4 Парчиња Игла За Коса, Гроздобер Боби Игла, Шнола За Коса, Штипки За Коса, Метални Додатоци За Коса За Жени Девојки Декорација На Коса, Табла Периодичен Систем На Хем

4 Парчиња Игла За Коса, Гроздобер Боби Игла, Шнола За Коса, Штипки За Коса, Метални Додатоци За Коса За Жени Девојки Декорација

DEN 191.84

Новак

Достапно за нарачка

Сигурен Материјал-Изработен од галванизиран бакар, кои се многу издржливи и можат да спречат оштетување на вашата коса, можете да ги користите долго време. Што Ќе Добиете-има 4 парчиња иглички за коса во пакет кутија за накит од хартија. Димензија - неговата должина е 6,3 см, соодветната големина е погодна за повеќето видови коса. Дијаметарот на кружниот украс е 1,6 см. Гроздобер Стил-бојата на барет е античка бронза, со кружен украс со конвексно стакло. Можете да ги носите на свадби, забави, шопинг, фестивали и одмори, правејќи да изгледате привлечно во толпата. Бесплатна Сопствена Услуга-она што е поинтересно е што можеме да ја испечатиме вашата фотографија на игличките за коса, само испратете ни ја фотографијата. Сигурен Материјал-Изработен од галванизиран бакар, кои се многу издржливи и можат да спречат оштетување на вашата коса, можете да ги користите долго време. Што Ќе Добиете-има 4 парчиња иглички за коса во пакет кутија за накит од хартија. Димензија - неговата должина е 6,3 см, соодветната големина е погодна за повеќето видови коса. Дијаметарот на кружниот украс е 1,6 см. Гроздобер Стил-бојата на барет е античка бронза, со кружен украс со конвексно стакло. Можете да ги носите на свадби, забави, шопинг, фестивали и одмори, правејќи да изгледате привлечно во толпата. Бесплатна Сопствена Услуга-она што е поинтересно е што можеме да ја испечатиме вашата фотографија на игличките за коса, само испратете ни ја фотографијата. Нашата визија е да ви донесеме шарен живот! Ако имате било какви прашања или предлози, добредојдовте да ни испратите порака.

Избор на клиент

Магнетниот клип на Азида „воздух“ Новак
Магнетниот клип на Азида „воздух“

Силен изложен магнет Одлично за клипирање на списоци за купување и уметнички дела на фрижидерот Се одли

DEN 3.00
Клипови за обликување на рокерски панели на Gistilli 20PCS компатибилни со GM Chevy Buick Cadillac 25693852 Новак
Клипови за обликување на рокерски панели на Gistilli 20PCS компатибилни со GM Chevy Buick Cadillac 25693852

【OEM】 замена OEM број : 25693852 【Висококвалитетен материјал】 Овие клипови за занитки се изработени од висок

DEN 127.84
ФЕЕР Коса Картичка Глава Гроздобер Пеперутки Коса Клип Женски Мали Картички Удира Картичка Врвот Клип Новак
ФЕЕР Коса Картичка Глава Гроздобер Пеперутки Коса Клип Женски Мали Картички Удира Картичка Врвот Клип

Едноставна форма, тродимензионална етерична Клипот за коса има 3д процес на депондерирање за да биде ле�

DEN 8256.96
JKUYWX Камелија Цвет Канџи Клип Женски Мори Xianmei Ајкула клип француски Фиба Новак
JKUYWX Камелија Цвет Канџи Клип Женски Мори Xianmei Ајкула клип француски Фиба

Надградбата на пролетта го зголемува бројот на пружински калеми, што резултира со сила на стегање Надгр

DEN 2.67
Н/Цвет Клип Шамија Фиба Назад Глава Лажица Коса Орнаменти Коса Картичка Женски Накит Новак
UXZDX Цвет Глава Женски Коса Клип Задниот Дел На Главата Свиткана Коса Врвот Клип Клип Коса Картичка Клип Новак
UXZDX Цвет Глава Женски Коса Клип Задниот Дел На Главата Свиткана Коса Врвот Клип Клип Коса Картичка Клип

Едноставна форма, цветни елементи со поинаква елегантна великодушност Ниска сатурација боја со тековн�

DEN 4166.72
Wd2u Девојки 6 Класичен Стил Бутик Grosgrain Коса Лак француски Клип Барет САД Новак
Wd2u Девојки 6 Класичен Стил Бутик Grosgrain Коса Лак француски Клип Барет САД

Врвен Квалитет 2.25" Цврст Бруто Лента Лак со Завиткан Центар Мери Приближно 6" на 5 " & Рабовите на Лентата С

DEN 0.33