Обоен држач за шема на пердуви за wallиден декор со 5 куки pu wallид монтиран копчиња Организатор

Обоен држач за шема на пердуви за wallиден декор со 5 куки pu wallид монтиран копчиња Организатор

DEN 307.04

Новак

Достапно за нарачка

Пу. Направени во САД или увезени. 🎁 Клучот за складирање на клучот е изработен од здрава пластика и покриена со PU кожа, што е цврсто и издржливо. 🎁 Доаѓа со самолепливи налепници, оваа кука е лесна за инсталирање и може да се обеси или прикачи. 🎁 виси копчиња, ленти за торби, слушалки, маска за лице, намирници за чанти, сè што може да се закопне. 🎁 комплетно печатено, оваа кука прави стилски и функционален додаток на фоајерите, ходниците и вратите. 🎁 Тој е погоден за сите места каде што предметите треба да бидат обесени, како што се влезови, спални соби и бањи. Исто така е убав и практичен подарок за вашето семејство или пријатели. Ова е деликатна и практична закачалка за складирање на клучеви. Стисниот изглед што одговара на кој било стил на декор на домот во вашиот простор! 5 клучни куки, особено практични. Чувајте ги сите ваши клучеви на едно место, повеќе не барате изгубени клучеви! Клучевите за клучеви се задолжителни за вашиот декор за дома!.

Избор на клиент

Мед-Може-Направи БТС-06590 Додаток Магнетна Висечка Кука, Виолетова, 1.46 х 0.87 х 2.56 Новак
Мед-Може-Направи БТС-06590 Додаток Магнетна Висечка Кука, Виолетова, 1.46 х 0.87 х 2.56

Комплет од две висечки куки Користењето вертикално складирање обезбедува повеќе простор во вашиот шка�

DEN 820.80
Богатствата НА каролина An1210sh4 Јасна Лента За Свесност За Рак на Белите Дробови Поводник или Држач За Клучеви, Ѕидни Куки, Новак Попуст
Божиќен Украс На Дарицедарице Светли Ленти Со Украсен Дизајн на Свиток, 1.5, 3 брои Новак
Божиќен Украс На Дарицедарице Светли Ленти Со Украсен Дизајн на Свиток, 1.5, 3 брои

Декоративен метален клуч Железнички Цврст Црн дизајн лесен, Цврста конструкција Претходно дупчат дупк�

DEN 56.96
Азееда Ја Сакам Шкотска 200мм х 72мм Закачалка За Врата Новак
Азееда Ја Сакам Шкотска 200мм х 72мм Закачалка За Врата

200мм х 72мм дрвена закачалка Изработено од квалитетно природно дрво од 3 мм од одржливи извори Дизајн отп�

DEN 2.67
1.000 х Клучни Капачиња За Идентификација На Капаци Обоени Во Портокалова Боја Новак
1.000 х Клучни Капачиња За Идентификација На Капаци Обоени Во Портокалова Боја

Клучни Идентификатор Покритие клуч капакот капа Јеил тип клучеви Ве молиме оставете ја храната назад б�

DEN 0.67
Фегве Титаниум Клуч Клип +Титаниум 3 Мини Брзо Ослободување Клучни Прстени +4 Нерѓосувачки Челик Клучни Прстени Новак
Амосфун 2 парчиња 2021 Дипломирање Сувенир Клучни Синџир Торба Клучеви Приврзоци Дипломирање Подарок Новак
Амосфун 2 парчиња 2021 Дипломирање Сувенир Клучни Синџир Торба Клучеви Приврзоци Дипломирање Подарок

Одделете ги клучевите од другите, многу практични Уникатниот дизајн и извонредните детали ги прават ов�

DEN 147.04
Богатствата НА каролина Bb3746sh4 Ших Цу Шаховска Табла Син Поводник Или Држач За Клучеви, Ѕидни Куки, Држач За Куки За Клучеви, Новак Попуст