Алпски индустрии 3-одделение пластично чистење кади-Организатор на пластична алатка за комерцијален квалитет w/ рачка за чистење на подови за бања и прозорци

Алпски индустрии 3-одделение пластично чистење кади-Организатор на пластична алатка за комерцијален квалитет w/ рачка за чистење

DEN 548.80

Новак

Достапно за нарачка

Висококвалитетна конструкција. Конструирана со тешка пластика во сива боја за професионален изглед, алпската индустрија со пластично чистење со 3-одделенија за чистење е дизајниран да се одржи до секојдневна употреба и долг живот. 3-одделение Кади. Организирајте ги сите ваши алатки за чистење кога сте вклучени во задачи за чистење на светлина. Овој кади има еден долг дел и два помали делови за организирање шишиња со спреј, торби за ѓубре, крпи, четки и многу повеќе. Рачка за обликување. Лесно и удобно тотајте го овој кади од една до друга локација. Опремена е со обликувана рачка во средина, обезбедувајќи цврсто разбирање кога ја транспортирате додека ги завршувате задачите. Дизајн за заштеда на простор. Достапно во мал и голем стабилен дизајн, овој кади е лесен за носење кога е во употреба и се чува кога ќе се заврши. Компактниот дизајн го намалува вирусот на корисникот, додека рамното дно овозможува да се постави без страв од истурање. Разноврсна употреба. Овој кади за чистење со 3 оддели ги прави сите ваши задачи за чистење поефикасни. Совршено за домашна и комерцијална употреба, можете да го користите за миење на прозорците, да ги избришете табелите, чистите тоалети и многу повеќе со леснотија. ** ПРЕД 65 ПРЕДУПРЕДУВАЕ - Олово и ДЕХП **.

Избор на клиент

Htllt Massage Massage Barrel Sauna дрвена корпа, бањата, сауна, натопено слив за нозе, рачно изработена масажа за масажа, бања Новак
Снепав зафат на ергономска замена на корпите - црна Новак
Снепав зафат на ергономска замена на корпите - црна

Трајни Снепречен зафатен ергономски рачки се прават да траат со години без влошување од сонцето или хе�

DEN 2.00
Dingzz Flat Screete Mop и кофа поставени со микрофибер влошки за кујна, бања, за подот од тврдо дрво, плочка, прашина Новак
Арги 10 кофи и 10 капаци, бел - пластичен материјал Новак
Арги 10 кофи и 10 капаци, бел - пластичен материјал

Тешка, полиетилен без БПА Палците имаат метална рачка со пластичен зафат, а капаците имаат цврста конст�

DEN 1039.84
38 Кт. Четка Кофа И Виткање Комбо Со Надолу Притиснете, Зелена Новак Попуст
38 Кт. Четка Кофа И Виткање Комбо Со Надолу Притиснете, Зелена

Капацитет од 9,5 галони Удобна рачка за држење на виткање Вингер лесно се прицврстува и се одвојува од ко�

DEN 1920.00
Комерцијална Бранова Сопирачка 2.0 35 QT Надолу-Притиснете Ја Кофата За Џогер И Виткање, Зелена Новак
Комерцијална Бранова Сопирачка 2.0 35 QT Надолу-Притиснете Ја Кофата За Џогер И Виткање, Зелена

Тестирано за надминување на 50.000 циклуси на стегање Премиум тубуларна челик и структурни веб обликувани

DEN 2.67