200 Брои Ѕвезда Коктел Зема Дрвени Чепкалки За Заби Коктел Стапчиња Рачно Изработени Бамбус Предјадења Ѕвезда Храна Чепкалки За Храна Пијалоци Свадба Роденден, Зла?

200 Брои Ѕвезда Коктел Зема Дрвени Чепкалки За Заби Коктел Стапчиња Рачно Изработени Бамбус Предјадења Ѕвезда Храна Чепкалки

DEN 159.84

Новак

Достапно за нарачка

Ќе добиете : 200 брои коктел стапчиња со злато и розово злато ѕвезда завршува, 100 брои за секој стил, соодветна количина и симпатична стилови за да се задоволат вашите дневни потреби на употреба и декорација, исто така убаво да ги споделите со вашите пријатели, семејство, итн. Квалитетен материјал : изборот на ѕвездени коктели е изработен од квалитетен бамбус, доволно силен и издржлив за да пробие храна, овошје и многу повеќе без распарчување или расцепување; По употреба, можете да ги фрлите во корпата за отпадоци, сигурна и удобна, служејќи долгорочна апликација. Убава декорација : бамбус коктел изберете со ѕвезда завршува во розово злато и злато, атрактивни и убави да бидат гарнитури за разни храна како овошје, сирење, месо, зеленчук, десерти, бонбони, итн., и може да се примени за правење мини ражничи, декори за коктели, итн.; До одреден степен, овој поканувачки декор ќе ви го отвори апетитот. Прекрасно снабдување со забави : изборот на гарнитури за коктели предвиден за вас е голем во количина, што ви овозможува да ги користите за разубавување на вашиот дом, роденденска забава, свадбена забава и други фестивалски забави, што ќе ги воодушеви вашите гости со прободување на вкусната храна со овие избори. Повеќекратна употреба : декоративните избори за коктели се погодни за избор на коктели, избор на храна за шведска маса, избор на предјадење, чепкалки за заби за мезе, избор на пијалоци итн., корисно за бар, ресторан, вклучена или домашна забава употреба, практични и хигиенски, исто така, заштеда на вашето време и енергија. Карактеристики : Симпатичен дизајн : изборите За Коктели се дизајнирани да бидат ѕвезди во злато и розово злато, светлите и живописни бои ги прават повпечатливи и нежни за украсување храна, овошје, десерт и многу повеќе, стимулирање на апетитите на луѓето и покажување на вашата карактеристична личност. Применливи прилики : Рачно Изработени бамбус коктел зема се погодни за роденден, свадба партија, Божиќ партија, денот на Вљубените партија, ресторан, вклучена, бар, кафуле, итн. создавајќи поинаква атмосфера. Спецификации : Материјал : Големина На бамбус : 4,7 инчи Боја : како што е прикажана сликата Количина : 200 брои Пакетот вклучува : 200 х коктел зема Белешки : вклучени зашилени делови, ве молиме користете го внимателно и држете се подалеку од малите деца. Рачно мерење, ве молиме дозволете мали грешки во големината. Боите може да постојат мала разлика поради различни екрани.

Избор на клиент

Кралската 4 Јасно Призма Трансферот, Пакет од 500 Новак
Кралската 4 Јасно Призма Трансферот, Пакет од 500

БЕЗБЕДНО : Овие избори се направени од пластика за храна Тие се сосема безбедни за употреба со пијалоци �

DEN 2.00
Сребрена Стрелка Зема, 100 Пластични Коктел &засилувач; Храна Чепкалки За Заби, 3.5 Soodhalter Кралот Големина Новак
ЈБЦД Перу Чепкалка За Заби Знаме Перуански Мини Мали Кекси Топер Знамиња Новак
ЈБЦД Перу Чепкалка За Заби Знаме Перуански Мини Мали Кекси Топер Знамиња

Количина : 100 парчиња перу кекс топери по пакување, доволно за да ги користите Големина на знаме : 1,38 "х 0,98"

DEN 127.84
ЈБЦД Белизе Чепкалка За Заби Знаме Белизе Мини Мали Кекси Топер Знамиња Новак Попуст
ЈБЦД Белизе Чепкалка За Заби Знаме Белизе Мини Мали Кекси Топер Знамиња

СПЕЦИФИКАЦИЈА : Комплет Од 200 блузи за знамиња Во Белизе, доволно за да ги користите 1.38х0, 98 Инчи знаме со 2

DEN 143.84
ЈБЦД Аргентина Чепкалка За Заби Знаме Аргентина Мини Мали Кекс Топер Знамиња Новак
ЈБЦД Аргентина Чепкалка За Заби Знаме Аргентина Мини Мали Кекс Топер Знамиња

Количина : 100 парчиња аргентина знамиња кекс топери по пакување, доволно за да ги користите...

DEN 79.84
Го Сакам Исланд Збор Знаме Љубов Срце Илустрација Чепкалка За Заби Знамиња Кекс Зема Партија Прослава Новак
ЈБЦД Колумбија Чепкалка За Заби Знаме Колумбиски Мини Мали Кекси Топер Знамиња Новак
ЈБЦД Колумбија Чепкалка За Заби Знаме Колумбиски Мини Мали Кекси Топер Знамиња

Количина : 100 парчиња колумбија знамиња кекс топери по пакување, доволно за да ги користите Големина на з

DEN 2.00
Телото На Скелетот Ги Прифаќа Роговите Чепкалка За Заби Знамиња Тркалезни Етикети Декорација На Забава Новак
Ракун Животно Кафеава Уметност Деко Мода Чепкалка За Заби Знамиња Тркалезни Етикети Декорација На Забава Новак