Симпатични дино тропски лисја големи меки килими расадници плејматски килим за деца играат соба за спална соба за дневна соба 60х39 инчи, килим за домашни украси

Симпатични дино тропски лисја големи меки килими расадници плејматски килим за деца играат соба за спална соба за дневна соба

DEN 377.60

Новак

Достапно за нарачка

Премиум материјал : Пена Во средина, горниот слој е изработен од висококвалитетен полиестер, пластични точки на задниот дел за спречување на лизгање. Карактеристики на килимот : трајни, пропустливи, отпорни на избледени, супер абсорбента, мек допир, доволно големи за деца кои играат или искачуваат. Стилска шема на печатење : Една страна печатење, уникатна, специјална, модерна дизајнирана шема за декорација на домашна дневна соба. Метод на грижа : Лесно за чистење, користејќи крпа за чистење, без машина за перење, овој килим ќе биде преклопен за лесен транспорт, ве молиме бидете сигурни дека набори ќе исчезнат по неколку часа. Различни функција : Овој играч е прекрасен декоративен килим за деца кои играат соба, училиште, градинка, расадник, дневна соба, соба за игри, спална соба, влез. Премиум материјал : Пена Во средина, горниот слој е изработен од висококвалитетен полиестер, пластични точки на задниот дел за спречување на лизгање. Карактеристики на килимот : трајни, пропустливи, отпорни на избледени, супер абсорбента, мек допир, доволно големи за деца кои играат или искачуваат. Стилска шема на печатење : Една страна печатење, уникатна, специјална, модерна дизајнирана шема за декорација на домашна дневна соба. Метод на грижа : Лесно за чистење, користејќи крпа за чистење, без машина за перење, овој килим ќе биде преклопен за лесен транспорт, ве молиме бидете сигурни дека набори ќе исчезнат по неколку часа. Различни функција : Овој играч е прекрасен декоративен килим за деца кои играат соба, училиште, градинка, расадник, дневна соба, соба за игри, спална соба, влез. Областа килим е дел од нашата дневна декорација 2 Големина : 31 x 20 инчи и 60 x 39 инчи со висок квалитет на материјал : Средната пена е многу мека и пријателска за кожата, може да ја ослободи болката на нозете лесна за чистење : избришете ја или ставете ја Во пакетот Сонце вклучува : 1 област килим.

Избор на клиент

Душеците за образование за деца во затворен тепих се совршени за децата да играат во спалната соба Новак
Душеците за образование за деца во затворен тепих се совршени за децата да играат во спалната соба

★ Ividиви слики : Децата ќе сакаат да патуваат во градот преку живописни слики во боја ★ Може да се постав�

DEN 1.33
Llnsupply Round Kids Play Araf reg Avocado Desident Bransers incrug Pad мека преклопна дете игра Мат екстра голем лапнат килим Новак
Llnsupply Round Kids Play Araf reg Avocado Desident Bransers incrug Pad мека преклопна дете игра Мат екстра голем лапнат килим

Децата играат област на килим : Големината е 4 ft x 4 ft / 5,2 ft x 5,2 ft, што е доволно за ползи, движење и играње на

DEN 0.33