го олесни притисокот на нозете, како да зачекори на облаците. Дното на килимот за детски простории е гума точки, го подобруваат триењето, да го направат тепихот подобар зафат на подот, така што децата можат да играат безбедно. Расадник за миење садови за перење : Многу килими за детска соба на пазарот не можат да се измиваат машина. Но, нашите деца килими се лесни за чистење, измивање со рака или целосно измиено е во ред. Без пролевање, нема пилинг, нема избледување, навистина лесно да се справи и да се грижи. Одличен дом за домашно декор, игра за деца : дизајниран да издржи секојдневно носење, оваа тркалезна килими за деца носи слатко, разиграно и тешко промашување на секоја просторија. Светлите бои и креативните обрасци отпечатени на деца играат Мат убаво ја подобруваат секоја просторија од домот. Совршено за секаде : Би било идеално секојдневно или празничен подарок за вашите деца, бебе, внук, внука, мало девојче или момче. Исто така идеално за спални соби, дневна соба, детска соба, игротеки, градинка, училници, предучилишно училиште, основно училиште, како игра или игра за играње, килим за спиење, килим за полнење бебе, душек во кревет, додатоци за шатори на тепи Децата се изработени од мека кристална велур, еластичен вселенски памук и не-лизгачка гума, што е супер симпатична мека заштитена тепих на подот. Дозволете му на вашето дете да има свој простор за активност, да си игра со својата/нејзината симпатична пријателка Зошто да не изберете нè? Надградете го материјалот -кристална велур на површината на МАТ, неверојатно пријателски за кожата -еластичен вселенски памук на меѓуслојниот килим, супер меки -точки на точките на дното на тепихот, ефикасно исклучително занаетчиски изработен и исклучителен раб за заклучување -заклучување на работ -заклучување на работ -заклучување на работ -заклучување на работ - Светли бои и јасни илустрации практична активност килим -лесно да се склопи, чува и носи -екстра голема големина за целосна заштита трајно играње мат -машин што може да се пее -нема пролевање, без пилиња, без бледнее одличен подарок -вгрлет за сите возрасти -може да се користи насекаде Спецификации : - Пакетот вклучува : 1 x Play Black - Материјал : Полиестер и вселенски памук - Големина : 4 ft x 4ft / 5.2 ft x 5,2 ft - weigth : 490 gr / 900 gr топла брзина -ако вашите килими за игра со бразда, тоа се препорачува да се користи тежок предмет за да се поправи работ на тепихот за одреден временски период или да спреј топла вода на браздата -за какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас. Willе се потрудиме да ве направиме задоволни со шопинг -не двоумете се да пробате, само да го набавите и почувствувате во ваши раце. Ако не ви се допаѓа исполнета претставата, можете безбедно да ја вратите.

Избор на клиент

Играјте теписи за теписи кои лазат мат Новак
Играјте теписи за теписи кои лазат мат

Еколошки материјал : Високиот кадифе од 2 см дава меко чувство, а бојата нема да згасне Сунѓер во средина

DEN 2.00
Llnsupply Round Kids Play Rug regberry rug reard recr regr incrigh Новак
Llnsupply Round Kids Play Rug regberry rug reard recr regr incrigh

Ако не ви се допаѓа исполнета претставата, можете безбедно да ја вратите Расадник за миење садови за пер

DEN 2.33
Sdfgh Fortune Cat Doormat килим тепих мат подножје полиестер анти-лизгање перница влез кујна кујна балкон Новак
Sdfgh Fortune Cat Doormat килим тепих мат подножје полиестер анти-лизгање перница влез кујна кујна балкон

Боите и обрасците додаваат вкусен декор на влезната врата, влезната врата, дома, лоби, канцеларија, внат�

DEN 412.80
Heoeh Red Poppy Hummingbird Model, Non Slip Doormat 15,7 Тркалезни теписи за килими за деца за деца спална соба салата за игра Новак
Heoeh Red Poppy Hummingbird Model, Non Slip Doormat 15,7 Тркалезни теписи за килими за деца за деца спална соба салата за игра

Главна карактеристикаполиестер, гумени дамки го прават тоа антилизгање, ултра апсорбирачки, кристален

DEN 159.68
Душеците за образование за деца во затворен тепих се совршени за децата да играат во спалната соба Новак
Душеците за образование за деца во затворен тепих се совршени за децата да играат во спалната соба

★ Ividиви слики : Децата ќе сакаат да патуваат во градот преку живописни слики во боја ★ Може да се постав�

DEN 1.33