Jumbbo формирани клешти, плоштад и круг, 7-1/2 инчи | PLR-724.00

Jumbbo формирани клешти, плоштад и круг, 7-1/2 инчи | PLR-724.00

DEN 384.96

Новак

Достапно за нарачка

Одлично за работа со потешка мерачка жица, свиткување, обложување и работа со ланец. Големите сини рачки овозможуваат потребен вртежен момент. Тркалезни/квадратни вилици со изградба на спојници во кутија. Вилиците се долги 1-3/8 инчи; 7-1/2 инчи долг. Тркалезна вилица од 10 до 4,0 милиметри. Одлично за работа со потешка мерачка жица, свиткување, обложување и работа со ланец. Големите сини рачки овозможуваат потребен вртежен момент. Тркалезни/квадратни вилици со изградба на спојници во кутија. Вилиците се долги 1-3/8 инчи; 7-1/2 инчи долг. Тркалезна вилица од 10 до 4,0 милиметри. Плоштад/тркалезно формирање на клешти имаат поголема вилица за популарна работа со ланец Maille, и свиткување или калење на потешка жица за мерач. Големата рачка овозможува потребен вртежен момент, дури и за оние со помали раце. Slumbo формирање клешти се неопходни за подебела жица и други метали. Вилиците се долги 1-3/8 "со тркалезната вилица што се намалува од 10 до 4,0мм. Должина 7-1/2" (190мм).

Избор на клиент

4 Пакет Вклучена Клешти, Нерѓосувачки Челик Служат Клешти Служат Прибор 7 инчи, 9 инчи Новак
4 Пакет Вклучена Клешти, Нерѓосувачки Челик Служат Клешти Служат Прибор 7 инчи, 9 инчи

ПрепорачаноИдеално За сервирање разновидна храна Совршена Алатка за забави, вечера, попладневен чај, ш�

DEN 143.84
1,5мм дупка за удирање Паралелно дејство на клешти: Алатка за дизајн на накит за украсување на накит Новак
1,5мм дупка за удирање Паралелно дејство на клешти: Алатка за дизајн на накит за украсување на накит

Дупка за пробивање 1,5 мм паралелно дејство на клешти за дејство за дизајн на накит Дупка за пробивање 1,5 �

DEN 3.33
Draper Expert 688889 свитници со свиоци, сина, 200 мм Новак
Draper Expert 688889 свитници со свиоци, сина, 200 мм

Произведено од зацврстен и кален хром челик ванадиум Вклучува целосно изолирани рачки за меки зафати...

DEN 0.67
Џетконг Екстра Долга Кујна Пинцети Тешки Нерѓосувачки Челик Готвење Пинцети, Во собата на 3 Новак
Џетконг Екстра Долга Кујна Пинцети Тешки Нерѓосувачки Челик Готвење Пинцети, Во собата на 3

€●Совршени Клешти Во Стилот на Пинцета За Разни Добрите Qовие прецизни пинцети за храна (Сребро) доаѓаа

DEN 2.00
Супер алатка Snap Ring Pliers свиткан канџи тип CS0B Новак
Супер алатка Snap Ring Pliers свиткан канџи тип CS0B

За вратило на прстенот Свиткана канџи Опсег на употреба (номинален дијаметар на стоп прстенот) : 4 до 10мм.

DEN 1212.80
Книпекс 78 03 125 Супер-Книпс 4,92 Електроника Машина Новак
Книпекс 78 03 125 Супер-Книпс 4,92 Електроника Машина

Прецизни Клешти за работа со ултра фино сечење, На Пр.во електроника и фина механика Рачки со повеќекомп

DEN 2.00