Clispeed гроздобер декор 4 парчиња мини метални кофи со рачка железо цветни кофи садови обоени галванизирани корпи мали калај -калајки за садови за закуски за занаетчи?

Clispeed гроздобер декор 4 парчиња мини метални кофи со рачка железо цветни кофи садови обоени галванизирани корпи мали калај

DEN 289.92

Новак

Достапно за нарачка

Мини метални кофи со рачка железни цветни кофи садови обоени галванизирани кофи мали калај -калајчиња за садови за закуска за закуска за контејнери за занаетчиски забави. Десктоп сад изработен од железни материјали, лесен, траен и здрав за долгорочна употреба на отворено. Ретро сопственикот на цвеќето дозволете му на вашиот живот да биде полн со забава и задоволство, ќе имате добро расположение. Симпатична калајска шипка лесна, лесна за носење. Едноставно користете ја за да ја направите вашата градина да изгледа поинаку. Мини цветни тенџере прекрасен изглед, елеганција до вашата двор од двор или патека. Мини метални кофи со рачка железни цветни кофи садови обоени галванизирани кофи мали калај -калајчиња за садови за закуска за закуска за контејнери за занаетчиски забави. Десктоп сад изработен од железни материјали, лесен, траен и здрав за долгорочна употреба на отворено. Ретро сопственикот на цвеќето дозволете му на вашиот живот да биде полн со забава и задоволство, ќе имате добро расположение. Симпатична калајска шипка лесна, лесна за носење. Едноставно користете ја за да ја направите вашата градина да изгледа поинаку. Мини цветни тенџере прекрасен изглед, елеганција до вашата двор од двор или патека. Опис Мали метални кофи со рачка обоена галванизирана корпа за деца, училница, занаети и забави. Мали галванизирани кофи со рачки, мини калај за тематски забави, сукуленти, рустикален украс за дома. Карактеристики- материјал : железо;- боја : бела+ жолта+ розова+ темна виолетова;- големина : 13.00x10.00x13.00cm/ 5.11x3.93x5.11in;- Боја : А разновидна боја;- Големина : 13x10x13cm. Пакет, вклучувајќи 4 х цветни садови.

Избор на клиент

Слама единствената само-миење и исцедете го сувиот рамен четка со дополнително продолжение на рачката Новак
Слама единствената само-миење и исцедете го сувиот рамен четка со дополнително продолжение на рачката

★ Центарско кревање, интеграција на елиција, прецизна контрола, комбинација на структура и перформанси

DEN 1350.40
Влијание 4000y Пластични Надолу Притисок Виткање, 14-1/2 Должина x 10-7/8 Ширина x 9-3/4 Висина, Жолта Новак
Влијание 4000y Пластични Надолу Притисок Виткање, 14-1/2 Должина x 10-7/8 Ширина x 9-3/4 Висина, Жолта

Фиберглас засилена најлонска опрема и погон на решетката за зголемена јачина на виткање Уникатната кон

DEN 1138.40