Onila Precision Spring Collet Set MT1 MT2 MT3 MT4 MT4 MORSE TAPE

Onila Precision Spring Collet Set MT1 MT2 MT3 MT4 MT4 MORSE TAPE

DEN 870.40

Новак

Достапно за нарачка

МТА Шанк со рамна опашка. MTB Shank со нишка. MTB1 со нишка M6. Апликација : Совршена за алатка за мелење CNC за мелење и машина за гравура за работа. За да дознаете повеќе за тоа како да ги изберете вистинските битови за да ги задоволите вашите потреби, најдете ја табелата за споредување (Водич за купување на CNC битови) во делот за упатства за производи и документи подолу. МТА Шанк со рамна опашка. MTB Shank со нишка. MTB1 со нишка M6. Апликација : Совршена за алатка за мелење CNC за мелење и машина за гравура за работа. За да дознаете повеќе за тоа како да ги изберете вистинските битови за да ги задоволите вашите потреби, најдете ја табелата за споредување (Водич за купување на CNC битови) во делот за упатства за производи и документи подолу. MTB2 со нишка M10 MTB3 со нишка M12 MTB4 со навој m 16package Вклучи : 1 парчиња Морс Тапер Шанк со морско оревче за понатамошна помош ако имате какво било прашање или проблем со производот. Ние ќе бидеме многу драго што може да ви помогне.

Избор на клиент

Големини од 6PCS TG75 COLLETS 9/64 5/32 11/64 3/16 7/32 11/32 Не се поставуваат дупликати - Th1332Cln Новак
Големини од 6PCS TG75 COLLETS 9/64 5/32 11/64 3/16 7/32 11/32 Не се поставуваат дупликати - Th1332Cln

Вие ги купувате Picture Tooling Lot.sold by M & J Tooling Llcdayton, спецификации на охиопродук и / или етикетирање : Состојба : �

DEN 758.40
Алатка Амана - 1/4 DIA Spring Collets ER25, индустриско одделение Новак
Алатка Амана - 1/4 DIA Spring Collets ER25, индустриско одделение

Посветеност кон постојано обезбедување на највисок квалитет Решенија за производители, фабрикувачи, п�

DEN 393.92
ER20 Spring Collet Set, 10 парчиња 3-12 mm дијаметар од 0,03мм држач за истекување на машината за гравура за ЦПУ и алатка за Новак
Centaur C40RDE16 RD 16 CAT 40 Collet Chuck Со Е Орев, 5/8-11 Копче За Задржување Навој, 5 Должина На Мерачот, МАЧКА 40 ER16 Новак
Centaur C40RDE16 RD 16 CAT 40 Collet Chuck Со Е Орев, 5/8-11 Копче За Задржување Навој, 5 Должина На Мерачот, МАЧКА 40 ER16

Прецизност Против Прирабница / Мачка Колет Чак ЗА ЕР Колети 22116 Клуч Избалансиран за 23.000 ВРТЕЖИ во МИНУТ�

DEN 2.33
Многу од 7PCS DA180 COLLETS големини 3/16 1/4 5/16 7/16 1/2 9/16 3/4 НЕ ДУПАТИРАНА СЕТ - TH1354CLN Новак
Многу од 7PCS DA180 COLLETS големини 3/16 1/4 5/16 7/16 1/2 9/16 3/4 НЕ ДУПАТИРАНА СЕТ - TH1354CLN

Вие ги купувате Picture Tooling Lot.sold by M & J Tooling Llcdayton, спецификации на охиопродук и / или обележување : Состојба : �

DEN 1204.80
1.0/1.6/2.4/3.2/4.0mm Голем Tig Collet Body Lens Collet 10N22 10N23 10N24 10N25 54N20 45V0204 45V116 45V64 995795 45V64 Новак
1.0/1.6/2.4/3.2/4.0mm Голем Tig Collet Body Lens Collet 10N22 10N23 10N24 10N25 54N20 45V0204 45V116 45V64 995795 45V64

100% сосема нов и висок квалитет Облик и боја : Исто како и сликата Измислица, одржување и поправка, воздуш�

DEN 0.33
ER -40 COLLET 1/2 - опсег на стегање 0,472 - 0,511 , littlemachineshop.com Новак
ER -40 COLLET 1/2 - опсег на стегање 0,472 - 0,511 , littlemachineshop.com

