10 Заби Метал Црна Коса Клип Чешли Магија Коса Страна Барети Жица Пресврт Пунџа Стегач Невидлив Тресок Чешел 10 парчиња

10 Заби Метал Црна Коса Клип Чешли Магија Коса Страна Барети Жица Пресврт Пунџа Стегач Невидлив Тресок Чешел 10 парчиња

DEN 1.00

Новак

Достапно за нарачка

Материјал : Метал; Боја : Црна; Пакет : 10 парчиња; Големина : 10 Заби, 3, 8х4см/1, 5х1, 6инч; Тежина : 120гр. Совршена големина За вметнување во вашата коса, организирање на фини удирања, отпорна на ' рѓа, мазна површина, нема да ја повреди вашата коса или скалп. Секој заб е завиткан и извртен за безбеден и удобен стисок за да создадете свој извонреден стил на коса. Идеален подарок за фиксирање на облека за глава и додатоци за коса, предмети ЗА ФРИЗУРА, фризури и занаетчиски предмети, може да бидат украсени со кристали или кристали или зашиени во превези. Еднократно, издржливо и лесно носење во вашата чанта погодно за употреба насекаде. Спецификации : . ** Материјал : Метал;. ** Боја : Црна;. ** Пакет : 10 парчиња;. ** Големина : 10 Заби, 3, 8х4см / 1, 5х1, 6инч;. ** Тежина : 120гр.Карактеристики : . ** Совршена големина за вметнување во вашата коса, отпорна на ' рѓа, мазна површина, нема да ја повреди вашата коса или скалп, одлично фиксирање на обликот на пунџата, плетената коса и опашката. ** Секој заб е завиткан и извртен за безбеден и удобен стисок за да создадете свој извонреден стил на коса. ** Идеален подарок за фиксирање на облека за глава и додатоци за коса, предмети ЗА ФРИЗУРА, фризури и занаетчиски предмети, може да бидат украсени со кристали или кристали или зашиени во превези. ** Еднократно, издржливо и лесно носење во вашата чанта погодно за употреба насекаде . Забелешка За Затоплување : . ** Ве молиме дозволете мала разлика во големината поради рачно мерење . Ви благодариме за разбирањето.

Избор на клиент

Цитоп 20 Парчиња Симпатична Девојка Коса Клипови, Цвет Овошје Предвремени Коса Клип Додатоци, Прекрасна Новак
Коса Лак Џамбо 4 јули Патриотски Ѕвезди &засилувач; Ленти Се Меша Grosgrain Bowtie/DZ Новак
Коса Лак Џамбо 4 јули Патриотски Ѕвезди &засилувач; Ленти Се Меша Grosgrain Bowtie/DZ

Рашири, Балерина2,75 "Лак5 "х 5", 2 Бели, 2 Фуксија ,2 Виолетови ,2 Жолти ,2 Сини ,1 Вар ,1 Портокалова Боја Асст, Вис

DEN 2.33
Дофаш Двоен Зафат Клипови За Коса Барети За Коса Прицврстете штипки за коса метални костец за коса додатоци… Новак
SOLUSTRE 10 парчиња Клип За Коса За Жени Кристална Коса Шнола За Коса Игла За Коса Невеста Свадба Сина У-клип Новак