Гроздобер Клип За Коса,гроздобер француски Барет, Иглички За Коса Со Јазли Шуплива Легура Сребрена Коса Гроздобер Викинг Гавран Врана Келтски Јазол Додатоци За Кл?

Гроздобер Клип За Коса,гроздобер француски Барет, Иглички За Коса Со Јазли Шуплива Легура Сребрена Коса Гроздобер Викинг Гавран

DEN 0.33

Новак

Достапно за нарачка

Гроздобер дизајн На Фиба, одличен и лесен за вас да ГО НАПРАВИТЕ вашиот стил на коса на забава. Металниот Клип за Коса се совпаѓа со различни фустани и фризури. Ретро Иглата За Коса е лесна и пренослива, лесна за употреба и носење, прекрасен изглед. Гроздобер Клип За Коса е изработен од материјал од легура на зник, без олово, хипоалергичен, без штета на вашата коса. Гроздобер клипови за стегање за коса на вашата коса стабилно, може да ја одржува вашата фризура чиста, погодна за жени и девојки. Опис, Металниот Клип за Коса е изработен од легиран материјал со процес на галванизација, цврст и сигурен, не е лесен за бледнеење и оштетување. Совршен уникатен подарок за вас и вашите девојки, пријатели, семејство.Карактеристики гроздобер клип за коса-Боја : Сребрена.- Материјал : Легура.- Големина : 3, 3х1, 18инч.Пакет Вклучувајќи 1 * гроздобер клип за коса.

Избор на клиент

JKUYWX Камелија Цвет Канџи Клип Женски Мори Xianmei Ајкула клип француски Фиба Новак
JKUYWX Камелија Цвет Канџи Клип Женски Мори Xianmei Ајкула клип француски Фиба

Надградбата на пролетта го зголемува бројот на пружински калеми, што резултира со сила на стегање...

DEN 2.67
Wd2u Девојки 6 Класичен Стил Бутик Grosgrain Коса Лак француски Клип Барет САД Новак
Wd2u Девојки 6 Класичен Стил Бутик Grosgrain Коса Лак француски Клип Барет САД

Врвен Квалитет 2.25" Цврст Бруто Лента Лак со Завиткан Центар Мери Приближно 6" на 5 " & Рабовите на Лентата С

DEN 0.33
ФЕЕР Коса Картичка Глава Гроздобер Пеперутки Коса Клип Женски Мали Картички Удира Картичка Врвот Клип Новак
ФЕЕР Коса Картичка Глава Гроздобер Пеперутки Коса Клип Женски Мали Картички Удира Картичка Врвот Клип

Едноставна форма, тродимензионална етерична Клипот за коса има 3д процес на депондерирање за да биде ле�

DEN 8256.96
Sdfgh Коса Клип Женски Страна Вода Пролет Клип Темперамент Назад Главата Лажица Коса Картичка Коса Додатоци Новак