Бекециди 100 Парчиња Мини Мониста Ноктот За Коса, Ноктот За Монистра За Коса, Шарени Мини Клипови За Нокти За Коса Со Кутија За Складирање, Погодни За Тинејџерки Деца

Бекециди 100 Парчиња Мини Мониста Ноктот За Коса, Ноктот За Монистра За Коса, Шарени Мини Клипови За Нокти За Коса Со Кутија

DEN 2.67

Новак

Достапно за нарачка

Quality CALLITY resters овие мини штипки за коса се изработени од пластика, мала тежина и лесни за носење, штипките за коса се издржливи и сигурни, не се лесни за кршење, можете да ги користите долго време. ①ЛЕСЕН за УПОТРЕБА. шарената Мини Мониста За Коса усвојува испреплетен дизајн на брадата, кој не се лизга и има добар стисок. Може добро да ја држи косата на место без да ја лизне или оштети косата. ●ДОВОЛНА КОЛИЧИНА●Секој сет вклучува 50 парчиња Иглички За Цветна Коса и 50 парчиња Монистра Клип За Канџи, мини клипот за канџи е прибл. 1 см/ 0,39 инчи во дијаметар. ●ДОАЃА СО ПРОЅИРНА КУТИЈА●ви обезбедуваме проѕирна пластична кутија, можете да ги чувате погодно без да се грижите дали ќе ги изгубите. Тоа нема да зазема премногу простор за вас. €ШИРОКА УПОТРЕБА оваа коса клипови се вклопуваат за повеќето луѓе и различни возрасти, особено за жените и девојките, погоден како забава, одмор или друг подарок на вашите пријатели, практични и разноврсна. Спецификација : Материјал : Акрилна Боја : Случајна Големина На Боја : дијаметар 1см Количина : 100 Парчиња Пакетот Вклучува : 50 х Цветни Иглички За Коса (Случајна Боја) 50 х Мониста Клип За Канџи (Случајна Боја) Карактеристики : 1.Изработени од висококвалитетен акрилен материјал, еднократно и безбедно. 2.Стегите за иглички за коса од мушка прифаќаат дизајн на канџи, што може да ја поправи косата во соодветна положба, тешко да се лизне надолу. 3.Можете да изберете Различни бои Клип За Канџи за да одговараат на различна облека. 4.Овие клипови за коса се погодни за повеќето луѓе и возрасни групи, особено за жени и девојки. Забелешка : 1. Ве молиме дозволете грешка од 1-2 мм поради рачно мерење. 2. Лесното снимање и различните дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поинаква од вистинската работа.

Избор на клиент

Виножито Клип За Коса Пин Лак Девојки Лента Коса-лак Фризури Додатоци За Коса ЈХП01 Новак
Виножито Клип За Коса Пин Лак Девојки Лента Коса-лак Фризури Додатоци За Коса ЈХП01

Виножито Коса Клип Игла Лак За Девојки Материјал : Гросгрин Лента Лакови Големина На лак за коса : 6 инчи..

DEN 1.00
Клип За коса Црно Бела Фиба Со Голем Лак Женска Глава За Грб Пролетен Клип Летен Клип за Опашка метална фиба Новак
2 ПАРЧИЊА Ткаенина Штипки За Коса Од Јагоди За Жени Девојки Слатки Шноли Розови Шноли Додатоци За Коса Од Патка Новак
Стеги за коса Лак Додатоци За Коса Фаќање Клип Грб На Девојка Пролет И Лето Стил Бисер Цвет Ајкула Клип Новак
Стеги за коса Лак Додатоци За Коса Фаќање Клип Грб На Девојка Пролет И Лето Стил Бисер Цвет Ајкула Клип

Применлива сцена : слободно време Материјал : бисер крпа Применлива сезона : четири сезони Стил Тип : Гео�

DEN 1.33