Llnsupply Детска килим 4 метри големи кружни области килими за девојчиња момчиња бебе - кинеска традиционална култура лице, домашно украсување преклопено дете игра душ?

Llnsupply Детска килим 4 метри големи кружни области килими за девојчиња момчиња бебе - кинеска традиционална култура лице,

DEN 1.00

Новак

Достапно за нарачка

Одличен дом за домашно декор, игра за деца : дизајниран да издржи секојдневно носење, оваа тркалезна килими за деца носи слатко, разиграно и тешко промашување на секоја просторија. Исто така идеално за спални соби, дневна соба, детска соба, игротеки, градинка, училници, предучилишно училиште, основно училиште, како игра или игра за играње, килим за спиење, килим за полнење бебе, душек во кревет, додатоци за шатори на тепи Децата се изработени од мека кристална велур, еластичен вселенски памук и не-лизгачка гума, што е супер симпатична мека заштитена тепих на подот. Дозволете му на вашето дете да има свој простор за активност, да си игра со својата/нејзината симпатична пријателка Зошто да не изберете нè? Надградете го материјалот -кристална велур на површината на МАТ, неверојатно пријателски за кожата -еластичен вселенски памук на меѓуслојниот килим, супер меки -точки на точките на дното на тепихот, ефикасно исклучително занаетчиски изработен и исклучителен раб за заклучување -заклучување на работ -заклучување на работ -заклучување на работ -заклучување на работ - Светли бои и јасни илустрации практична активност килим -лесно да се склопи, чува и носи -екстра голема големина за целосна заштита трајно играње мат -машин што може да се пее -нема пролевање, без пилиња, без бледнее одличен подарок -вгрлет за сите возрасти -може да се користи насекаде Спецификации : - Пакетот вклучува : 1 x Play Black - Материјал : Полиестер и вселенски памук - Големина : 4 ft x 4ft / 5. Расадник за миење садови за перење : Многу килими за детска соба на пазарот не можат да се измиваат машина.2 ft x 5,2 ft - weigth : 490 gr / 900 gr топла брзина -ако вашите килими за игра со бразда, тоа се препорачува да се користи тежок предмет за да се поправи работ на тепихот за одреден временски период или да спреј топла вода на браздата -за какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас. Но, нашите деца килими се лесни за чистење, измивање со рака или целосно измиено е во ред. Светлите бои и креативните обрасци отпечатени на деца играат Мат убаво ја подобруваат секоја просторија од домот.

Избор на клиент

Heoeh Pacocks Gold Cool Animal, Nonlip Doormat 15,7 Тркалезни теписи теписи за деца спална соба бебе соба игра соба расадник Новак
Heoeh Pacocks Gold Cool Animal, Nonlip Doormat 15,7 Тркалезни теписи теписи за деца спална соба бебе соба игра соба расадник

Главна карактеристикаполиестер, гумени дамки го прават тоа антилизгање, ултра апсорбирачки, кристален

DEN 159.68
Llnsupply Round Kids Play Araf reg Avocado Desident Bransers incrug Pad мека преклопна дете игра Мат екстра голем лапнат килим Новак
Llnsupply Round Kids Play Araf reg Avocado Desident Bransers incrug Pad мека преклопна дете игра Мат екстра голем лапнат килим

Децата играат област на килим : Големината е 4 ft x 4 ft / 5,2 ft x 5,2 ft, што е доволно за ползи, движење и играње на

DEN 0.33
Три japen кран, не -лизгачки доормат 23,6 тркалезни теписи теписи за деца спална соба бебешка соба игра Расадник Новак
Голем килим за дневна соба за дневна соба, 6-ти килими што не се лизгаат за детска соба, пчели брада цвет Новак