Преглед : Колетите на ЕР се направени од челик со алатка со висок степен, зацврстена и земја до блиска то�

DEN 720.00
Адаптер за е-флит реквизит со колекции долги 6мм EFLM1926L Spinners & Hub ореви Новак
Адаптер за е-флит реквизит со колекции долги 6мм EFLM1926L Spinners & Hub ореви

Адаптер за ефлит со колет долги 6мм, EFLM1926 L Адаптер за реквизит со Колет долг 6мм Адаптер за ефлит со колет

DEN 191.84
LIGUVCY 1/16-13/16 инчи ER32 SPRING COLLET Поставен за гравирање на CNC Workbench и алатки за мелење на струг 13 парчиња Новак
LIGUVCY 1/16-13/16 инчи ER32 SPRING COLLET Поставен за гравирање на CNC Workbench и алатки за мелење на струг 13 парчиња

челик Погодни за CNC Workbench Гравирање и алатки за мелење на струготини Опсег на стегање : 1 / 16, 3 / 32, 5 / 32, 9 / 32, 1

DEN 601.60
Kimllier 12 парчиња јаглероден челик ER32 Spring Collet Set 1/8 - 3/4 инчи погоден за алатка за мелење CNC и машина за гравура Новак
Gande er Collet Chuck Block ER25 ER32 ER40 Square Squard Spring Chuck Collet Holder for Lathe Graving Machine 1 парчиња Новак
Gande er Collet Chuck Block ER25 ER32 ER40 Square Squard Spring Chuck Collet Holder for Lathe Graving Machine 1 парчиња

Сетови за бит од дрво 1 Брза инсталација на CNC машински алати 2 Може да се користи исправено 3 Зацврстувањ�

DEN 3.00
ER16 COLLET SET 10 PCS ER16 1-10MM SPRING COLLET SET CHACK COLLET LATHE LATHE ALATE 65MN SPRING STEEL FOR MACHINGEN CNC INGRAVING Новак
ER16 COLLET SET 10 PCS ER16 1-10MM SPRING COLLET SET CHACK COLLET LATHE LATHE ALATE 65MN SPRING STEEL FOR MACHINGEN CNC INGRAVING

100% сосема нова и висока Quanlity Изработено со висока оценка специјално формулиран пролетен челик Материја

DEN 281.76
Делови и додатоци на рутерот AEXIT 3MM DIA Router 200 мм со должина на шипката за шишиња со шипки со шипки со шипки со шипки Новак
Кентаур C40RDE25 RD 25 CAT 40 Collet Chuck Со Е Орев, 5/8-11 Копче За Задржување Навој, 4 Должина На Мерачот, МАЧКА 40 ER25 Новак
Кентаур C40RDE25 RD 25 CAT 40 Collet Chuck Со Е Орев, 5/8-11 Копче За Задржување Навој, 4 Должина На Мерачот, МАЧКА 40 ER25

Прецизност Против Прирабница / Мачка Колет Чак ЗА ЕР Колети 22125 Клуч Избалансиран за 23.000 ВРТЕЖИ во МИНУТ�

DEN 2.67
Hegebeck R8 Collet Precision Round Collet 65mn Mill Chuck Holder 7/16-20unf Thread Taper Spindle 5/16 инчи R8 Collets за Mill Новак
Hegebeck R8 Collet Precision Round Collet 65mn Mill Chuck Holder 7/16-20unf Thread Taper Spindle 5/16 инчи R8 Collets за Mill

【Димензија】опсег на опсег (внатрешен дијаметар) : 5 / 16 инчи; Внатрешно навој : 7 / 1620 UNF; Прецизност : 0,013 мм;

DEN 230.24
Pikis ER11 Collet Chuck 1-7mm 1/4 1/8 AA 0,008мм висока точност er пролетен колек за држач за мелење мелење 1 парчиња Новак
Pikis ER11 Collet Chuck 1-7mm 1/4 1/8 AA 0,008мм висока точност er пролетен колек за држач за мелење мелење 1 парчиња

Битови за вежбање на топење 1 Use The High Carbon Bearing Steel, Heat Treated Rigididyish RC48 ° 50 ° 2 The Surfac Oroughnessebellowrz2.5, hastwoclasses'products...

