24 Парчиња Клипови За Коса Од Виножито Еднорог Метални Шноли За Девојчиња Слатки Иглички За Коса Од Принцеза Додатоци За Коса Од Еднорог За Мали Деца Летни Велигден?

24 Парчиња Клипови За Коса Од Виножито Еднорог Метални Шноли За Девојчиња Слатки Иглички За Коса Од Принцеза Додатоци За Коса

-80 %

DEN 135.84

Новак

Достапно за нарачка

Богати Количини, Стилови и Бои : ќе добиете 24 клипови за коса од еднорог, 12 различни стилови, вклучувајќи еднорози, виножита, ѕвезди и срца, 3 бои, како розова (12), жолта (6) и виолетова (6), што може да ги задоволи потребите на секојдневна употреба, а можете да ги споделите и со другите. Квалитетен Материјал и генијален Дизајн : баретите од еднорог се изработени од метал, услужливи и долготрајни, можат да се користат долго време, дизајнирани со светли бои што треперат, разни украси од смола одозгора, безбедни и сигурни, тешко да ја повредите косата и кожата, можете да ги носите во уверување. Носете со Доверба : додатоците за коса од еднорог за девојчиња се околу 4-4, 5 см/ 1,57-1,77 инчи, погодни за густа, тенка, кадрава или права коса, со дизајн што не се лизга и може да бидат цврсто фиксирани на вашата коса, повеќе стилови за носење заедно, правејќи се поубави, градејќи ја вашата самодоверба и привлечност. Испрати како подароци : партијата коса клипови за мали деца се исклучителни и идеални како подарок за вашето семејство, пријатели и љубовници За Време На Божиќ, Денот на Благодарноста, Ноќта на Вештерките, Денот на Вљубените и други фестивали, покажете ја вашата внимателност и благодарност, помагајќи ви да се задржи блиски односи. Широки Апликации : клиповите за коса од виножито се слатки и убави, погодни за многу прилики, како што се роденденски забави, собири на пријатели, училишни активности, фестивали, фотографија, маскенбали, церемонии, театри, банкети, празници и други прилики, дејствувајќи како алатки за фотографии, помагајќи ви да изгледате пошармантно и импресивно.

Избор на клиент

СМЉЛК 10 парчиња/Пакет Едноставни Црни Клипови За Коса Девојки Шноли Бб Клипови Шноли Ленти За Глава За Жени Фризури Алатка Новак Попуст
Клипови за обликување на рокерски панели на Gistilli 20PCS компатибилни со GM Chevy Buick Cadillac 25693852 Новак
Клипови за обликување на рокерски панели на Gistilli 20PCS компатибилни со GM Chevy Buick Cadillac 25693852

【OEM】 замена OEM број : 25693852 【Висококвалитетен материјал】 Овие клипови за занитки се изработени од висок

DEN 127.84