Плетен Клип За Коса, Клип За Цветна Коса, Скршен Клип За Коса, Клип За Шишки, Страничен Клип, Клип За Коса На Задната Глава

Плетен Клип За Коса, Клип За Цветна Коса, Скршен Клип За Коса, Клип За Шишки, Страничен Клип, Клип За Коса На Задната Глава

DEN 1.00

Новак

Достапно за нарачка

[4 Парчиња Кристално Камен Плетенка Фиба] плетенка кристална фиба е најдобриот избор за брзо менување на вашата форма. Не само што може да се грижи за неуредна коса, туку и да додаде декорација на вашата коса. [Висококвалитетен Материјал] Изработен од материјал од СМОЛА ОД СТОМАЧНИ МУСКУЛИ. Нашиот блескав кристален камен плетен клип за коса е дизајниран со конвексни заби. Клипот за коса на врвот може да ви помогне да ја ткаете косата, да ги стегнете удирањата, никогаш да не избледат, сјајни како нови. [Лесен За Употреба] Кога треба да се справите со тресне и скршена коса, можете да ја исечете нашата фиба за пигтаил каде и да ви треба. [Повеќекратна Употреба] Користете ја нашата фиба За украсување на вашата коса, направете ги луѓето повеќе темперамент, погодни за разни прилики, како што се танцување, работа, свадба, забава, училиште итн. [Моден Подарок] Две шноли ви овозможуваат да ја промените фризурата во секое време. Тие се најдобри подароци за соучениците, семејството или пријателите На Божиќ, Денот на Благодарноста, Денот на Вљубените, роденденот, Денот на Мајката и други времиња. Фиба 4-во-1 е најдобриот избор за брзо менување на стилот на косата плетењето фиба ви овозможува да ја менувате фризурата во секое време, да направите вашата коса да изгледа послојна, да покажете шармантно странично лице и шишки, да изгледате поубаво И елегантно Овие модерни штипки за коса со плетенка се погодни За различни прилики Овие клипови се залепени заедно со вежби за вода, кои Ќе изгледаат посјајно На сонце Совршен подарок За женски додатоци за коса. Многу е погодно за употреба и промена на стилот на косата.

Избор на клиент

Секвин Лакови За Девојки Коса Лак Клипови Деца Девојки Секвен Лакови Коса Клип Пин ББГ51 Новак
Секвин Лакови За Девојки Коса Лак Клипови Деца Девојки Секвен Лакови Коса Клип Пин ББГ51

Бебе Девојки Sequin Лакови Коса Клип Игла За Летна Облека Материјал : Школка,Лента Боја : црвена Големина На

DEN 159.84
СОИМИС 36 Парчиња Цветна Фиба Кристална Глава Цвеќиња Метал Шампањ Новак
СОИМИС 36 Парчиња Цветна Фиба Кристална Глава Цвеќиња Метал Шампањ

Кристална Глава : клипови за коса Од Кристално цвеќе, доволна количина може да ви обезбеди различни избо

DEN 432.80
ФЕР Клип За Коса Женски Задниот Дел Од Главата Во Card И Зима Пролет Клип Лак Глава врвот Клип Коса Картичка Новак
Н/Цвет Клип Шамија Фиба Назад Глава Лажица Коса Орнаменти Коса Картичка Женски Накит Новак
Н/Цвет Клип Шамија Фиба Назад Глава Лажица Коса Орнаменти Коса Картичка Женски Накит

Брилијантен, покажувајќи прекрасен сјај Направено со грижа, ја исполнува својата доверба Цврст, долгот�

DEN 3.33
Масаи Лок Накит Ограничено Издание Дредлок Монистра Летна Продажба Додатоци За Коса 18 парче Новак
Масаи Лок Накит Ограничено Издание Дредлок Монистра Летна Продажба Додатоци За Коса 18 парче

Тема : Мајчин ГОЛЕМИНА : Прилагодлив може да се прилагоди за да одговара на Секоја големина Плетенки и Др

DEN 2.00