DEN 3.33
RLECS 2PCS COLLET NUT ER11A 19x14mm со голема брзина на вретеното орев на машина за гравирање Новак
RLECS 2PCS COLLET NUT ER11A 19x14mm со голема брзина на вретеното орев на машина за гравирање

Гравирање машина со голема брзина вретено на вретеното орев колет стегач ER11 орев Вградениот дизајн и ал

DEN 2.67
Onila прецизност Spring Collet Set ER11 ER11 ER16 ER20 ER25 ER25 ER32 ER SPRING COLLET CHACK Точност 0.008мм за држач за гравура Новак
Onila прецизност Spring Collet Set ER11 ER11 ER16 ER20 ER25 ER25 ER32 ER SPRING COLLET CHACK Точност 0.008мм за држач за гравура

Апликација : Совршена за алатка за мелење CNC за мелење и машина за гравура за работа За да дознаете повеќ�

DEN 1.33
Gruni Milling Chuck ER32 Collet Chuck 2.0-20mm Lathe Clage Collet Clamlet за држач за мелење 1 парчиња Новак
Gruni Milling Chuck ER32 Collet Chuck 2.0-20mm Lathe Clage Collet Clamlet за држач за мелење 1 парчиња

Битови за вежбање од дрво / парчиња за вежбање 1 Use The High Carbon Bearing Steel, Heat Treated Rigididyish RC48 ° 50 ° 2 The Surfac Oroughnessebell

DEN 529.60
Колет Чак, дијаметар од 80/100мм ER32 Collet Chuck, висока јачина и цврстина, издржлив, за алатка за струг за мелење CNC Новак
МНОГУ 5 парчиња ДА100 КОЛЕТИ Големини 3/16 15/64 5/16 7/16 9/16 БЕЗ Дупликат во собата .4375-TH1322CLN Новак
МНОГУ 5 парчиња ДА100 КОЛЕТИ Големини 3/16 15/64 5/16 7/16 9/16 БЕЗ Дупликат во собата .4375-TH1322CLN

КУПУВАТЕ МНОГУ АЛАТКИ НА СЛИКАТА.ПРОДАДЕНИ ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИКАЦИИ И / ИЛИ ЕТИК�

DEN 2.33
Линдекс-Никен Б4027-0011-6.00 БТ40 Конус Колет Чак, 6.00 Должина, Хром Молибден Легура Материјал, ЕР11 Големина Новак
Линдекс-Никен Б4027-0011-6.00 БТ40 Конус Колет Чак, 6.00 Должина, Хром Молибден Легура Материјал, ЕР11 Големина

Топката лого орев со земјата колет трка Површина на земјата за нормален контакт помеѓу копчето за задрж

DEN 4244.80
Gruni Type ER Collet Chuck Nut Crench 1PC ER11/ER16/ER20/ER25/ER32 Алатка за струг Новак
Gruni Type ER Collet Chuck Nut Crench 1PC ER11/ER16/ER20/ER25/ER32 Алатка за струг

Битови за вежбање од дрво / парчиња за вежбање 1 Материјал на производот : висококвалитетен леано челик,

DEN 2.00
Новиот Kennametalickксон 33/64 TG100 ТЕЧНОСТА За ЛАДЕЊЕ Коллет 100tgc0516 .515625 ТГ 100-МС2702БУ Новак
Новиот Kennametalickксон 33/64 TG100 ТЕЧНОСТА За ЛАДЕЊЕ Коллет 100tgc0516 .515625 ТГ 100-МС2702БУ

ЈА КУПУВАТЕ СЛИКАТА.ПРОДАДЕНИ ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИКАЦИИ И / ИЛИ ЕТИКЕТИРАЊЕ : СОСТ

DEN 0.67
Нов LyndexCorp TG100 Collet 100-054 големина 27/32 - AR6751AS2 Новак
Нов LyndexCorp TG100 Collet 100-054 големина 27/32 - AR6751AS2

Вие ја купувате сликата на сликата Sold By M & J Tooling Llcdayton, Ohioproduct Спецификации : Состојба : тип на новоколето и

DEN 3.00
Груни Колет Чак сет со клучеви пролетни стеги ER20 1-13мм за мелење на држачот на струг 14 парчиња Новак
Груни Колет Чак сет со клучеви пролетни стеги ER20 1-13мм за мелење на држачот на струг 14 парчиња

Битови за вежбање од дрво / парчиња за вежбање 1 Користете го челикот со јаглерод со јаглерод, ригидност

DEN 2.67