Xollar меки големи деца килими меки расадник бебе ползи играјќи душек симпатична сива верверица област килим за детска соба дневна соба спална соба 63x48 инчи

Xollar меки големи деца килими меки расадник бебе ползи играјќи душек симпатична сива верверица област килим за детска соба

DEN 1039.84

Новак

Достапно за нарачка

★ Одличен декор за домови : Оваа мека килими од пена може да се користи во вашата дневна соба, спална соба, детска соба за добро да го украсите вашиот дом и да додадете забава во вашата декорација. Можете да го користите како килим за ползи на бебето, јога мат, дневна соба декор област килим, кујнски килим итн. Соба. ★ Лесно чисто : Нашиот душек може да се измие во ладна вода, но ве молиме, не го избегнувајте, исто така можете да го избришете со партал или да користите правосмукалки. ★ Издржлив материјал : Оваа област килим е изработена од лесна пена и полиестер за мека допир, на задниот дел, има многу пластични точки за да се спречи лизгање. ★ 4 Голема големина : Xollar Soft Kids Rug е 80x58inch / 72x48inch / 63x48inch / 60x39inch, можете да ја изберете потребната големина. ★ Одличен декор за домови : Оваа мека килими од пена може да се користи во вашата дневна соба, спална соба, детска соба за добро да го украсите вашиот дом и да додадете забава во вашата декорација. Можете да го користите како килим за ползи на бебето, јога мат, дневна соба декор област килим, кујнски килим итн. Соба. ★ Лесно чисто : Нашиот душек може да се измие во ладна вода, но ве молиме, не го избегнувајте, исто така можете да го избришете со партал или да користите правосмукалки. ★ Издржлив материјал : Оваа област килим е изработена од лесна пена и полиестер за мека допир, на задниот дел, има многу пластични точки за да се спречи лизгање. ★ 4 Голема големина : Xollar Soft Kids Rug е 80x58inch / 72x48inch / 63x48inch / 60x39inch, можете да ја изберете потребната големина. Xollar Kids килим е стилски и уникатен за момчињата момчиња и девојчиња забележуваат дека килимот ќе биде преклопен и ќе се стави во мала парцела за лесен транспорт, ве молиме разоткријте ја и лежете рамно на подот, ќе се опорави за неколку часа! Те молам, не грижи се за набори! -Производски карактеристики 1. Големини : 80 x 58 инчи / 72 x 48 инчи / 63 x 48 инчи / 60 x 39 инчи, големи килими за ползење на бебиња и употреба на дневна соба 2.Материјал : Големата површина е изработена од пена и Полиестер, издржлив, лесен, еднократно и засадување, килим што не се лизга за 3. Известување за миење : Не бели и потопено во вода долго време, машина што се мие, се сува суво на ниска температура под 30 степени или само избришете ја чистата со влажна крпа или користете правосмукалка -Играчки Карактеристики : Трајни, лесни, специјални, песни за печење, еднократно деца за употреба во затворен простор и надворешна употреба, за дневна соба, спална соба, кујна, влез, влезна врата, бебе соба -Идеална : Овој удобен килим е Совршени подароци за вашите пријатели, семејства, момчиња девојчиња Деца за бебе туш роденден Домаќинка Божиќна Нова Година и патувања -Пакуван, вклучително и : 1 x деца килим.

Избор на клиент

Голем килим за дневна соба за дневна соба, 6-ти килими што не се лизгаат за детска соба, пчели брада цвет Новак
Heoeh Red Poppy Hummingbird Model, Non Slip Doormat 15,7 Тркалезни теписи за килими за деца за деца спална соба салата за игра Новак
Heoeh Red Poppy Hummingbird Model, Non Slip Doormat 15,7 Тркалезни теписи за килими за деца за деца спална соба салата за игра

Главна карактеристикаполиестер, гумени дамки го прават тоа антилизгање, ултра апсорбирачки, кристален

DEN 159.68