8 парчиња Пенливи Клипови За Коса Со Плетенка Од Кристален Камен За Жени, Клип За Патка со 3 Мали Штипки За Коса, Клип За Коса Со Плетенка Од 3 Насоки Со Кристали За Жен

8 парчиња Пенливи Клипови За Коса Со Плетенка Од Кристален Камен За Жени, Клип За Патка со 3 Мали Штипки За Коса, Клип За Коса

DEN 0.33

Новак

Достапно за нарачка

Постојат 8 различни стилови на пенливи кристални камени плетени клипови за коса. Тие се направени од сјајни шарени кристали, елегантни и убави. Клиповите за коса со пенливи кристални камења можат да ви помогнат да управувате со неуредна коса, а исто така можат да ви помогнат да додадете стил на вашата нормална фризура. Постојат три мали шноли на патка. Може да ја промени вашата фризура во секое време. ако треба да се справите со удирања и скршена коса, само прицврстете ги во малите клипови погоре, еден по еден. Овој пенлив кристално плетен клип за коса е убав подарок за сопруга, мајка, сестра или пријателка на родендени, Божиќ, денот на вљубените, денот на мајката, денот на новата година итн. Ако поради некоја причина не сте задоволни со било кој производ од нас, ве молиме не двоумете се да не контактирате. Преземаме целосна сопственост и одговорност за квалитетот на нашите производи и ќе се потрудиме брзо и ефикасно да го решиме вашиот проблем!.

Избор на клиент

Н/Цвет Клип Шамија Фиба Назад Глава Лажица Коса Орнаменти Коса Картичка Женски Накит Новак
Клипови за обликување на рокерски панели на Gistilli 20PCS компатибилни со GM Chevy Buick Cadillac 25693852 Новак
Клипови за обликување на рокерски панели на Gistilli 20PCS компатибилни со GM Chevy Buick Cadillac 25693852

【OEM】 замена OEM број : 25693852 【Висококвалитетен материјал】 Овие клипови за занитки се изработени од висок

DEN 127.84
Девигат 12 парчиња Правоаголни Клипови За Коса За Густа Коса, 4,1 Инчи Големи Штипки За Коса и 2 Инчи Мали Квадратни Штипки Новак Попуст
Линзиклип Миди Коса Вилица Клип, Црна И Желка, 2-Пакет Новак
Линзиклип Миди Коса Вилица Клип, Црна И Желка, 2-Пакет

Вредносно пакување од две Миди На Линзиклип, црна и желка, за да одговара на секоја облека Како ниеден др

DEN 2.33
Фзздп Пролет Лето Градина Коса Клип Коса Картичка Рачно Изработени Метал Главата Дами Пролет Клип Новак
Фзздп Пролет Лето Градина Коса Клип Коса Картичка Рачно Изработени Метал Главата Дами Пролет Клип

Употребата на популарни кристали рачно нанижани, слатководни бисерни украси класичен ретро не е лесно �

DEN 2223.52