Сет на комбинирани клучеви Tekton, 30 -парчиња - Rack | WCB92303

Сет на комбинирани клучеви Tekton, 30 -парчиња - Rack | WCB92303

DEN 2608.00

Новак

Достапно за нарачка

Вклучува 15-ПЦ. Инчи комбинирани клучеви : 1/4, 9/32, 5/16, 11/32, 3/8, 7/16, 1/2, 9/16, 5/8, 11/16, 3/4, 13/ 16, 7/8, 15/16, 1 in.; 15-ПЦ. Метрички комбинирани клучеви : 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 мм; Црната решетка за клучеви; Решетка со црвен клуч. Отворениот крај е под агол 15 степени за да може да се преврти клучот за да се вклучат сврзувачки елементи двапати често во тесни простори. Крајот на кутијата со 12 точки ги удвојува аглите за пристап на 6-точки и се неутрализира 15 степени за да создаде дозвола за прсти. Отворањето на крајот на кутијата е дизајнирано да ги зафати раните страни на главите на прицврстувачите, а не аглите, за да се спречи заокружување. Направено од премија челик од хром ванадиум со огледало на хромирана завршница. Вклучувајќи ја и секоја вообичаена големина од 1/4 до 1 ин. И секоја големина од 8 до 22 мм, Тектон 30-ПЦ. Комбинираниот сет на клучеви е компактно организиран во лавиците со низок профил што се вклопуваат во повеќето плитки фиоки за алатки.

Избор на клиент

Мдмпринт Комбинација Клуч Во собата, САЕ, 7 парчиња. Новак
Мдмпринт Комбинација Клуч Во собата, САЕ, 7 парчиња.

€ Комбинација Клуч Во собата, SAE, 7 парчиња € Точка : Комбинација Клуч Во Собата € Големини Клуч Главата :

DEN 2.67
Профериран Т45001 9парче, Комплет Комбиниран Клуч 1/4-3/4 Новак
Профериран Т45001 9парче, Комплет Комбиниран Клуч 1/4-3/4

Прецизност произведени НА анси тешки валани случај за леснотија на складирање Големини : 1 / 4", 5 / 16", 3 / 8", 7

DEN 0.67
Вера 5135870001 Kraftform Kompakt W 2 Одржување, 35 Парчиња &засилувач; 05020013001 6000 Џокер 11 Сет 1 Сет На крцкање Комбинација Новак
Jrsdrive Ratcheting Клуч Сет, 8 Парче, SAE, Целосна Полиран Хромирани Огледало Заврши Новак
Jrsdrive Ratcheting Клуч Сет, 8 Парче, SAE, Целосна Полиран Хромирани Огледало Заврши

Комплетот Вклучува Големини САЕ : 5 / 16", 3 / 8", 7 / 16", 1 / 2", 9 / 16", 5 / 8", 11 / 16", 3 / 4" Изработени Од Врвен Хром Ванади�

DEN 799.68
Комплет за комбиниран Клуч, Метрички, 9 парчиња. Новак
Комплет за комбиниран Клуч, Метрички, 9 парчиња.

€ Комбинација Клуч Во собата, Метрички, 9 парчиња € Точка : Комбинација Клуч Во Собата ● Големини на Гла�

DEN 2.33
Cta Алатки 9270 3 Компјутер. Тројно Долг Приклучок Во Собата Новак
Cta Алатки 9270 3 Компјутер. Тројно Долг Приклучок Во Собата

Широк спектар на професионални автомобилски специјализирани алатки Професионално одделение...

DEN 416.00
Занаетчија 6пц Полиран Клуч Сет - Новак
Занаетчија 6пц Полиран Клуч Сет -

Ова е вистински занаетчиски производ кој ќе пристигне од малопродажното пакување за испорака (Масовно �

DEN 0.67
МЕНУВАЧ-КДТ-85498 8 Компјутер. 12 Пт. Индексирање Комбинација САЕ Клуч Сет-85498 Сребрена Новак
МЕНУВАЧ-КДТ-85498 8 Компјутер. 12 Пт. Индексирање Комбинација САЕ Клуч Сет-85498 Сребрена

Патентирана 13 позиција за заклучување зглобот со висока јачина овозможува пристап до тесни точки...

