Шлаџ Комерцијални ND93PDRHO626 ND Серија Одделение 1 Цилиндрична Брава, Предворје Vandlguard, Родос Лост Дизајн, Сатен Хром Финиш

Шлаџ Комерцијални ND93PDRHO626 ND Серија Одделение 1 Цилиндрична Брава, Предворје Vandlguard, Родос Лост Дизајн, Сатен Хром

DEN 1.00

Новак

Достапно за нарачка

УЛ Наведени за 3-часовна оган врата. C123 еверест клуч со (2) никел сребрена сече клучеви. Опсег на врата 1-5/8 "- 2-1/8 " за сите функции освен ND85; 1 3/4 "- 2" за ND85. Рачка За Држење Вандлгард. Тестирано на најмалку 3 пати од барањето ОД 1.000.000 ЦИКЛУСИ АНСИ одделение 1. УЛ Наведени за 3-часовна оган врата. C123 еверест клуч со (2) никел сребрена сече клучеви. Опсег на врата 1-5/8 "- 2-1/8 " за сите функции освен ND85; 1 3/4 "- 2" за ND85. Рачка За Држење Вандлгард. Тестирано на најмалку 3 пати од барањето ОД 1.000.000 ЦИКЛУСИ АНСИ одделение 1. СЕРИЈАТА UT-одамна е една од најпродаваните механички брави На Schlage со добра причина - таа е цврста, издржлива, оценета од 1 Степен и одговара на широк спектар на апликации. Сега ја направивме нашата доверлива БРАВА ОД СЕРИЈАТА ND уште подобра со тоа што го олеснивме инсталирањето. Ги додадовме овие подобрувања затоа што знаеме дека бравата инсталирана правилно првиот пат ќе трае подолго и ќе работи подобро и колку подолго трае бравата, толку е помал трошокот за сопственост во текот на животниот век на бравата. Резултат : поголем мир на умот дека секоја врата е безбедна и обезбедена со брава изградена да трае.

Избор на клиент

CORBINRUSSWIN ML2057-RWA-630-LC 630 Сатен, Лост RWA Regis, Магацин, Челик; Нерѓосувачки Челик Новак
CORBINRUSSWIN ML2057-RWA-630-LC 630 Сатен, Лост RWA Regis, Магацин, Челик; Нерѓосувачки Челик

Заклучување (помалку цилиндар) клучеви и цилиндар не опремени Стандардниот цилиндар е дел #1000118а01л4619...

DEN 3.00