Ултра мека дебела површина килими, супер пријатна мемориска пена за бебиња, играње килим, анти-лизгачки меки татами мат за новороденче за бебиња, расадник игросал-с

Ултра мека дебела површина килими, супер пријатна мемориска пена за бебиња, играње килим, анти-лизгачки меки татами мат за новороденче

DEN 3.00

Новак

Достапно за нарачка

Материјал : Ултра мек корален кадифе, дебелина : 2,5 см, честички не лизгање, не се повредуваат подот, отпорни на абење, дишење, антистатичко, не пилинг, не пролевајте коса. Супер меко чувство : Особено меки микрофибери ги масираат нозете, секој пат кога ќе зачекорите на овој душек, можете да уживате во супериорна удобност, да ја трансформирате бањата во оаза за дома. Дното против лизгање : Мали точки против лизгање на лизгање на дното на килимот, што помага да се спречи лизгање на вашиот под. Вашите деца или миленичиња можат да играат многу среќно и удобно на килимот во областа. Додадете мекост и удобно во вашиот дом. Совршен семеен декор : килимот од бушава област е идеален избор за декорација на домови. Погоден за спална соба, дневна соба, студија, детска соба, градинка, студентски дом, итн. Додадете модерен стил во секоја просторија. Лесно за грижа : Нашиот килим во спалната соба е многу лесен за чистење. Само додадете малку благ детергент и нежно измијте го тепихот со раце. Потоа ставете го килимот во вентилацијата да се исуши. Ве молиме, не го изложувајте на сонце. Материјал : Ултра мек корален кадифе, дебелина : 2,5 см, честички не лизгање, не се повредуваат подот, отпорни на абење, дишење, антистатичко, не пилинг, не пролевајте коса. Супер меко чувство : Особено меки микрофибери ги масираат нозете, секој пат кога ќе зачекорите на овој душек, можете да уживате во супериорна удобност, да ја трансформирате бањата во оаза за дома. Дното против лизгање : Мали точки против лизгање на лизгање на дното на килимот, што помага да се спречи лизгање на вашиот под. Вашите деца или миленичиња можат да играат многу среќно и удобно на килимот во областа. Додадете мекост и удобно во вашиот дом. Совршен семеен декор : килимот од бушава област е идеален избор за декорација на домови. Погоден за спална соба, дневна соба, студија, детска соба, градинка, студентски дом, итн. Додадете модерен стил во секоја просторија. Лесно за грижа : Нашиот килим во спалната соба е многу лесен за чистење. Само додадете малку благ детергент и нежно измијте го тепихот со раце. Потоа ставете го килимот во вентилацијата да се исуши. Ве молиме, не го изложувајте на сонце. : Материјал : Кристален кадифе мек допир на површината лесна апсорбирана вода и прашина; Добра машина за отпорност на лизгање, што може да се мие, без избледување, лесен за чистење : домашен украсен, хотел, спална соба, молитва, отворено, бања, дневна соба, ходник, комерцијална. Совршено како душек за игра за бебиња : Тоа е одличен избор како душек за бебиња или килим за расадници ако имате подот од плочки низ целата куќа, бебето нема да треба да ползи на подови од дрвени предмети со оваа игра. Екстра мека : Тепихот Дојди во ултра мек краток кадифе од корали, тој е дише, удобно и здраво за вашето семејство. Опис на мирисот : Тепихот ќе биде спакуван во запечатени пластични кеси веднаш откако ќе се произведе како нова стока, само треба да се стави на вентилирано место кога ќе го вратите. Нема да мириса многу наскоро. И те молам, не грижи се, душекот направен од материјал за животна средина. Бразда и дебелина : дебелина од 2,5 см, овој тепих се свитка и се компресираат во торби за транспорт. Значи, кога производот ќе пристигне на вашата адреса, може да има некои набори, но овие вдлабнатини наскоро ќе се разочараат. Опис на мирисот : Тепихот ќе биде спакуван во запечатени пластични кеси веднаш откако ќе се произведе како нова стока, само треба да се стави на вентилирано место кога ќе го вратите. Нема да мириса многу наскоро. И те молам, не грижи се, душекот направен од материјал за животна средина. Пакетот вклучува : 1 * тепих.

Избор на клиент

Три japen кран, не -лизгачки доормат 23,6 тркалезни теписи теписи за деца спална соба бебешка соба игра Расадник Новак