DEN 2824.32
Уреа 46514ГП Хексадецимален Клуч Т-Рачка 6-Инчен Долг 4мм Клуч Новак
Уреа 46514ГП Хексадецимален Клуч Т-Рачка 6-Инчен Долг 4мм Клуч

Зафатот на перницата спречува лизгање на рацете со масло или маснотии Фосфатизираните нудат поголема з

DEN 112.00
Генијални Алатки 18пц Метрички Комбиниран Клуч сет-ТС-7418 Новак
Генијални Алатки 18пц Метрички Комбиниран Клуч сет-ТС-7418

МЕТРИЧКИ КОМБИНИРАН СЕТ ЗА КЛУЧЕВИ18 парчиња Метрички Комбиниран Сет За Клучеви (Огледална Завршница) Т�

DEN 1383.20
МЕНУВАЧ 28 Парче 72T Метрички Стандард &засилувач; Тврдоглав Крцкање Клуч Во собата СО ЕВА Пена Послужавник-86527 Новак
Генијални Алатки 8 Парче SAE Комбинација Ratcheting Клуч Во Собата Новак
Генијални Алатки 8 Парче SAE Комбинација Ratcheting Клуч Во Собата

SAE КОМБИНАЦИЈА RATCHETING КЛУЧ СЕТ 8pc SAE Комбинација Ratcheting Клуч ВО СОБАТА GW7708 S МИР На УМОТ Купување со доверб�

DEN 0.33
Траксас 5478 Рамен Клуч 8мм, Сино Новак
Траксас 5478 Рамен Клуч 8мм, Сино

Користете Делови За замена На Траксас И скокање За да извлечете максимум од возилата Траксас RР...

DEN 120.00
Тектон 3/8 инчен диск Crowfoot Slet, 10-парчиња | 2575 Новак
Тектон 3/8 инчен диск Crowfoot Slet, 10-парчиња | 2575

Достигнува сврзувачки елементи во тесни простори што другите клучеви не можат Користете со кој било 3 / 8

DEN 2848.00
AX Brain APF-18 Flex Type 0,7 инчи Новак
AX Brain APF-18 Flex Type 0,7 инчи

Едноставно притиснете и свртете се да се префрлате помеѓу напред и обратна За машини, градежништво, одр�

DEN 504.64
Jrsdrive Стаби Клуч, Сет од 10 Парче, Метрички, Хром Ванадиум Челик, Огледало Заврши, Ролна комплет Новак
Jrsdrive Стаби Клуч, Сет од 10 Парче, Метрички, Хром Ванадиум Челик, Огледало Заврши, Ролна комплет

Комплетот Вклучува Големини Метрички : 10мм, 11мм, 12мм, 13мм, 14мм,15мм, 16мм, 17мм, 18мм, 19мм Изработен Од Врвен Хр

DEN 1.67
Комплет За Комбиниран Клуч за затемнување, Челик, 2-3/4 до 4 инчи, Мулти Новак
Комплет За Комбиниран Клуч за затемнување, Челик, 2-3/4 до 4 инчи, Мулти

земја на потекло : Кина висина на пакетот : 21.0" должина на пакетот : 18.0" ширина на пакетот : 18.0" земја на пот�

DEN 0.67
ГЕДОР 306 Г 41 Прстен Клуч За затнување, длабоко Поместување 41 мм Новак
ГЕДОР 306 Г 41 Прстен Клуч За затнување, длабоко Поместување 41 мм

За многу тешка работа Да се користи со клупски чекан или пневматски чекан за затегнување или олабавувањ

DEN 1.67
Хопкинс 10631 клуч за филтрирање во стил на вилица Новак Попуст
Хопкинс 10631 клуч за филтрирање во стил на вилица

Овој производ е лесен за користење Овој производ е многу издржлив Овој производ е произведен во Кина Ов�

DEN 158.88